kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy wam się też wydawało że Bale i Di Maria grali z 11 na plecach? Obaj? :D
0
Dokładnie,ale jak oni wygrywają to wszystko z sędziom jest cacy.Jak my wygrywamy,bo zwyczajnie byliśmy lepsi to zawsze do sędziego lecą.Ramos powinien wylecieć za dwie żółte.Raz za uderzenie Neymara,a dwa za atak na Iniestę.Nie powinni się odzywać bo i tak gdyby nie sędzia to oni byliby w środku tabeli po ty Gran Derbi.
0
Neymar,dał się Realowi we znaki.No i strzelił swoją pierwszą bramkę Realowi.Ale to co zrobił Alexis przy swojej bramce to klękajcie narody :D
0
A Ramos powinien wylecieć i co? Za co karne? Najwyżej jeden,za ta rękę Masche.Walka bark w bark Crisa była przegrana więc nie rozumiem czego on płakał już.Zemściło im się za mecz z Juve :D
0
Tito dzięki : )
0
Więc Cris ją przegrał.Nie widzę tutaj karnego :)
0
Czy tylko mi się zdaje że i Bale i Di Maria gra z 11? :D
0
Jest dobrze...a może być jeszcze lepiej.Do boju!!!
0
Neymar ma umiejętności na to by zrobić z niego wiatrak :D
0
Najlepszy skład,według mnie jaki Martino mógłby wystawić.Valdes Adriano Bartra Puyol Alves Iniesta Busi Fabs Neymar Messi Alexis
0
Jak go znam to jak będą jakieś kontrowersje to się do nich odniesie z lekką uszczypliwością :D
0
Puyol chwyci za jaj obronę,zobaczycie.Wygramy ten klasyk.Minimalnie bo łatwo nie będzie,ale jestem dobrej myśli...
0
Dobry pomysł,jestem za :D
0
Miło z jego strony.Gdyby nie ten jego charakterek to kto wie : D
0
Przesadzona czerwień :)
0
Para stoperów na Real Bartra i Puyol.Szkoda Dos Santosa.Przewalona kontuzja.Pique musi być gotowy jako zmiennik
0
Z kogo oni chcą zrobić durniów? Z siebie chyba,bo na pewno nie z z kibiców.Jeden mówi tak,drugi tak...
0
No tak,znając nasze szczęście do Milanu to z nimi zagramy później jeszcze : D
0
A jeszcze niedawno Messi miał trudności z pokonaniem włoskich drużyn.Ah jak to szybciutko się zmienia : )
0
Jeszcze bym Chelsea dorzucił to tych murarzy i Celtic :D
0
Każdy tak gra bo boi się otwartej gry z Barcą.Wszyscy wiemy jak to się kończy : )
0
Dokładnie brakło kropki nad i jak to się mówi.Z początku Milan nas przycisnął i strzelił bramkę,ale z czasem Barca pod golu Leo zaczęła odzyskiwać przewagę na boisku.Kontrolowaliśmy od tego momentu mecz.Zabrakło szczęścia.Xavi dobrze mówi.
0
Teoretycznie do trzech razy sztuka.Oby i w praktyce tak było : )
0
Było nieźle.Z grupy i tak wychodzimy.Zawodnik meczu Busi.Neymar trochę niewidoczny,ale jak dostał piłkę to praktycznie pokazywał się z dobrej strony.Messi jak zwykle,można na niego liczyć.Obrony komentować nie będę.Andres tez nieźle,i asysta do Leo.Reszta może być :)
0
Dobrze wierzymy,przynajmniej ja.W sumie to było podejrzane,piszesz normalne posty a tu takie coś.Kolegę palnij w łeb porządnie :D
0
Brawo młodzieży.Nie spodziewałem się tak okazałego zwycięstwa : )
0
Nie bądźmy tak pazerni na wynik.Niech chłopaki wygrają 1-0.Skromnie ale po walce : )
0
Bartra za Masche i Fabs za Xaviego i jazda :)
0
Bramka kolejki? Znowu Pedro Leon,ładnie : )
0
Ileż można :D Co rok praktycznie Milan i Milan...