0

@Faro serio Yamal ma najwięcej udanych dryblingów na razie? To ja już bym bardziej na Sake czy Gapko stawiał

0

Dawno nie widziałem tak dobrej próby gola olimpijskiego

0

Deynę chciał zrobić. Ależ to by była bramka

0

@michaleu dla mnie chyba Fullkrug cały czas

2

Saka robi to czego brakuje mi trochę u Yamala, drybling w swoją prawą stronę i minięcie zawodnika, za często nasz Jamalek chce schodzić do środka

1

Gracze Realu już z 3 bramkami na tych mistrzostwach a tu jeszcze Mbbape nie wszedł do gry

0

@Szalik na TVP Sport też?

0

@FcPortoFan1999 to na TVP Sport jest inny komentator?

0

Oglądam mecz w strefie kibica. Dlaczego Borek nie komentuje?

2

Dziewczyna Zalewskiego już na stadionie. Także możemy być dzisiaj spokojni o dyspozycję Nicoli. Rozstania nie było

0

"Wstalem o czwartej- nie mogłem spać,
bo dzisiaj Polska drużyna gra
wąs zapuszczony, szalik wyprany,
a w bierdze po taniości kupiłem flagi"
Zawsze odświeżam ten hymn kibica reprezentacji Polski przed ważnym meczem na dużym turniejem.

7

@Arden pasuje mu trzeba przyznać

1

@Pawel13sz i Pio z przodu zapomnial dodać

0

@Emhyr Tak ale jeszcze Doku nie wszedl do gry

0

Olmo taka zmiana że może w następnym meczu Fermin dostanie szanse

0

Zmieni Yamala i można wyłączyć bo Fermin raczej nie wejdzie

0

3 lata temu kiedy Carvajal tak strasznie obniżył loty myślałem ze jest już u schyłku grania na wysokim poziomie, a tutaj po kilku latach wszedł chyba w swój prime

0

@kigani Kostaryka Kostaryką niemniej jednak po tym meczu sporo osób widziało już Hiszpanów w finale mundialu

0

Już gdzieś ostatnio widziałem taki mecz otwarcia Hiszpanów na wielkim turnieju więc tonowałbym troszkę emocje

2

@PiotrR imienia Busquetsa

2

Ale meczycho w Berlinie

2

Ruizowi co się dzisiaj Iniesta włączył

5

"Miejmy nadzieję, że dzisiaj obędzie się bez czerwonych kartek którą wczoraj otrzymali Szkoci, a konkretniej gracz tej reprezentacji" - Dariusz "Coelho" Szpakowski

0

Mieć taką dziewczynę i zdradzić ją z Rojewską, która wygląda jak aktorka filmów dla dorosłych.

0

O co chodzi z Zalewskim?

18

Piłkarskie swięto czas zacząć. Uwielbiam ten klimat z wielkim turniejem piłkarskim w lato.

0

Ależ atmosferka w Dallas

1

@Comentateiro kij w mrowisko

1

@Criss18Barca Może naiwnośnośc przychodzi z wiekiem

6

Wiemy o co chodzi, ale Hiszpanie mogą nie zrozumieć kontekstu i uderzyć w Lamine że nie chce prezentować swojego kraju na igrzyskach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?