kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawno nie byłem tak sceptycznie nastawiony do jakiegoś transferu jak do transferu Olmo. Już z Douglasem wiązałem większe nadzieję niż z tym transferem Olmo. Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. Brawo Laporta. Brawo Deco.
5
Nie wiem czy się śmiać czy płakać po tym here we go? Fermin uciekaj stąd gdzie pieprz rośnie bo tutaj z tym zarządem na rozwój nie masz szans.
0
@Sandman21 tylko Olmo będzie grać
1
Stronka Barcelony na instagramie ani słowa o igrzyskach i Ferminie. Słabo, gdyby Yamal grał tak jak Fermin na igrzyskach co drugi post pewnie byłby o nim.
3
Zrobił to. On jest po prostu nie z tej planety. Stadion w Paryżu odleciał. Armannd Duplantis proszę państwa 6,25 - nowy rekord świata
0
Matko ile on ma jeszcze zapasu. Niemożliwy jest
0
@D10SLEO dokładnie, on zacznie skakać jak reszta zawodników będzie już pod prysznicem
1
@TankerHunter tylko i wyłącznie silownia - mi pomogło
1
@tom9001 wspinaczka
0
Ile jest rund w tym pojedynku?
1
@sepek o Fede zapomnialem
3
Aż 8? Kogo?
Mbappe,Tchou,Cama,Mendy,Carvajal, Bellingham
O kim zapomniałem?
0
Jak wyglądał Balde?
2
@MasterKrzych Kasia Wasick jeszcze
4
@Arden tego że Messi kiedyś przywdziewał numer 15 na koszulce to nie wiedziałem
0
Gospodarze okradzeni. Kto by pomyślał
0
Dobry ten Fermin. Może kupimy go zamiast Olmo przecież to ta sama pozycja, a nie czekaj...
2
Zaraz ten Fermin po przyjściu Olmo będzie 3 opcją. Dokąd my zmierzamy? Mamy w klubie grajka który może stać się naszym Fodenem to my sprowadzamy na jego pozycje gościa za 60 baniek który zagrał raptem kilka dobrych spotkań w sezonie.
0
@Encore sensacja na miarę braku złota dla Duplantisa o tyczce
1
Komentarz usunięty
2
Takiej szansy na złoto w tenisie na igrzyskach juz nie będzie
0
Po drugiej stronie jest dzisiaj mur chiński
Wszystko wraca
0
@konrad1661 nie no o 3 miejsce to w cuglach wygra bez presji już
0
Nie ma to jak kupować gościa za 60 milionów który zagrał w sezonie jeden dobry mecz, pół sezonu przeleżał w szpitalu, a na Euro gdyby nie Kroos to byłby zmiennikiem Pedriego i wchodziłby na ostatnie 20 minut.
0
Jestem załamany tym jak działa ten klub. Jeśli Flick go chce to też kamyczem do jego ogródka. Po co nam ten transfer?
0
@Rupert_Haubica patrząc na jego historie kontuzji to niekoniecznie
5
Nie da się wygrać meczu kiedy twój atakujący ma 18% w ataku
0
Dobra czekam do 1:40 i idę spać
0
Mecz ponoć ma być opóźniony
4
Eurosport nie może na szybko przetransferować Babiarza do swojej stacji? Lekkoatletyka bez komentarza Przemka na igrzyskach straci swój urok