0

Czy wam się też wydawało że Bale i Di Maria grali z 11 na plecach? Obaj? :D

0

Dokładnie,ale jak oni wygrywają to wszystko z sędziom jest cacy.Jak my wygrywamy,bo zwyczajnie byliśmy lepsi to zawsze do sędziego lecą.Ramos powinien wylecieć za dwie żółte.Raz za uderzenie Neymara,a dwa za atak na Iniestę.Nie powinni się odzywać bo i tak gdyby nie sędzia to oni byliby w środku tabeli po ty Gran Derbi.

0

Neymar,dał się Realowi we znaki.No i strzelił swoją pierwszą bramkę Realowi.Ale to co zrobił Alexis przy swojej bramce to klękajcie narody :D

0

A Ramos powinien wylecieć i co? Za co karne? Najwyżej jeden,za ta rękę Masche.Walka bark w bark Crisa była przegrana więc nie rozumiem czego on płakał już.Zemściło im się za mecz z Juve :D

0

Tito dzięki : )

0

Więc Cris ją przegrał.Nie widzę tutaj karnego :)

0

Czy tylko mi się zdaje że i Bale i Di Maria gra z 11? :D

0

Jest dobrze...a może być jeszcze lepiej.Do boju!!!

0

Neymar ma umiejętności na to by zrobić z niego wiatrak :D

0

Najlepszy skład,według mnie jaki Martino mógłby wystawić.Valdes Adriano Bartra Puyol Alves Iniesta Busi Fabs Neymar Messi Alexis

0

Jak go znam to jak będą jakieś kontrowersje to się do nich odniesie z lekką uszczypliwością :D

0

Puyol chwyci za jaj obronę,zobaczycie.Wygramy ten klasyk.Minimalnie bo łatwo nie będzie,ale jestem dobrej myśli...

0

Dobry pomysł,jestem za :D

0

Miło z jego strony.Gdyby nie ten jego charakterek to kto wie : D

0

Przesadzona czerwień :)

0

Para stoperów na Real Bartra i Puyol.Szkoda Dos Santosa.Przewalona kontuzja.Pique musi być gotowy jako zmiennik

0

Z kogo oni chcą zrobić durniów? Z siebie chyba,bo na pewno nie z z kibiców.Jeden mówi tak,drugi tak...

0

No tak,znając nasze szczęście do Milanu to z nimi zagramy później jeszcze : D

0

A jeszcze niedawno Messi miał trudności z pokonaniem włoskich drużyn.Ah jak to szybciutko się zmienia : )

0

Jeszcze bym Chelsea dorzucił to tych murarzy i Celtic :D

0

Każdy tak gra bo boi się otwartej gry z Barcą.Wszyscy wiemy jak to się kończy : )

0

Dokładnie brakło kropki nad i jak to się mówi.Z początku Milan nas przycisnął i strzelił bramkę,ale z czasem Barca pod golu Leo zaczęła odzyskiwać przewagę na boisku.Kontrolowaliśmy od tego momentu mecz.Zabrakło szczęścia.Xavi dobrze mówi.

0

Teoretycznie do trzech razy sztuka.Oby i w praktyce tak było : )

0

Było nieźle.Z grupy i tak wychodzimy.Zawodnik meczu Busi.Neymar trochę niewidoczny,ale jak dostał piłkę to praktycznie pokazywał się z dobrej strony.Messi jak zwykle,można na niego liczyć.Obrony komentować nie będę.Andres tez nieźle,i asysta do Leo.Reszta może być :)

0

Dobrze wierzymy,przynajmniej ja.W sumie to było podejrzane,piszesz normalne posty a tu takie coś.Kolegę palnij w łeb porządnie :D

0

Brawo młodzieży.Nie spodziewałem się tak okazałego zwycięstwa : )

0

Nie bądźmy tak pazerni na wynik.Niech chłopaki wygrają 1-0.Skromnie ale po walce : )

0

Bartra za Masche i Fabs za Xaviego i jazda :)

0

Bramka kolejki? Znowu Pedro Leon,ładnie : )

0

Ileż można :D Co rok praktycznie Milan i Milan...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?