kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Księżna TOP!
1
@Popitek12 Pipo Inzaghi i Kaka potem dopiero Messi i Iniesta
0
Gavi będzie a Balde nie pojechal?
0
Balde też powinien być
0
@Arden skąd on strzela?
4
Gdzie Griezmann?
0
Kiedy tu spać dzisiaj. O 21 do 24 Euro, od 2 do 4 być moze ostatni mecz Leo na takim poziomie, a o 6 trzeba wstać do pracy
0
@Arden i dlatego Yamal do kamery po meczu powtarzał "Mów teraz!"?
0
@Arden jak Rabiot wbijał szpileczkę to nie była fajna
1
@Dominiczek1704 Kounde najlepiej gra na PO a Araujo to środkowy obrońca
1
"Życzenia urodzinowe dla Nico Williamsa? Zamierzamy świętować urodziny Nico, idąc z nim na spacer po południu, aby był spokojny, a jeśli wygramy EURO, to kiedy dotrzemy do Madrytu, dam mu prezent. Pewną koszulkę? Tak, dam mu jakąś koszuleczkę [śmiech]" - Yamal
Oby to była koszuleczka Barcelony
3
Yamal wręczy Nico koszuleczkę Barcelony na urodziny
1
@Arden wracaj Gavira
1
https://x.com/centregoals/status/1811211748856242406
Suarez w słupek
2
James 6 asysta w turnieju
1
@FCB_dimiC Darwin robi co może żeby nie było tego celnego strzału
0
Darwin jest niemożliwy. Co to jest za ciołek
1
Czy Kane to obecnie najlepszy wykonawca jedenastek?
1
@draxidox i komentarz jednego z użytkowników "z tym polskim to się nie rozpedzajmy"
0
@KrwawiaceoczyVEB Fermin Lopez
0
16 lipca powitanie Mbappe w Realu.
Ponoć na prezentacji ma pojawić się film z najlepszymi akcjami Francuza na Euro, ale także zostaną zaprezentowane wszystkie bramki które Kylian strzelił na tegorocznej imprezie.
0
@dafik85 Vinicius chyba że Anglia przegra w finale
3
Messi z Motmem, Lamine z Motmem
Półfinały Euro i Copa America uważam za udane
1
Messi bramka imienia Cristiano Ronaldo
2
Argentyna 2-0
Strzelcem bramki Messim - Enzo Fernandez
0
1.Nico
2.Rodri
3.Alvarez
3 brakujące elementy w układance Barcelony. Rodri nieosiągalny, ale mam nadzieje że i Nico i Alvarez kiedyś zagrają w Barcelonie.
7
Witam wszystkich fanów Argentyny i najlepszego piłkarza w historii futbolu.
Zgłaszam swoją obecność
2
@jaras121 komentarz dnia
0
@Cule1234 Dla mnie największe rozczarownie mistrzostw
25
Dzisiaj tylko Hiszpania. Jak wyobrażam sobie ze Francja może zagrać w finale z Anglią to aż mnie skręca.