0

@doc ale to nie my wygraliśmy

3

Dobrze ze sprowadziliśmy takiego game-changera jak Olmo. Z Bayernem strzelił trzy to z takim Monaco by strzelił 4 i byśmy wygrali ten Puchar. Nic tylko czekać na niego i się nie przejmować tym wynikiem.

3

Ten z 37 niezły. Ma te kocie ruchy

0

@Gacek5 Araujo już śpi? Dlaczego nie bierze udziału?

0

Flick do grudnia. Dac odpocząć trochę Kloopowi i niech to bierze od stycznia

2

Ostatni raz kiedy przegraliśmy Puchar Gampera Yamal miał 5 lat

2

Barcelona jest w takiej sytuacji finansowej że już nawet nie jesteśmy w stanie dorzucić ekstra bonusu przeciwnikowi żeby nam się podłożył w Pucharze Gampera.

1

Yamal jest jeszcze dynamiczniejszy niż na Euro. Widać że potrzebował odpoczynku

1

Kiedy ostatni raz Gampera przegraliśmy?

1

Za rok gdzieś pójdzie pewnie za 20 milionów więc za dużo nie otrzymają

0

@Derean czyli Dembele też odszedł w normalny sposób, przecież to że mówił miesiac przed transferem że marzy o zdobyciu LM z Barcelona to szacunek do kibiców. Nie wiem w takim razie skąd taka nagonka była na niego

4

@BarcaKings965212 zazdroszczę optymizmu

0

Nico z nowym numerem. Nie no ludzie nie łudźmy się. Gdyby odszedł to byłaby jeszcze wieksza szopka niż transfer Dembele do PSG po tym jak miesiąc wcześniej mówił że marzy wygrać LM z Barceloną.

42

Jeśli Nico nie przyjdzie tylko z powodu tego że wydaliśmy kasę na Olmo to Laporta razem z Deco powinni zostać wywiezieni na taczkach z Barcelony

1

0

Dalej zbieram szczękę z podłogi po tym co zrobił Curry

0

@Colon zobacz ostatnia trójkę i odpowiedz mi czy próbowali blokować

8

Nie no ta ostatnia trójka Curry'ego to jest przesada

1

Messi koszykówki

1

@Rewolucja123 szanujmy się

0

18-20 w potencjalnie ostatnim secie na przegraną. Fornal to jest twoja chwila

0

@LukaszFan z USA też tak pisałeś przy 1-2 i 8-12?

2

Nadszedł dzień dzisiejszy to już dzisiaj najważniejszy mecz reprezentacji Polski w jakiejkolwiek rywalizacji drużynowej w XXI wieku

0

@mkord a Olmo to jakiś wirtuoz jeśli chodzi o rozgrywanie?

7

Co tu taki nastrój jakby Hiszpania zdobyła złoto igrzysk olimpijskich w piłce nożnej a jej najlepszym zawodnikiem był zawodnik Barcelony nie jaki Fermin Lopez?

0

@Pablozeusz co więcej zmiennika dla Fermina do drugiego składu bo pierwszym wyborem na 10 jest Pedri

0

@Faro Fermin nie zasuwa w pressingu?

0

@AlwaysBlaugrana no rośnie nam rośnie dlatego sprowadzamy Olmo

0

Co ta turniej Fermina

21

To pograne Fermin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?