kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co za turniej Jamesa
1 gol
5 asyst
4/4 MVP
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 Nietypowo to byłoby Szwacjaria i Turcja
Dla mnie Anglia że Szwajcaria po tym co pokazują Anglicy na tym turnieju to mecz 50 na 50
2
Gdzie można zobaczyć bramki Ronaldo z tegorocznego Euro?
7
Brawo Felix. O to chodziło
6
Kounde co za strzał z karnego. Lewy powinien drżeć o te karne
0
@JanneAhonen i Anglii
1
@Firestone pomyliłeś odwagę z odważnikiem?
0
@FcPortoFan1999 lepsze widowiska są w meczach Anglii
0
@Sysia11 za to wzmocnieniem będzie brak Moraty
0
Bez Carvalaja może być ciężko w półfinale. Można go nie lubić ale ten sezon ma znakomity i jest filarem obrony Hiszpanów. Navas to kompletnie inna para kaloszy i Mbappe może z nim zrobić wiatrak
0
Morata najlepsze co zrobił w tym meczu to wykartkowanie się na półfinał
1
Nie do wiary. Bez Carvajala ciężko widzę półfinał. Co za głupota ten faul
0
Ferraran w formie zrobiłby to jak z Realem w pamiętnym klasyku z Realem
1
Kroosik dziękujemy bye
0
@matirix20 nadal słaby
1
Nie no co to było. Dramat
1
@kuz Cały sezon jest szefem
2
Graliście kiedyś w piłkę że tak się wypowiadacie o tej rzekomej ręce Cucurelli?
0
Dla mnie ewidentny karny. Gdyby nie ręką Cucu byłaby bramka
2
@Gaz z Polską było groźniejszy niż Mbappe
0
Dembele ma jakiś uraz czy co?
0
Jedyną nadzieja Hiszpanów jest w tym meczu Fermin bo z tymi plackami w ataku to tylko czekanie na wyrok
0
Taylor jest niemożliwy
2
No i koniec challenge. Hiszpania do domu. Z takim atakiem to oni co najwyżej o Puchar Tymbarka mogą rywalizować
0
Ten się drze jakby Simon obronił kluczową piłkę finału a on tylko obronił strzał który był po faulu
3
Sciagniecie Nico i Yamala to jak Xavi ściągający Lamina w meczu z PSG
0
2 żądła zdjęte przez De La Fuente. Dla mnie to duży błąd bo Hiszpania teraz nie ma kogo do kontry
0
60 minut za późno
0
@Bulbulator niee powinna
zamykam temat