kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@blakkudium Flick: "Widzimy się za tydzień na treningu w Barcelonie"?
Nico: "Jasne"
6
Jeszcze tylko tak 36 razy. Odliczamy
4
@Who_you_mam do tego jeszcze Gavi i cały klub dla nas
0
@kemyt1995 napisałeś to tak jakby tylko dzisiaj był top
6
Fati jaki zainteresowany meczem
2
Też usłyszeliście "Madrid cabron"?
7
Ale Rapha to zepsuł
10
Ale Kounde to jest szef
2
Dawać już Fermina
2
Gdzie tam był faul?
0
Rekin mi dzisiaj pływa po tym boisku
0
@MesQueUnClub_87 za słabe to muśnięcie na samobója
0
Patrząc na grę Nico w tym meczu jeszcze większy żal że nie dołączył do nas tego lata
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie chce zapeszać ale Ferran na razie pozytywny występ
7
To Deco z Laporta gwiżdżą na Nico czy kto?
0
Fabian Ruiz już by miał z tego dośrodkowania gola a nasi jak zwykle śpią
2
A ten już kuca XD
1
Rekin co mi się uaktywnił
0
Gwizdy na Nico?
0
Dziwne że nie ma Casado po świetnym meczu z Valencia
1
@Derean dobrze że jest Fermin
0
@Mroziu w Superpucharze Niemiec też strzelili w końcówce
8
Ledwie się sezon zaczal a Leverkusen już z dwoma gola w końcówkach oh shit.. here we go again
17
Najlepszy napastnik którego miałem okazję oglądać
3
A pod postem z informacją o odejścia Gundo można znaleźć tylko takie komentarze: "Deco, Laporta out"
9
Ładna grafika i ten Pep jakby witał syna marnotrawnego
1
@Pnog37 a myślisz że Chiesa będzie miał więcej?
0
@kuz jesteśmy umoczeni po uszy w takim głównie ze Neymar wleciałby tu aż miło
1
@tbas ciężko żeby nie dał bo zaraz nie będzie miał kim grać