kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KamQiX po krzyżowych na moje bez szans żeby został najlepszym defensywnym pomocnikiem świata ale pozostało tylko trzymać kciuki za młodego żeby wrocil do formy i zdrowia
0
@Dejvo też miałem dwa razy zerwane i za każdym razem słyszałem trzask, moi koledzy również słyszeli trzask, a lekarz pierwsze o co pyta w szpitalu czy był trzask więc może Ty się lepiej nie wypowiadaj..
0
Jak to są więzadła to Bernal już o tym wie, zawsze jest trzask w takich sytuacjach wiec Bernal doskonale wie czy miał on miejsce czy nie. Po minie Kounde możemy wnioskować że z Bernalem to coś naprawdę poważnego
0
Bernal coś z kolanem?
1
@mordini123 o matkoo Krecidlo..
Chyba będzie trzeba wyciszyć
0
Kto komentuje dzisiaj mecz na Canal+
Pewnie Ćwiąki, ale z kim w duecie?
3
Jakim cudem Sinner gra w tenisa. To tak bez żadnych konsekwencji to wykrycie dopingu u niego?
0
Jeśli Bernal gra a Casado nie to jeszcze bardziej może dziwić brak jakichkolwiek minut dla młodego Hiszpana w meczu z Bilbao po świetnym meczu z Valencia
1
Ale gol Minguezy
0
@messi33 chyba Vini pisząc obiektywnie
15
Przy Raphinhi trzeba odnotować jednak spartaczoną w koncertowy sposób kontrę gdzie wyrzucił Lewego fatalnym podaniem.
1
@kuz nie ma to jak przyczepiać się Ferrana już na siłę. Wczoraj pozytywnie
0
@blakkudium myśli tak samo jak my
0
@messi33 jak z tego składu przez jakiś okres wszyscy będą zdrowi to będzie cud
1
Ale sędziowanie w meczu Espanyolu z Sociedad
1
No dobra czyli Olmo wyrósł kolejny konkurent Rapha- Pedri- Fermin i dopiero Olmo za 60 milionów.
5
@kanver_ nie no nie przesadzajmy, do 60 minuty to był bardzo przeciętny występ Balde
6
Pewnie 10 bramek 10 asyst
10
Kounde? Top
6
@blakkudium Flick: "Widzimy się za tydzień na treningu w Barcelonie"?
Nico: "Jasne"
6
Jeszcze tylko tak 36 razy. Odliczamy
4
@Who_you_mam do tego jeszcze Gavi i cały klub dla nas
0
@kemyt1995 napisałeś to tak jakby tylko dzisiaj był top
6
Fati jaki zainteresowany meczem
2
Też usłyszeliście "Madrid cabron"?
7
Ale Rapha to zepsuł
10
Ale Kounde to jest szef
2
Dawać już Fermina
2
Gdzie tam był faul?
0
Rekin mi dzisiaj pływa po tym boisku