kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kun jednak byłby lepszym wyborem.Takie moje zdanie...
0
To zbyt dobrze o nim nie świadczy prawda? że leje na reprezentację
0
Niedobrze o by to nic poważnego :)
0
Sorrry ale ja już Kuna bym wolał.Lewy to co pokazał po raz kolejny we wczorajszym meczu...eh szkoda gadać.
0
Alexis jesteś boski :D Zastąpią z Neymarem godnie Leo.Bez dwóch zdań
0
Po co piszesz komentarz nic nie wnoszący do dyskusji? Żeby chyba statystyki sobie nabić...
0
No bo chyba Barca bez Leo w najgorszym przypadku remisowała :D A tak wygrywała...
0
Jeżeli miałby tam realne szanse na regularną grę to czemu nie : )
0
Z pięć lat to pogra jeszcze :) A najlepiej do czterdziestki :D
0
No to dobrze,oby jak najszybciej wrócił do pełni zdrowia :)
0
Styem by pasował :) Tylko kto jego kosztem by odszedł w takim razie?
0
Haha no teraz spojrzałem i błąd.Dzięki :D
0
Trza ich zatrzymać.Bez dwóch zdań.Zasłużyli sobie oboje na to :)
0
Do redakcji.Kiedy oceny za mecz z Betisem? Chyba że już były i mnie ominęły :D
0
Ma rację...teraz gramy mniej przewidywalnie :D Co broń Boże nie umniejsza tego co zrobił Pep czy Tito...
0
Te wyjazdowe jak w sezonie 2006 jak dobrze pamiętam :D Ale fajne i jedne i drugie ; )
0
Leo wróci...jako mały głód :D
0
To niech zepnie poślady w takiej sytuacji i wytrzyma :D Z pożytkiem dla każdego to będzie.Dla niego,klubu i kibiców : )
0
Mamy najlepszego defensywnego pomocnika świata ;)
0
Leo powinien brać przykład z Puyola i tak samo jak on wykurować się na spokojnie.Pomału bez pośpiechu :)
0
Neymar skromny i zawsze aktywny w każdym meczu.Do tego Tata który ma łeb na karku i bierze pod uwagę każdą możliwość...
0
No i git.Po co Reina? Ter Stegen przyjdzie to nr 1 będzie a Pinto nr 2 i mamy dwóch fajnych bramkarzy.A jednego z wielkim poczuciem humoru :D
0
Dadzą radę chłopaki.Jest Alexis i Neymar.Leo niech się kuruje,teraz tak porządnie już.
0
No cóż ostatnimi meczami niewątpliwie sobie zasłużył.Wczoraj też zagrał przyzwoicie : )
0
Jejku jak on się czuć musi :( Ale teraz porządnie wypocznie i odpali w nowym roku że hej.A ZP piłka? Niech CR 7 ją sobie bierze i się cieszy,bo swoją grą tez nie mało zasłużył na nią.Dla mnie najlepszy i tak jest Leo.A Cr jest genialnym piłkarzem,tylko szkoda kontuzja i słabszy okres Leo tak podziałały na niego że teraz strzela jak na zawołanie.
0
Bartra powołany do repry Hiszpanii :D Zasłużył...
0
Dziękujemy :)
0
Oby to było tylko coś ok 2 tygodni :)
0
W innym newsie ktoś mówił że odczuwa dyskomfort w kolanie :()
0
Weź pomyśl coś zanim napiszesz.Używanie mózgu nie boli,wręcz przeciwnie,,,