kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@doc ale to nie my wygraliśmy
3
Dobrze ze sprowadziliśmy takiego game-changera jak Olmo. Z Bayernem strzelił trzy to z takim Monaco by strzelił 4 i byśmy wygrali ten Puchar. Nic tylko czekać na niego i się nie przejmować tym wynikiem.
3
Ten z 37 niezły. Ma te kocie ruchy
0
@Gacek5 Araujo już śpi? Dlaczego nie bierze udziału?
0
Flick do grudnia. Dac odpocząć trochę Kloopowi i niech to bierze od stycznia
2
Ostatni raz kiedy przegraliśmy Puchar Gampera Yamal miał 5 lat
2
Barcelona jest w takiej sytuacji finansowej że już nawet nie jesteśmy w stanie dorzucić ekstra bonusu przeciwnikowi żeby nam się podłożył w Pucharze Gampera.
1
Yamal jest jeszcze dynamiczniejszy niż na Euro. Widać że potrzebował odpoczynku
1
Kiedy ostatni raz Gampera przegraliśmy?
1
Za rok gdzieś pójdzie pewnie za 20 milionów więc za dużo nie otrzymają
0
@Derean czyli Dembele też odszedł w normalny sposób, przecież to że mówił miesiac przed transferem że marzy o zdobyciu LM z Barcelona to szacunek do kibiców. Nie wiem w takim razie skąd taka nagonka była na niego
4
@BarcaKings965212 zazdroszczę optymizmu
0
Nico z nowym numerem. Nie no ludzie nie łudźmy się. Gdyby odszedł to byłaby jeszcze wieksza szopka niż transfer Dembele do PSG po tym jak miesiąc wcześniej mówił że marzy wygrać LM z Barceloną.
42
Jeśli Nico nie przyjdzie tylko z powodu tego że wydaliśmy kasę na Olmo to Laporta razem z Deco powinni zostać wywiezieni na taczkach z Barcelony
1
0
Dalej zbieram szczękę z podłogi po tym co zrobił Curry
0
@Colon zobacz ostatnia trójkę i odpowiedz mi czy próbowali blokować
8
Nie no ta ostatnia trójka Curry'ego to jest przesada
1
Messi koszykówki
1
@Rewolucja123 szanujmy się
0
18-20 w potencjalnie ostatnim secie na przegraną. Fornal to jest twoja chwila
0
@LukaszFan z USA też tak pisałeś przy 1-2 i 8-12?
2
Nadszedł dzień dzisiejszy to już dzisiaj najważniejszy mecz reprezentacji Polski w jakiejkolwiek rywalizacji drużynowej w XXI wieku
0
@mkord a Olmo to jakiś wirtuoz jeśli chodzi o rozgrywanie?
7
Co tu taki nastrój jakby Hiszpania zdobyła złoto igrzysk olimpijskich w piłce nożnej a jej najlepszym zawodnikiem był zawodnik Barcelony nie jaki Fermin Lopez?
0
@Pablozeusz co więcej zmiennika dla Fermina do drugiego składu bo pierwszym wyborem na 10 jest Pedri
0
@Faro Fermin nie zasuwa w pressingu?
0
@AlwaysBlaugrana no rośnie nam rośnie dlatego sprowadzamy Olmo
0
Co ta turniej Fermina
21
To pograne Fermin