6

@blakkudium Flick: "Widzimy się za tydzień na treningu w Barcelonie"?
Nico: "Jasne"

6

Jeszcze tylko tak 36 razy. Odliczamy

4

@Who_you_mam do tego jeszcze Gavi i cały klub dla nas

0

@kemyt1995 napisałeś to tak jakby tylko dzisiaj był top

6

Fati jaki zainteresowany meczem

2

Też usłyszeliście "Madrid cabron"?

7

Ale Rapha to zepsuł

10

Ale Kounde to jest szef

2

Dawać już Fermina

2

Gdzie tam był faul?

0

Rekin mi dzisiaj pływa po tym boisku

0

@MesQueUnClub_87 za słabe to muśnięcie na samobója

0

Patrząc na grę Nico w tym meczu jeszcze większy żal że nie dołączył do nas tego lata

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie chce zapeszać ale Ferran na razie pozytywny występ

7

To Deco z Laporta gwiżdżą na Nico czy kto?

0

Fabian Ruiz już by miał z tego dośrodkowania gola a nasi jak zwykle śpią

2

A ten już kuca XD

1

Rekin co mi się uaktywnił

0

Gwizdy na Nico?

0

Dziwne że nie ma Casado po świetnym meczu z Valencia

1

@Derean dobrze że jest Fermin

0

@Mroziu w Superpucharze Niemiec też strzelili w końcówce

8

Ledwie się sezon zaczal a Leverkusen już z dwoma gola w końcówkach oh shit.. here we go again

17


Najlepszy napastnik którego miałem okazję oglądać

3

A pod postem z informacją o odejścia Gundo można znaleźć tylko takie komentarze: "Deco, Laporta out"

9


Ładna grafika i ten Pep jakby witał syna marnotrawnego

1

@Pnog37 a myślisz że Chiesa będzie miał więcej?

0

@kuz jesteśmy umoczeni po uszy w takim głównie ze Neymar wleciałby tu aż miło

1

@tbas ciężko żeby nie dał bo zaraz nie będzie miał kim grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?