kabum235
Dołączył/a: wrzesień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kibiców Realu odsyłam na RM.pl. Ja naprawdę nie rozumiem czemu tu wchodzicie, gadacie głupoty, a żadne argumenty to Was nie trafiają. Ktoś tu wcześniej bardzo mądrze napisał" "Szukacie dziury w całym".
0
Mój ulubiony piłkarz ;) To dzięki niemu zacząłem kibicować Barcelonie :D
0
Mi ta godzina jak najbardziej pasuje. Oby Barca wygrała.
Może uznacie że jestem próżny i zbyt pewny zwycięstwa Blaugrany ale myślę, że w tym GD wygramy co najmniej dwoma bramkami. Nie umniejszam w żaden sposób klasy Realu...po prosu takie mam przeczucie.
I nie zarzucajcie mi, że nie szanuję przeciwnika.
0
puyol#5
Spotkania A-Klasy są bardzo fajne, sam oglądam wszystkie mecze mojej drużyny w A-Klasie
0
Morał tej bajki jest krótki i niektórym znany: jak się samemu nie umie wyszkolić to trzeba komuś podpi*rd*lić
0
Alicja3500
Twój komentarz sporo wniósł do dyskusji,
Ja uważam, że mecz zakończy się wynikiem 4:0. Imponuje mi L'Hospitalet, grają bardzo mądrze i nie "podpalają się". Naprawdę brawa dla nich za walkę
0
Jak Messi podszedł do tego karnego to sobie pomyślałem, że jakbym bym był na miejscu Varasa to rzuciłbym się w swoją lewą stronę, miałem dziwne przeczucie, że Leo właśnie tam strzeli...ehh :/ Najwyraźniej Varas mnie posłuchał ;)
A tak na serio to kapitalny mecz bramkarza Sevilli, zabrakło nam dziś po prostu szczęścia i tyle. Pokój ;)
0
Przestańcie tak najeżdżać na tego Mottę. Jak już ktoś wcześniej wspomniał Thiago grał dla nas i był naszym wychowankiem (nie wiem dlaczego, ale jak grał on w Barcelonie to nigdy za nim nie przepadałem bo zawsze kojarzył mi się z bramkami samobójczymi). A poza tym każdy ma swoje zdanie i trzeba je uszanować. Choć to wydaje się nieprawdopodobne, to Motta może nawet sobie mówić, że Messi odejdzie do Ruchu Radzionków i nikt nie ma prawa mu za to ubliżać.
To moja Ewangelia ;) Pokój :D
Ciekawy jestem ilu ludzi wyzywających Mottę chociaż raz widziało go w koszulce Barcy.
0
Pamiętam jak gdy miałem 9 lat mama kupiła mi koszulkę z napisem 'Deco" , od tamtej pory Barca jest moim ulubionym klubem, a Deco ulubionym piłkarzem.
0
Levante koksi aż miło ;)
0
Jak dla mnie to nowa odsłona jest fajna, lecz mam kilka zastrzeżeń:
- Jak poczytam troszkę komentarze to przez ten kolor oczy mnie bolą jak cholera, zmieńcie kolor przy komentarzach tak jak było na tamtej stronie
-Bardzo brakuje mi opcji "Newsy od ostatniej wizyty" i opcji podglądu swoich komentarzy
-Nie podobają mi się te "+ i -" przy komentarzach, teraz będzie tak jak na YouTube, czyli mniej więcej tak: "Kto uważa, że Real jest słaby niech da mi plusa", zresztą pisałem już o tym wcześniej
- Jak dla mnie za mało grafiki na stronie, powinno być tego więcej, np. herby klubów przy nazwie w tabeli, czy w terminarzu
-No i oczywiście opisu zawodników w kadrze
Ogólnie stronka mi się bardzo podoba, tylko jeżeli te rzeczy zostaną poprawione to będzie ona najlepszą stronką o Barcelonie w necie. Pozdrawiam i mam nadzieję, że te mankamenty zostaną poprawione.
0
Wszystko ładnie, pięknie, tylko nie podobają mi się te "plusy" przy komentarzach. Teraz połowa komentarzy będzie wyglądać mniej więcej tak: "Kto uważa, że Messi jest najlepszy na świecie to niech mi da plusa!"
Myślę, że ten bajer jest akurat zbędny. Kto się ze mną zgadza niech da plusa :D