0

Kun jednak byłby lepszym wyborem.Takie moje zdanie...

0

To zbyt dobrze o nim nie świadczy prawda? że leje na reprezentację

0

Niedobrze o by to nic poważnego :)

0

Sorrry ale ja już Kuna bym wolał.Lewy to co pokazał po raz kolejny we wczorajszym meczu...eh szkoda gadać.

0

Alexis jesteś boski :D Zastąpią z Neymarem godnie Leo.Bez dwóch zdań

0

Po co piszesz komentarz nic nie wnoszący do dyskusji? Żeby chyba statystyki sobie nabić...

0

No bo chyba Barca bez Leo w najgorszym przypadku remisowała :D A tak wygrywała...

0

Jeżeli miałby tam realne szanse na regularną grę to czemu nie : )

0

Z pięć lat to pogra jeszcze :) A najlepiej do czterdziestki :D

0

No to dobrze,oby jak najszybciej wrócił do pełni zdrowia :)

0

Styem by pasował :) Tylko kto jego kosztem by odszedł w takim razie?

0

Haha no teraz spojrzałem i błąd.Dzięki :D

0

Trza ich zatrzymać.Bez dwóch zdań.Zasłużyli sobie oboje na to :)

0

Do redakcji.Kiedy oceny za mecz z Betisem? Chyba że już były i mnie ominęły :D

0

Ma rację...teraz gramy mniej przewidywalnie :D Co broń Boże nie umniejsza tego co zrobił Pep czy Tito...

0

Te wyjazdowe jak w sezonie 2006 jak dobrze pamiętam :D Ale fajne i jedne i drugie ; )

0

Leo wróci...jako mały głód :D

0

To niech zepnie poślady w takiej sytuacji i wytrzyma :D Z pożytkiem dla każdego to będzie.Dla niego,klubu i kibiców : )

0

Mamy najlepszego defensywnego pomocnika świata ;)

0

Leo powinien brać przykład z Puyola i tak samo jak on wykurować się na spokojnie.Pomału bez pośpiechu :)

0

Neymar skromny i zawsze aktywny w każdym meczu.Do tego Tata który ma łeb na karku i bierze pod uwagę każdą możliwość...

0

No i git.Po co Reina? Ter Stegen przyjdzie to nr 1 będzie a Pinto nr 2 i mamy dwóch fajnych bramkarzy.A jednego z wielkim poczuciem humoru :D

0

Dadzą radę chłopaki.Jest Alexis i Neymar.Leo niech się kuruje,teraz tak porządnie już.

0

No cóż ostatnimi meczami niewątpliwie sobie zasłużył.Wczoraj też zagrał przyzwoicie : )

0

Jejku jak on się czuć musi :( Ale teraz porządnie wypocznie i odpali w nowym roku że hej.A ZP piłka? Niech CR 7 ją sobie bierze i się cieszy,bo swoją grą tez nie mało zasłużył na nią.Dla mnie najlepszy i tak jest Leo.A Cr jest genialnym piłkarzem,tylko szkoda kontuzja i słabszy okres Leo tak podziałały na niego że teraz strzela jak na zawołanie.

0

Bartra powołany do repry Hiszpanii :D Zasłużył...

0

Dziękujemy :)

0

Oby to było tylko coś ok 2 tygodni :)

0

W innym newsie ktoś mówił że odczuwa dyskomfort w kolanie :()

0

Weź pomyśl coś zanim napiszesz.Używanie mózgu nie boli,wręcz przeciwnie,,,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?