kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
canal + poszukaj to nie boli :)
0
Dobre a na ogrange sport mówili że nie zagra i Faraon również :D
0
Teraz to tylko przekształcić w czyny : )
0
Tak słyszeliśmy to już : D Odpowiedział najlepiej jak mógł : )
0
No dobra w sumie P%G coś tam wygrywa :D Masz rację : ) Ale przy Realu zostanę :D
0
Taki pstryczek dla Realu czy P$G : D
0
Oby nie powtórzył się wynik ostatniego starcia na San Siro.Trzeba zagrać swoje.Milan jak to Milan,autobus postawią... : )
0
Jakby ktoś nie wiedział.Mecz na nc + tradycyjnie o 20 45 na canal + : )
0
Niektórzy zachowują się jakby nie wiadomo co się stało.Musiało się w końcu tak stać.To ludzie nie roboty,że nie czują zmęczenia.Mają prawo do słabszego dnia ; )
0
Ja dwa za realne podejście.Przecież Mou nie cierpi Barcy :D
0
Neymar przyzwyczaił mnie już do świetnej formy i równej.To też jest ważne : )
0
To świadczy i przywiązanie do klubu.Ma wielkie serce :)
0
Terazzz? :D
0
No wreszcie : )
0
No wreszcie szpital pustoszeje :) Świetne wieści : )
0
Leo jesteś wielki.Jego przywiązanie do klubu i zaangażowanie jest niepodważalne ;)
0
Ktoś realnie na to patrzył? To było do przewidzenia.Do puki Mou jest w Chelsea to nikogo od nich nie kupimy.Skupić się na Ter Stegenie :D
0
Jego nie da się nie uwielbiać : ) To ile wprowadził jakości na skrzydle to coś pięknego,i to jak się dogaduje nie tylko z Messim ale całą resztą.Przychodząc do Barcelony dojrzał piłkarsko,widać że szuka często kolegów,ale i nie boi się wejść w drybling.Oby tak dalej.Niektórzy dalej powiedzą że on nie nadaję się na Europę.
0
Bramkarz na lata,nic tylko się cieszyć : )
0
Też słyszałem.Był tu news kiedyś o tym,także nic tylko się cieszyć : )
0
Nie ty jeden,uwierz mi :D
0
Łaaa super : ) Oby się wykurował ; )
0
Zawsze nam się tam ciężko grało.Mam nadzieję że teraz będzie lepiej i Barca wywiezie 3 punkty ; )
0
A to że Neymara kopią specjalnie i bez piłki nie raz to co? Messi nie symuluje.Obejrzyj filmik "Messi jest psem" Zobacz jak on jest traktowany przez przeciwników.Xavi akurat teraz mądrze gada.Się wszyscy przyczepili do Barcelony pod każdym kontem już,jakby innych klubów nie było...taki Real Madryt choćby...
0
Szkoda żeby jeden z nim grzał ławkę.Co ty :D
0
Nam potrzebny młody bramkarz.A Ter Stegen niewątpliwie takim jest,i do tego z przyszłością : )
0
Neymar i teatr? On jest tak zbudowany że jednemu ucieknie,drugiemu ucieknie a trzeci go wytraci z biegu i on już leci.To nie jest symulowanie.Niech Madryt popatrzy na siebie :)
0
Krótko i na temat :)
0
O Arsenalu zapomniałeś.Tez grają lepiej w tym sezonie :D
0
A poszli mi od niego!!!