kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro serio Yamal ma najwięcej udanych dryblingów na razie? To ja już bym bardziej na Sake czy Gapko stawiał
0
Dawno nie widziałem tak dobrej próby gola olimpijskiego
0
Deynę chciał zrobić. Ależ to by była bramka
0
@michaleu dla mnie chyba Fullkrug cały czas
2
Saka robi to czego brakuje mi trochę u Yamala, drybling w swoją prawą stronę i minięcie zawodnika, za często nasz Jamalek chce schodzić do środka
1
Gracze Realu już z 3 bramkami na tych mistrzostwach a tu jeszcze Mbbape nie wszedł do gry
0
@Szalik na TVP Sport też?
0
@FcPortoFan1999 to na TVP Sport jest inny komentator?
0
Oglądam mecz w strefie kibica. Dlaczego Borek nie komentuje?
2
Dziewczyna Zalewskiego już na stadionie. Także możemy być dzisiaj spokojni o dyspozycję Nicoli. Rozstania nie było
0
"Wstalem o czwartej- nie mogłem spać,
bo dzisiaj Polska drużyna gra
wąs zapuszczony, szalik wyprany,
a w bierdze po taniości kupiłem flagi"
Zawsze odświeżam ten hymn kibica reprezentacji Polski przed ważnym meczem na dużym turniejem.
7
@Arden pasuje mu trzeba przyznać
1
@Pawel13sz i Pio z przodu zapomnial dodać
0
@Emhyr Tak ale jeszcze Doku nie wszedl do gry
0
Olmo taka zmiana że może w następnym meczu Fermin dostanie szanse
0
Zmieni Yamala i można wyłączyć bo Fermin raczej nie wejdzie
0
3 lata temu kiedy Carvajal tak strasznie obniżył loty myślałem ze jest już u schyłku grania na wysokim poziomie, a tutaj po kilku latach wszedł chyba w swój prime
0
@kigani Kostaryka Kostaryką niemniej jednak po tym meczu sporo osób widziało już Hiszpanów w finale mundialu
0
Już gdzieś ostatnio widziałem taki mecz otwarcia Hiszpanów na wielkim turnieju więc tonowałbym troszkę emocje
2
@PiotrR imienia Busquetsa
2
Ale meczycho w Berlinie
2
Ruizowi co się dzisiaj Iniesta włączył
5
"Miejmy nadzieję, że dzisiaj obędzie się bez czerwonych kartek którą wczoraj otrzymali Szkoci, a konkretniej gracz tej reprezentacji" - Dariusz "Coelho" Szpakowski
0
Mieć taką dziewczynę i zdradzić ją z Rojewską, która wygląda jak aktorka filmów dla dorosłych.
0
O co chodzi z Zalewskim?
18
Piłkarskie swięto czas zacząć. Uwielbiam ten klimat z wielkim turniejem piłkarskim w lato.
0
Ależ atmosferka w Dallas
1
@Comentateiro kij w mrowisko
1
@Criss18Barca Może naiwnośnośc przychodzi z wiekiem
6
Wiemy o co chodzi, ale Hiszpanie mogą nie zrozumieć kontekstu i uderzyć w Lamine że nie chce prezentować swojego kraju na igrzyskach