0

Kibiców Realu odsyłam na RM.pl. Ja naprawdę nie rozumiem czemu tu wchodzicie, gadacie głupoty, a żadne argumenty to Was nie trafiają. Ktoś tu wcześniej bardzo mądrze napisał" "Szukacie dziury w całym".

0

Mój ulubiony piłkarz ;) To dzięki niemu zacząłem kibicować Barcelonie :D

0

Mi ta godzina jak najbardziej pasuje. Oby Barca wygrała.
Może uznacie że jestem próżny i zbyt pewny zwycięstwa Blaugrany ale myślę, że w tym GD wygramy co najmniej dwoma bramkami. Nie umniejszam w żaden sposób klasy Realu...po prosu takie mam przeczucie.
I nie zarzucajcie mi, że nie szanuję przeciwnika.

0

puyol#5
Spotkania A-Klasy są bardzo fajne, sam oglądam wszystkie mecze mojej drużyny w A-Klasie

0

Morał tej bajki jest krótki i niektórym znany: jak się samemu nie umie wyszkolić to trzeba komuś podpi*rd*lić

0

Alicja3500
Twój komentarz sporo wniósł do dyskusji,

Ja uważam, że mecz zakończy się wynikiem 4:0. Imponuje mi L'Hospitalet, grają bardzo mądrze i nie "podpalają się". Naprawdę brawa dla nich za walkę

0

Jak Messi podszedł do tego karnego to sobie pomyślałem, że jakbym bym był na miejscu Varasa to rzuciłbym się w swoją lewą stronę, miałem dziwne przeczucie, że Leo właśnie tam strzeli...ehh :/ Najwyraźniej Varas mnie posłuchał ;)

A tak na serio to kapitalny mecz bramkarza Sevilli, zabrakło nam dziś po prostu szczęścia i tyle. Pokój ;)

0

Przestańcie tak najeżdżać na tego Mottę. Jak już ktoś wcześniej wspomniał Thiago grał dla nas i był naszym wychowankiem (nie wiem dlaczego, ale jak grał on w Barcelonie to nigdy za nim nie przepadałem bo zawsze kojarzył mi się z bramkami samobójczymi). A poza tym każdy ma swoje zdanie i trzeba je uszanować. Choć to wydaje się nieprawdopodobne, to Motta może nawet sobie mówić, że Messi odejdzie do Ruchu Radzionków i nikt nie ma prawa mu za to ubliżać.

To moja Ewangelia ;) Pokój :D

Ciekawy jestem ilu ludzi wyzywających Mottę chociaż raz widziało go w koszulce Barcy.

0

Pamiętam jak gdy miałem 9 lat mama kupiła mi koszulkę z napisem 'Deco" , od tamtej pory Barca jest moim ulubionym klubem, a Deco ulubionym piłkarzem.

0

Levante koksi aż miło ;)

0

Jak dla mnie to nowa odsłona jest fajna, lecz mam kilka zastrzeżeń:
- Jak poczytam troszkę komentarze to przez ten kolor oczy mnie bolą jak cholera, zmieńcie kolor przy komentarzach tak jak było na tamtej stronie

-Bardzo brakuje mi opcji "Newsy od ostatniej wizyty" i opcji podglądu swoich komentarzy

-Nie podobają mi się te "+ i -" przy komentarzach, teraz będzie tak jak na YouTube, czyli mniej więcej tak: "Kto uważa, że Real jest słaby niech da mi plusa", zresztą pisałem już o tym wcześniej

- Jak dla mnie za mało grafiki na stronie, powinno być tego więcej, np. herby klubów przy nazwie w tabeli, czy w terminarzu

-No i oczywiście opisu zawodników w kadrze

Ogólnie stronka mi się bardzo podoba, tylko jeżeli te rzeczy zostaną poprawione to będzie ona najlepszą stronką o Barcelonie w necie. Pozdrawiam i mam nadzieję, że te mankamenty zostaną poprawione.

0

Wszystko ładnie, pięknie, tylko nie podobają mi się te "plusy" przy komentarzach. Teraz połowa komentarzy będzie wyglądać mniej więcej tak: "Kto uważa, że Messi jest najlepszy na świecie to niech mi da plusa!"
Myślę, że ten bajer jest akurat zbędny. Kto się ze mną zgadza niech da plusa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?