kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Przypomina mi to dwóch Brazylijczyków dobrze nam znanych którzy też mieli zawsze taki luz przed ważnymi meczami
7
@TaleOfUs Nie no oni muszą być razem
7
@kamiVeB
Nagranie z tego momentu
29
Wszyscy śpiewają "Złota Piłka dla Rodriego" a z boku biedny Carvajal stoi na którego palcem wskazuje tylko Joselu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Rodri nie mówi tego do Yamala?
4
@AFA Akcja rezerwowych Paredes-Lautaro-Lo Celso-Lautaro
6
https://x.com/Ribonsandroses/status/1812845291755733494
Oglądając ten filmik, łzy same napływają mi do oczu, a przed oczami przelatują wszystkie najpiękniejsze momenty z kariery Leo.
Jesteśmy cholernymi szczęściarzami że mogliśmy żyć w erze Messiego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Argentyna czekała aż ludzie w Polsce wstaną do pracy
Szanuję
1
Współczuję tym co siedzą tu od 2. Oby chociaż wynagrodził im to widok Messiego podnoszącego puchar.
0
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1812691166267150398
Kostka Messiego
0
Dlaczego 15 minuta dopiero?
3
Największe pozytywne zaskoczenie Euro
Dla mnie Marc Cucurella
Wisienką na torcie jest asysta przy decydującym golu
Genialny turniej
1
@macio_944 Lamine nie przejdzie do Bilbao
0
Ta Shakira ma grać w przerwie bo nie wiem czy nie ustawiać budzika dopiero na drugą połowę?
7
Gavi dzisiaj
2
@Herato CR jest rekordzistą asyst na Euro więc coś nie pyklo
0
Trzeba oddać też Letexier że świetnie poprowadził te zawody
0
Rodri najlepszy zawodnik turnieju
0
Aj ten Gavi nie gra już 8 miesięcy i Pan Dariusz zapomniał jak wygląda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Yamal uderzył nagorzej jak mógł
0
Nie no Yamal musi to strzelic
0
@Azi no nie wiem spytaj ekspertów na La Bambie
0
Jak tam Yamal juz zszedł w przerwie?
Pierwszy do zmiany podobno był
0
Alcaraz juz był pod prysznicem. Pytanie kiedy z niego wróci
0
Można wyłączyć.
1
@Arden oby tam poszedł
2
Gavi już w Berlinie