0

Dawno nie byłem tak sceptycznie nastawiony do jakiegoś transferu jak do transferu Olmo. Już z Douglasem wiązałem większe nadzieję niż z tym transferem Olmo. Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. Brawo Laporta. Brawo Deco.

5

Nie wiem czy się śmiać czy płakać po tym here we go? Fermin uciekaj stąd gdzie pieprz rośnie bo tutaj z tym zarządem na rozwój nie masz szans.

0

@Sandman21 tylko Olmo będzie grać

1

Stronka Barcelony na instagramie ani słowa o igrzyskach i Ferminie. Słabo, gdyby Yamal grał tak jak Fermin na igrzyskach co drugi post pewnie byłby o nim.

3

Zrobił to. On jest po prostu nie z tej planety. Stadion w Paryżu odleciał. Armannd Duplantis proszę państwa 6,25 - nowy rekord świata

0

Matko ile on ma jeszcze zapasu. Niemożliwy jest

0

@D10SLEO dokładnie, on zacznie skakać jak reszta zawodników będzie już pod prysznicem

1

@TankerHunter tylko i wyłącznie silownia - mi pomogło

1

@tom9001 wspinaczka

0

Ile jest rund w tym pojedynku?

1

@sepek o Fede zapomnialem

3

Aż 8? Kogo?
Mbappe,Tchou,Cama,Mendy,Carvajal, Bellingham
O kim zapomniałem?

0

Jak wyglądał Balde?

2

@MasterKrzych Kasia Wasick jeszcze

4

@Arden tego że Messi kiedyś przywdziewał numer 15 na koszulce to nie wiedziałem

0

Gospodarze okradzeni. Kto by pomyślał

0

Dobry ten Fermin. Może kupimy go zamiast Olmo przecież to ta sama pozycja, a nie czekaj...

2

Zaraz ten Fermin po przyjściu Olmo będzie 3 opcją. Dokąd my zmierzamy? Mamy w klubie grajka który może stać się naszym Fodenem to my sprowadzamy na jego pozycje gościa za 60 baniek który zagrał raptem kilka dobrych spotkań w sezonie.

0

@Encore sensacja na miarę braku złota dla Duplantisa o tyczce

1

Komentarz usunięty

2

Takiej szansy na złoto w tenisie na igrzyskach juz nie będzie

0

Po drugiej stronie jest dzisiaj mur chiński
Wszystko wraca

0

@konrad1661 nie no o 3 miejsce to w cuglach wygra bez presji już

0

Nie ma to jak kupować gościa za 60 milionów który zagrał w sezonie jeden dobry mecz, pół sezonu przeleżał w szpitalu, a na Euro gdyby nie Kroos to byłby zmiennikiem Pedriego i wchodziłby na ostatnie 20 minut.

0

Jestem załamany tym jak działa ten klub. Jeśli Flick go chce to też kamyczem do jego ogródka. Po co nam ten transfer?

0

@Rupert_Haubica patrząc na jego historie kontuzji to niekoniecznie

5

Nie da się wygrać meczu kiedy twój atakujący ma 18% w ataku

0

Dobra czekam do 1:40 i idę spać

0

Mecz ponoć ma być opóźniony

4

Eurosport nie może na szybko przetransferować Babiarza do swojej stacji? Lekkoatletyka bez komentarza Przemka na igrzyskach straci swój urok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?