kabum235
Dołączył/a: wrzesień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta Niemka nawet spoko, jak na piłkarkę ;)
19
Słyszeliście o tym incydencie, który miał miejsce za kulisami? Iniesta pytał jakiegoś stewarda, którędy do toalety, ten odpowiedział, że prosto i na lewo. Niestety Andres nie zna angielskiego, źle zrozumiał odpowiedź, poszedł w prawo i tak znalazł się w jedenastce
6
Komentator jakoś tak dziwnie sapie
2
Ohoho jedna z wolontariuszek fajny dekolt :D
0
Co oni mają w uszach?
0
Ta wypowiedź to pstryczek w nos dla Cristiano
1
Mnie też już powoli zaczynają irytować twoje posty.
0
Nie rozumiem czemu tego spotkania nie można było rozegrać w trakcie presezonu, Tak jak np. Puchar Gampera czy Trofeo Colombino.
1
Bramkarze powinni mieć chyba oddzielną nagrodę bo to zupełnie inna pozycja. Moim zdaniem wygra Cristiano bo był w tym roku według mnie najlepszy, chociaż za nim nie przepadam to trzeba to obiektywnie przyznać.
0
A co miał robić? Barca przegrywała i musiała zaryzykować, każda drużyna by tak zrobiła przy takim wyniku.
0
1. Ogólnie mi się podobała dzisiaj gra Suareza, ale trzeba przyznać że Ramos zagrał świetnie, raz po raz kasując ataki Urugwajczyka. 2. Neymar grał chyba tylko 3 minuty, bo strzelił gola a potem był niewidoczny.3. Myślę, że Mathieu wyszedł dzisiaj na lewej obronie gdyż Enrique bał się kontrataków Realu (który i tak były) i dlatego posadził Albe na ławce, choć mógł już go wpuścić na boisko gdy przegrywaliśmy. 4. Pique na początku meczu grał dobrze, ale po tym rzucie karnym który sprokurował to chyba stracił pewność siebie. 5. Trochę więcej spodziewałem się po Messim, ale cóż każdy ma prawo mieć gorszy dzień. 6. Ogólnie to w końcówce brakowało mi tej woli walki i odrobiny szaleństwa w celu zdobycia gola. Na szczęście nadal mamy lidera i teraz należy zrobić wszystko żeby go obronić.
0
Ok, wypróbuję to i dam znać o moich odczuciach.
0
qbuteq - A czy to jest w pełni darmowe? Jeżeli nie to jak wygląda płatność? I czy na pewno nie ścina?
0
Może ktoś polecić jakąś transmisję? Może być nawet płatna, byle w dobrej jakości i żeby nie ścinało.
1
Coś czuję, że Iker wpuści jutro szmatę
0
Bisz gadaj lepiej kiedy nowa płyta ;)
1
Enrique jak zwykle na treningu w okularach przeciwsłonecznych. Prawie jak Edgar Davids
2
Katalończycy chcący niepodległości grają w reprezentacji Hiszpanii...nigdy tego nie zrozumiem.
1
Widzę, że jest napięta atmosfera więc przygotowałem dla was mały żart. Jak się nazywa drużyna w której ciągle coś się zacina?......MALAGA :)
0
Bo do tanga trzeba dwojga...
0
Mam pytanie, czy działa jeszcze promocja Heinekena? Bo mam jeszcze kilka kodów
0
Ktoś wie jak się wymawia jego nazwisko?
0
Poda mi ktoś kod od Heinekena?
0
Dajcie link do jakiejś dobrej transmisji
0
Nie wiecie czy jutro będzie jakaś powtórka z tego meczu? Bo ja idę dzisiaj na połowinki i nie będę mógł obejrzeć.
0
Wiadomo, że najlepsze El Clasico jest w późnych godzinach wieczornych. Ale w tym wypadku wolałbym o 16 gdyż akurat 26 października mam połowinki.
0
Mam pytanie. Wie ktoś gdzie znajdę do pobrania jakiś filmik jak Barca świętuje zdobycie Superpucharu? Chodzi mi o o to jak Xavi podnosi puchar na stadionie.
0
Ja mam na dysku skróty meczów Barcy z ostatnich dwóch sezonów.
0
Wszy na pępku.....takiego pocisku to jeszcze nie słyszałem ;)
0
Haha, sam gram w A-Klasie i nie raz zdarzyło mi się grać na kacu ;)