kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli co Leo i tak z Osasuną nie zagra? W sumie GD i mecz z Milanem blisko także...
0
No i super.Będziemy mieli super bramkarza na lata,jak to się uda : )
0
Wtedy nie miałby kto mu dogrywać piłek w reprezentacji Polski :D
0
Liczyłem na 21 :D
0
Może ma za słaba kartę graficzną? :D
0
Chodzi mi o to że Neymar tak jak Roonie lubi czarować i zagrać magicznie.Puki co nie jest to to samo,ale jak Neymar będzie szedł w tym kierunku w którym idzie to kto wie :)
0
A ja sądzę że powinieneś dostać bana za swój brak kultury i poszanowania zdania innych osób...
0
A ja go widzę grającego do końca kariery u nas.Niesamowicie pozytywna postać i pracuś,który nie rzuca słów na wiatr.Pokazał to choćby w ostatnim meczu.Ja bym chciał by grał u nas do końca kariery,kto wie :)
0
Zdrowia Carles.To już tyle czasu? Rany...
0
Naymar nie jest tak dobry jak Ronnie.Puki co.Ale styl mają ten sam...
0
Musiałoby się stać coś nieoczekiwanego by zmienił zdanie.Szkoda,że odejdzie.Ten sezon jak ma być jego ostatnim w Barcelonie,niech to będzie sezon życia :)
0
Oby tak dalej :)
0
Dla Bartry to kontrakt mają szykować a nie.Tego nam trzeba,sprzedać obrońcę,podczas gdy mieliśmy go kupić...Co do Neymara,chłopak jest po prostu magiczny
0
Nie wolno go sprzedać.Przecież Busi może grać na stoperze też.Obaj mogą grać w pierwszym składzie w razie wypadku ; )
0
A przypomnieć ci karne których Barca nie dostała w pierwszym meczu półfinałowym z Chelsea w roku 2008/2009 na Camp Nou ? Do tego wyrzucenie Abidala w drugim meczu? A karne dla Chelsea byłby,owszem.Pytanie co by było gdyby w pierwszym meczu dostała je Barca?
0
Skąd ten sędzia? Z Nie z Madrytu przypadkiem?
0
I Profesor Bartra jeszcze!! :D
0
Jak nie ma Leo,to ma kto wziąć ciężar gry.Jak nie on to Neymar : )
0
I po co ona była? :D Tylko mnie w osłupienie wprawiła.Ale co tam,jak zwykle po stałych fragmentach :D
0
Idze niewątpliwie w dobrym kierunku : )
0
Nie bo mamy Alexisa i Neymara którzy borą na siebie ciężar gry :)
0
Alexis i Bartra rządzą :D
0
"Koko koko Madryt spoko, 3 miejsce tez wysoko" Co oni na RM.pl wymyślają :D haha
0
Za Xaviego dałbym Roberto.Kiedy on ma grać i zdobywać minuty jak nie z takim przeciwnikiem?
0
I gicior.O o chodzi :D A ponoć z Levante każdy by wygrał,tak słyszałem od kibiców Realu.Mówili tak po naszym zwycięstwie w 1 kolejce :D
0
Jak przetłumaczą na nasz język to na pewno kupić będzie trzeba : )
0
Ja bym dał tak: Valdes Alves Pique Bartra Adriano Cesc Song Sergi Roberto Tello Neymar Alexis :D
0
A najlepszą pozostanie w Barcelonie : )
0
I bardzo dobrze że tak się stało :)
0
Do samego stylu Barcy to im jeszcze daleko.To nie jest tak że każdy klub może go skopiować...