kabum235
Dołączył/a: wrzesień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eee...tam, nie peniajcie, jak Barca się postara do wygra bez problemu.
0
Ja chcę powrót cyklu 5-10-15
0
Będzie jeszcze powrót do cyklu "5-10-15" ?
0
tylko mi co chwile ścina na sport.tvp.pl??
0
Widzę, że niektórzy mówią tu o słabych zespołach w La Liga. Nie chcę z tym polemizować ale chcę zwrócić uwagę na jedną rzecz. W lidze hiszpańskiej Barca gdyby przegrała (odpukać) załóżmy 3 mecze to straciłaby mistrzostwo. Natomiast w Premier League zespoły przegrywają po 10 meczów w sezonie a i tak zostają mistrzami. Zwróćcie na to uwagę.
0
matic30
Jak mówi stare przysłowie: "Mecz meczowi nierówny" ;)
0
Ma ktoś link do dobrej transmisji??
0
Uwielbiam takie artykuły ;)
0
Ma ktoś dobry link do transmisji meczu Valencia - Atletico?
0
MadridistaForever
Miałem dać Ci plusa, ale jak prosisz o minusa to bardzo proszę :) wedle życzenia :D Pozdrawiam cię ziomeczku
0
Gdyby zwiększyć Champion League do 64 zespołów, wtedy Liga Mistrzów straciłaby swoją "elitarność" a tego przecież nie chcemy ;)
0
kubarw11
Heh, mój kanał ;)
0
A ja mam pytanie.
Czy istnieje jakaś strona na której można oglądać skróty wszystkich spotkań La Liga? Chodzi mi o taki hiszpański odpowiednik naszej ekstraklasa.tv
Wie ktoś coś może na ten temat?
0
Nienawidzę tych dziadów z Espanyolu. Oni w tej lidze są chyba tylko po to, że uprzykrzyć życie Barcie. Dziadostwo i tyle. Pozdro ;)
0
feiticeira
Ja miałem podobną przygodę tyle, że 9 lat później. W 2005 mama kupiła mi koszulkę Deco. Swój wybór sugerowała tym, że "ta jest ciemniejsza i tak szybko się nie ubrudzi" ;).
PS: W 1996r. to ja się urodziłem ;) Dzień po finale LM;)
0
Co wy macie do Boruca? Może u Artura forma już nie ta, lale prawda jest taka, że gdyby nie on to Fiorentina spadłaby do Serie B.
A tak poza tym to moim zdaniem Boruc jest jednym z najlepiej grających na przedpolu bramkarzy. Pozdro ;)
0
Czemu w każdym temacie niektórzy schodzą na rozmowę o Realu?! To jest już powoli żałosne....
Niedługo ukaże się artykuł np. "Wymiana murawy na Camp Nou" i będą komentarze o Los Blancos....Ludzie ogarnijcie się ;)
0
Wczoraj zamiast Negredo powinien zagrać Llorente.
0
mateusz95
Z tego co wiem to kibice Barcy trzymają bodajże z West Ham United i Celticiem Glasgow, ale na 100% pewny nie jestem.
0
Pewnie rozlegną się krzyki: "Panie Turek kończ ten mecz" - wtajemniczeni wiedzą o jaki mecz chodzi i kto wypowiedział te słowa ;)
0
Ktalonczyk
Czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałem, że NA PEWNO mu zapłacili. Napisałem tylko, że mogło tak być.
0
Ktalonczyk
Oto kilka przykładów:
Cristiano Ronaldo - akcja "Save the children"
Piłkarze ManU - spotkanie w szpitalu z dziećmi link: http://www.manusite.pl/index.php?co=aktualnosci&id=19191
Luis Figo - założył fundację pomagającą dzieciom
Didier Drogba - organizuje bale charytatywne
Mam wymieniać dalej?Jak widac nie tylko Leo ma takie "dobre serce". Jak widać to ty nie masz pojęcia w tym temacie, albo twoja wiedza ogranicza się tylko do Barcelony i "wspaniałości pozaboiskowej", która według mnie nie istnieje.
0
Pewnie mnie zminusujecie ale ja na to patrzę troszeczkę chłodnym okiem...
Jak czytam komentarze typu: "On ma wielkie serce" to mnie krew zalewa jak można być takim głupiutkim. Pierwsza sprawa - myślicie, że on sam się zgłosił do tej akcji bo jest "taki dobry" - tak naprawde to go to nie obchodzi, wziął w tym udział bo do niego zadzwonili i go o to poprosili (może nawet mu zapłacili). A po drugie to on nie jest jedynym piłkarzem, który bierze udział w takich akcjach. Robi to nawet nienawidzony przez waz CR7.
Pozdrawiam i mam nadzieje, że zrozumieliście o co mi chodzi.
0
"Marc Muniesa urodził się w katalońskim miasteczku Lloret de Mar" - To nie czasami tam gdzie nagrywane są "Pamiętniki z Wakacji"?
0
Obie drużyny stworzyły niesamowite widowisko. Po raz pierwszy od 28 maja czułem emocje oglądając mecz Ligi Mistrzów....coś niesamowitego.
0
Zapraszam do dyskusji na czat:
http://czat.wp.pl/chat.html?i=8&auth=nie&nick=kabum235®ulamin=tak&simg=ed6iuo&x=58&y=12
0
No i bardzo dobrze ;)
0
Ojojoj,
Kiedyś śmialiście się z Mourinho, że narzeka na sędziów a teraz robicie to co on.
0
Bale z twarzy wygląda jak John Travolta :)
0
RafoArm
To jest ten "pudelkowy" artykuł: http://www.fcbarca.com/40128-villa-w-internecie.html