kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro to ja jednak słaby z matmy byłem bo mecz był we wtorek a wczoraj był piątek
0
@MesQueUnClub96 Adam Małysz?
0
Na klasyk powinien wyjść i Fermin i Fort
0
@P33ck Już widzę jak wygwizdywany na Monjuic Mbappe, który jest łączony z Realem w ostatniej chwili zmienia zdanie i wybiera Barcelonę
0
Mogło być El Clasico w finale
1
@tristan87 a dla mnie Arsenal dzisiaj, zespół z Londynu jest zdecydowanie mocniejszą drużyną na wyjazdach i dzisiaj wyrzuca drużynę Tuchela z LM
0
@Emhyr Tym dwumeczem zaskarbił sobie sympatie nie jednego kibica Barcelony w tym moją, być może tym dwumeczem zagwarantował sobie również pozostanie w Barcelonie, bo gdybym miał wybierać kogo bym sprzedał z dwójki Raphinha - Frenkie po tym dwumeczu bez wahania wskazałbym na Holendra.
2
Wczorajszy mecz trochę mi przypominał rewanż z Chelsea z 2012 roku tylko wtedy to my goniliśmy wynik, a The Blues bronili się w 10. Gdzieś po cichu liczyłem, mając w pamięci ten mecz że uda nam się przetrwać ten napór PSG przez całą druga połowę i awansować. Zakładałem jednak że będzie potrzebna do tego fura szczęścia, którą Chelsea wtedy miała. Rzut karny Mbappe to już w ogóle dejavu z tamtego spotkania, gdyż Barcelona też w tym meczu miała rzut karny po przerwie, Messi mógł wyprowadzić nas na dwubramkowe prowadzenie które dawało awans, Mbappe się nie pomylił i PSG już tego nie wypuściło, tamta Barcelona zapewne też by nie wypuściła gdyby tylko Leo wykorzystałby tego karnego. Do tej pory boli ta jedenastka przestrzelona wtedy przez Messiego.
2
@NeroTFP1 Raphinha,Ter Stegen pewniaki
0
Trójka która nie zawiodła w dwumeczu z PSG? Kogo byście dali? Dwa nazwiska chyba pewne, a kto trzeci Cubarsi czy Kounde?
1
Mega podoba mi się to zdjęcie
Widać że drużyna była zjednoczona, podobało mi się jak po golu Raphinhi ruszyliśmy na PSG, jak do nich doskakiwaliśmy, najpierw Lewy, potem Jamal. Było widać w końcu charakter w tej ekipie i to może być dobry prognostyk na przyszłość. Szkoda tej szansy, która się przed nami otworzyła i została zaprzepaszczona przez jeden błąd Araujo, ale mimo wszystko od dawien dawna nie byłem tak dumny z tej drużyny. Zostawiliśmy serducho i pewnie gdyby nie ta czerwona kartka to my byśmy się dzisiaj cieszyli z awansu do półfinału.
0
Tak sobie teraz myślę ze ściągnięcie Pedriego zamiast Jamala i przesunięcie Raphinhi do środka faktycznie mogło byc lepszym wyborem. No ale teraz to tylko gdybanie.
1
Klay 0/9 w najważniejszym meczu sezonu. Golden są o krok od zakończenia sezonu. Przegrywają na 6 minut przed końcem meczu z Kings 84-99
33
Ci co sprzedają Araujo po tym meczu to razem z Kowalem powinni udać się do psychiatryka. Gość jest stoperem na lata, od którego powinniśmy zaczynać układanie obrony. To że dzisiaj popełnił fatalny błąd nie oznacza że będziemy go do Monachium na taczkach zawozić. Sprzedać to trzeba De Jonga bo gość po raz kolejny zawodzi w ważnych meczach i znajdzie się kogoś na jego miejsce w przeciwieństwie do Urusa którego nie da się zastąpić nikim w tej chwili.
38
Bardzo szkoda mi Raphinhy. Zostawił kawał serducha na boisku i był naszym najlepszym zawodnikiem tego dwumeczu. Wiele można mu zarzucić, ale waleczności nigdy mu nie można odmówić. Powinien zostać. Takich ludzi w Barcelonie potrzebujemy.
0
@MesQueUnClub96 to akurat nie on tylko widz
3
Nowe pożegnanie kibiców Barcelony
"Naraujoo" :D
Usłyszane na live Footrolla
2
W końcu czuję dumę po odpadnięcie z LM. Zrobiliśmy wszystko co się dało grając w 10. Brawo drużyna. Visca el Barca
8
Wichniar daje wyżej Marquinhosa niż Araujo. Nie no, chciałem włączyć sobie jakieś inne studio przed meczem aniżeli te Polsatu, ale chyba na Kanale Sportowym niewiele lepiej
0
Skład PSG najmocniejszy z możliwych, zresztą nasz skład też. Ależ szykuje się partidazo
0
Oj to kibice Realu się zesrają za tego Viniciusa. No ale dla mnie też przegięcie
7
Jest atmosferka
1
@aspr1me strój odpowiedni na pożegnanie Mbappe z PSG w rozgrywkach LM
0
Wróciłem z pracy i teraz tylko znaleźć sobie zajęcie żeby szybciej zleciało do meczu. Dawno się tak nie jarałem meczem Barcelony, ostatni raz chyba takie emocje były przed rewanżem z Liverpoolem, oby dzisiaj nie skończyło się tak samo jak wtedy. Odpalam sobie w głośniczkach "Un Dia de Partit" i nastrajamy się. Forca Barca
0
@Amidamaru Jak on nawet nie jest w TOP 3 Anglików na ten moment
1
Co za karny. Nie widziałem nigdy wcześniej czegoś takiego.
0
Mimo że byłem jednym z największych kibiców Dembele na tej stronie, broniłem go, chwaliłem, wierzyłem w niego to mam nadzieję, że jutro Monjuic nie zapomni o tym z jakim klubem Francuz "marzył" wygrać Ligę Mistrzów po czym po dwóch miesiącach się na niego wypiął. Oby jutro kibice potraktowali "kapitana" bez taryfy ulgowej i zgotowali mu powitanie na jakie zasłużył.
0
Gdybyśmy mogli kupić tylko jednego z nich Wirtz lub Nico. Kogo byście wybrali?
1
@ranger3120 dawno byly
1
@Greenalley Nie mamy dwóch Gundoganow