0

Eee...tam, nie peniajcie, jak Barca się postara do wygra bez problemu.

0

Ja chcę powrót cyklu 5-10-15

0

Będzie jeszcze powrót do cyklu "5-10-15" ?

0

tylko mi co chwile ścina na sport.tvp.pl??

0

Widzę, że niektórzy mówią tu o słabych zespołach w La Liga. Nie chcę z tym polemizować ale chcę zwrócić uwagę na jedną rzecz. W lidze hiszpańskiej Barca gdyby przegrała (odpukać) załóżmy 3 mecze to straciłaby mistrzostwo. Natomiast w Premier League zespoły przegrywają po 10 meczów w sezonie a i tak zostają mistrzami. Zwróćcie na to uwagę.

0

matic30

Jak mówi stare przysłowie: "Mecz meczowi nierówny" ;)

0

Ma ktoś link do dobrej transmisji??

0

Uwielbiam takie artykuły ;)

0

Ma ktoś dobry link do transmisji meczu Valencia - Atletico?

0

MadridistaForever

Miałem dać Ci plusa, ale jak prosisz o minusa to bardzo proszę :) wedle życzenia :D Pozdrawiam cię ziomeczku

0

Gdyby zwiększyć Champion League do 64 zespołów, wtedy Liga Mistrzów straciłaby swoją "elitarność" a tego przecież nie chcemy ;)

0

kubarw11
Heh, mój kanał ;)

0

A ja mam pytanie.
Czy istnieje jakaś strona na której można oglądać skróty wszystkich spotkań La Liga? Chodzi mi o taki hiszpański odpowiednik naszej ekstraklasa.tv
Wie ktoś coś może na ten temat?

0

Nienawidzę tych dziadów z Espanyolu. Oni w tej lidze są chyba tylko po to, że uprzykrzyć życie Barcie. Dziadostwo i tyle. Pozdro ;)

0

feiticeira
Ja miałem podobną przygodę tyle, że 9 lat później. W 2005 mama kupiła mi koszulkę Deco. Swój wybór sugerowała tym, że "ta jest ciemniejsza i tak szybko się nie ubrudzi" ;).
PS: W 1996r. to ja się urodziłem ;) Dzień po finale LM;)

0

Co wy macie do Boruca? Może u Artura forma już nie ta, lale prawda jest taka, że gdyby nie on to Fiorentina spadłaby do Serie B.

A tak poza tym to moim zdaniem Boruc jest jednym z najlepiej grających na przedpolu bramkarzy. Pozdro ;)

0

Czemu w każdym temacie niektórzy schodzą na rozmowę o Realu?! To jest już powoli żałosne....
Niedługo ukaże się artykuł np. "Wymiana murawy na Camp Nou" i będą komentarze o Los Blancos....Ludzie ogarnijcie się ;)

0

Wczoraj zamiast Negredo powinien zagrać Llorente.

0

mateusz95

Z tego co wiem to kibice Barcy trzymają bodajże z West Ham United i Celticiem Glasgow, ale na 100% pewny nie jestem.

0

Pewnie rozlegną się krzyki: "Panie Turek kończ ten mecz" - wtajemniczeni wiedzą o jaki mecz chodzi i kto wypowiedział te słowa ;)

0

Ktalonczyk
Czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałem, że NA PEWNO mu zapłacili. Napisałem tylko, że mogło tak być.

0

Ktalonczyk
Oto kilka przykładów:
Cristiano Ronaldo - akcja "Save the children"
Piłkarze ManU - spotkanie w szpitalu z dziećmi link: http://www.manusite.pl/index.php?co=aktualnosci&id=19191
Luis Figo - założył fundację pomagającą dzieciom
Didier Drogba - organizuje bale charytatywne

Mam wymieniać dalej?Jak widac nie tylko Leo ma takie "dobre serce". Jak widać to ty nie masz pojęcia w tym temacie, albo twoja wiedza ogranicza się tylko do Barcelony i "wspaniałości pozaboiskowej", która według mnie nie istnieje.

0

Pewnie mnie zminusujecie ale ja na to patrzę troszeczkę chłodnym okiem...
Jak czytam komentarze typu: "On ma wielkie serce" to mnie krew zalewa jak można być takim głupiutkim. Pierwsza sprawa - myślicie, że on sam się zgłosił do tej akcji bo jest "taki dobry" - tak naprawde to go to nie obchodzi, wziął w tym udział bo do niego zadzwonili i go o to poprosili (może nawet mu zapłacili). A po drugie to on nie jest jedynym piłkarzem, który bierze udział w takich akcjach. Robi to nawet nienawidzony przez waz CR7.
Pozdrawiam i mam nadzieje, że zrozumieliście o co mi chodzi.

0

"Marc Muniesa urodził się w katalońskim miasteczku Lloret de Mar" - To nie czasami tam gdzie nagrywane są "Pamiętniki z Wakacji"?

0

Obie drużyny stworzyły niesamowite widowisko. Po raz pierwszy od 28 maja czułem emocje oglądając mecz Ligi Mistrzów....coś niesamowitego.

0

No i bardzo dobrze ;)

0

Ojojoj,
Kiedyś śmialiście się z Mourinho, że narzeka na sędziów a teraz robicie to co on.

0

Bale z twarzy wygląda jak John Travolta :)

0

RafoArm

To jest ten "pudelkowy" artykuł: http://www.fcbarca.com/40128-villa-w-internecie.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?