kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu nie o mate chodzi tylko o to że w pierwszym meczu młodzików Barca wygrała Milanem 6-2.Dzisiaj było 1-1.Dorosła Barca zremisowała znowu na wyjeździe to schematem jutro Barca powinna wygrać 6-2 :D Trochę wyobraźni a nie zaraz mata...
0
Młodzi zremisowali u siebie 1-1...Idąc tym schematem jutro Barca powinna u siebie Milan roznieść 6-2 :D
0
Lepszy Belg...ale to nierealna opcja.To niech będzie Ter Stegen.To również jest kapitalny bramkarz : )
0
Barca go nie oddałaby chyba za żadne pieniądze.No i sam Leo nigdzie się nie wybiera :D Więc Bay bay...
0
Chyba tylko według Ferdka Kiepskiego :D
0
"Nigdy nie pił alkoholu" Skubany niezły jest : )
0
Najlepsza opcja według mnie.Pinto nr 2 i Ter Stegen nr 1 :)
0
Ortografia się kłania.To nie boli,i trochę szacunku...
0
Do widzenia : )
0
A my tak narzekaliśmy na obronę naszą.A co mają kibice Realu powiedzieć?.16 goli straconych przy 7 Barcelony : D
0
Don Jorge zna swojego syna jak nikt.Jak mówi że wróci to znaczy że wróci :)
0
Zawsze nimi były.I jak my je wykonywaliśmy i jak je mieli przeciwnicy.Mamy niskich zawodników w polu karnym i stąd się to bierze.Takie jest moje zdanie : )
0
Dobry grajek z niego jest.Oby jak najszybciej wrócił : )
0
Jeżeli Pinto też by odszedł,to czemu by Reina nie mógł być numerem dwa?.Numer 1 oczywiście Ter Stegen : )
0
Trochę pokory...
0
Dokładnie Masche dobrze mówi.Wolałbym mieć mniejsze posiadanie piłki i wygraną niż,niż ogromne posiadanie piłki i przegraną z Celtikiem 2-1.Tak jak było w zeszłej edycji LM.
0
Taa,a na mecz z Barcą się zmobilizują.Chociaż to jest u nas to może im być nieco trudniej niż u siebie :D
0
Przecież to ludzkie że ktoś ma słabszy okres.To nie robot tylko człowiek.Strzeli nie w tym to w następnym.Nie ważne jest ile goli strzeli tylko dobro drużyny się liczy.Leo dobrze o tym wie : )
0
I oby ta forma Alexisa już nie opuściła : )
0
Zawodnik meczu Neymar : ) Co za asysta :D Jeśli się nie mylę to siódma w tym sezonie...
0
Ja spadłem z krzesła,ze śmiechu :D haha.Co on bierze to nie wiem,ale nieźle trzyma
0
Powinien Barcę przeprosić :D
0
Przepraszam jaki spadek formy? :D
0
Statystyki nie grają...tylko piłkarze :D
0
Nie wiem o co kaman ale się cieszę : )
0
Oby Zubi nie zawalił sprawy :)
0
Aaa no tak bo ta jedna bramka Cesca to od bramkarza się odbiła :D Mój błąd przepraszam : )
0
Ja uważam że lepiej by było Bartra za Masche i Cesc za Xaviego : ) I jazda po 3 punkty : D Ale to trener wie najlepiej.Ten skład tez w sumie niczego sobie : )
0
Leo to dwóch asyst nie miał do Cesca?
0
Śmiech jak Joker :D