0

Tu nie o mate chodzi tylko o to że w pierwszym meczu młodzików Barca wygrała Milanem 6-2.Dzisiaj było 1-1.Dorosła Barca zremisowała znowu na wyjeździe to schematem jutro Barca powinna wygrać 6-2 :D Trochę wyobraźni a nie zaraz mata...

0

Młodzi zremisowali u siebie 1-1...Idąc tym schematem jutro Barca powinna u siebie Milan roznieść 6-2 :D

0

Lepszy Belg...ale to nierealna opcja.To niech będzie Ter Stegen.To również jest kapitalny bramkarz : )

0

Barca go nie oddałaby chyba za żadne pieniądze.No i sam Leo nigdzie się nie wybiera :D Więc Bay bay...

0

Chyba tylko według Ferdka Kiepskiego :D

0

"Nigdy nie pił alkoholu" Skubany niezły jest : )

0

Najlepsza opcja według mnie.Pinto nr 2 i Ter Stegen nr 1 :)

0

Ortografia się kłania.To nie boli,i trochę szacunku...

0

Do widzenia : )

0

A my tak narzekaliśmy na obronę naszą.A co mają kibice Realu powiedzieć?.16 goli straconych przy 7 Barcelony : D

0

Don Jorge zna swojego syna jak nikt.Jak mówi że wróci to znaczy że wróci :)

0

Zawsze nimi były.I jak my je wykonywaliśmy i jak je mieli przeciwnicy.Mamy niskich zawodników w polu karnym i stąd się to bierze.Takie jest moje zdanie : )

0

Dobry grajek z niego jest.Oby jak najszybciej wrócił : )

0

Jeżeli Pinto też by odszedł,to czemu by Reina nie mógł być numerem dwa?.Numer 1 oczywiście Ter Stegen : )

0

Trochę pokory...

0

Dokładnie Masche dobrze mówi.Wolałbym mieć mniejsze posiadanie piłki i wygraną niż,niż ogromne posiadanie piłki i przegraną z Celtikiem 2-1.Tak jak było w zeszłej edycji LM.

0

Taa,a na mecz z Barcą się zmobilizują.Chociaż to jest u nas to może im być nieco trudniej niż u siebie :D

0

Przecież to ludzkie że ktoś ma słabszy okres.To nie robot tylko człowiek.Strzeli nie w tym to w następnym.Nie ważne jest ile goli strzeli tylko dobro drużyny się liczy.Leo dobrze o tym wie : )

0

I oby ta forma Alexisa już nie opuściła : )

0

Zawodnik meczu Neymar : ) Co za asysta :D Jeśli się nie mylę to siódma w tym sezonie...

0

Ja spadłem z krzesła,ze śmiechu :D haha.Co on bierze to nie wiem,ale nieźle trzyma

0

Powinien Barcę przeprosić :D

0

Przepraszam jaki spadek formy? :D

0

Statystyki nie grają...tylko piłkarze :D

0

Nie wiem o co kaman ale się cieszę : )

0

Oby Zubi nie zawalił sprawy :)

0

Aaa no tak bo ta jedna bramka Cesca to od bramkarza się odbiła :D Mój błąd przepraszam : )

0

Ja uważam że lepiej by było Bartra za Masche i Cesc za Xaviego : ) I jazda po 3 punkty : D Ale to trener wie najlepiej.Ten skład tez w sumie niczego sobie : )

0

Leo to dwóch asyst nie miał do Cesca?

0

Śmiech jak Joker :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?