0

RafoArm
Kilka tygodni temu był news o tym, ze jakiś piłkarz Barcy (bodajże Villa) założył sobie konto na Twitterze czy tam na innym dziadostwie. Dodałem komentarz: "To jest serwis o piłce nożnej czy pudelek". Dostałem wtedy bana, ze niby "prowokuje innych użytkowników", ale admini nie zdają sobie sprawy że robi się tu coraz większy bałagan. Wchodzę na stronę o klubie piłkarskim a tam: "Pique ran pocałował Shakire", "Puyol kupił sobie nowe sznurówki do butów", "Valdes umył sobie rękawice"...no ludzie, bez przesady!

PS: Mam nadzieje, że nikogo nie prowokuje i nie dostanę bana.

A jak ktoś chce czytać o nowej wycieraczce do butów przed mieszkaniem Cesca to niech idzie na Pudelka czy inną stronę o duperelach.

0

Moim faworytem jest zdecydowanie Marcelo Bielsa.

0

Aż się łza w oku kręci...Pamiętam tamten finał i tą niecodzienną celebrację bramki Bellettiego.
PS: Jak przed meczami 1/8 finału LM powiedziałem kolegom, że Bara wygra Ligę Mistrzów to mnie wyśmiali....A jak się okazało miałem racje ;)

0

Euro 2012 wygra Polska i koniec! Nie żadne tam Hiszpany czy Germany.....Wygra Polska kur*a! Do boju biało-czerwoni!

0

brashh
Ja zawsze sprawdzałem wyniki w telegazecie ;)

0

Polska Liga Silna Jest!

"W wielu krajach mógłbym być, i wielu krajach mógłbym być, ale mój kraj jest tutaj: Nad Wisłą!" Ferdynand Kiepski

Mam nadzieje, że Legia i Wisła godnie zaprezentują naszą Ekstraklase w Lidze Europy.

0

Nie ma co się załamywać, trzeba grac dalej. Remis na wyjeździe to dobry wynik.

0

A ja nie wiem czemu nigdy za bardzo nie ceniłem. Zawsze kojarzył mi się z samobójczymi bramkami. Może to dla tego, że byłem wtedy jeszcze dzieckiem...

0

abelardo1983
A mi nr. 23 kojarzy się z Beckhamem ;)

0

Pora spiąć poślady i wziąć się do roboty! ;)

0

Kibicuje Barcelonie 7 lat i ta drużyna nauczyła mnie jednego: Zawsze trzeba w nich wierzyć!

Tylko przypomnę finał LM z Arsenalem, czy półfinał z Chelsea. Nie nauczyło was to niczego??

0

Oczywiście chciałbym aby Pep z nami został. Jeżeli miałby odejść to widzę na jego miejsce trzech kandydatów:
- Tito Vilanova
- Marcelo Bielsa (Athletic Bilbao)
- Mauricio Pochettino (ale to raczej nierealne bo on trenuje Esapnyol z którym nie mamy najlepszych kontaktów)

0

emotive
Chyba z Mallorcą o ile się nie mylę ;)

0

Ludzie ogarnijcie się!
Czy ten klub nie nauczył was tego, że w nich nie można zwątpić? Pamiętacie jak przed 10 grudnia wszyscy opowiadali w jakim to Real jest gazie itp? Przyszło GD i Barca udowodniła, że trzeba w nich wierzyć do końca. Nauczcie się tego, że taką drużynę jak Blaugrana zawsze trzeba wspierać!

0

No i mi się kurcze smutno zrobiło :(

0

Sidwinho90
To jest wieczny student ;)

0

0

Trochę mi go szkoda, ale cóż, taki jest futbol.

0

Królewski94
Jak dla mnie to szukasz dziury w całym. Ciekawe co byś mówił jakby Real grał w takim stylu jak Barca.

0

A będzie do pobrania ceremonia wręczenia pucharu?

0

Obejrzałbym ale mam testy próbne :/ Będzie leciała powtórka z meczu?

0

Witam. mam pytanie. wie ktoś czy bądzie pokazywana powtórka meczu Barcelony w KMŚ z Al Sąd? tak jakoś w godzinach wieczornych? Z góry dzieki.

0

Ja przed losowanie obstawiałem, że w grupie A znajdą się:
-Polska
-Rosja
-Grecja
-Czechy
Jak widać wiele się nie pomyliłem

0

To ja może porównam obecną sytuację to biegów narciarskich.

Marit Bjoergen (nie wiem czy dobrze napisałem nazwisko) to Real, a Justyna Kowalczyk to Barca.
Bjoergen weszła bardzo mocno w sezon, ale eksperci są spokojni o formę Polki i twierdzą , że ta przyjdzie w najważniejszym momencie.

Tak samo jest z Barceloną, Real w którymś momencie się wypali a Katalończycy osiągną wtedy szczyt formy ;)

0

*Tito

0

A ja mam takie dziwne wrażenie, że to nic poważnego i Toto szybko wróci do zdrowia.

0

Gitkolo
Nie wkładaj wszystkich do jednego worka.

0

Gitkolo
Daj se już siana z tymi swoimi historyjkami. Zacznij zbierać znaczki albo coś bo to, że próbujesz na udowadniać wyższość CR7 nie wychodzi Ci zbyt dobrze, więc zajmij się czymś innym bo to tylko tracisz czas.

0

" Czy jest lepszy niż Iker Casillas? Tak, jest lepszy od bramkarza Realu". Jeszcze nie przyszedł do Barcelony a już jest "Antymadrista".

0

Wielkobrzusz
Maz rację, ale denerwuje mnie to, że większość kibiców Realu uważa, że CR7 jest lepszy od Messiego. Oczywiste jest to, że Lionel na dzień dzisiejszy jest lepszy zarówno na boisku i poza nim. Takie jest moje zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?