kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cavs robią wszystko żeby tego meczu z Hornets nie wygrać i wpaść na Indianę w pierwszej rundzie a nie na Miami czy Phile
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie ma szans zamykam
0
@LM10GOAT Ja jednak obstawiam że Fermin zagra zamiast Pedriego
0
Będzie eskalacja
0
@szkudi7 jutro dopiero się zacznie ruch na stacjach
0
To benzyna zaraz po 8 złotych. Polecam zatankować samochody.
2
Iran rozpoczyna atak na Izrael. Cały twitter już o tym trąbi. Drony lecą w kierunku Izraela.
4
Ale fajne położenie stadionu Cadizu, piękny widok na morze
0
@draxidox dla mnie starcie z Zawiszą w 5 lidze przy pełnych trybunach było jednym z najlepszych wspomnień zabawy z piłką.
0
@Encore Suns to zagrali głównie dla siebie bo wciąż liczą na 6 seed
0
@Emhyr Nie da się gościa nie lubić
2
@FCB_dimiC przypominam że w tym sezonie miał okres gdzie chyba 5 razy z rzędu zostawał najlepszym meczu w szeregach Barcelony i ciężko było wyobrazić sobie nasz środek bez niego
0
@MesQueUnClub96 ciekawe kto uniknie playnow czy Pelicans czy Suns
3
Słoneczko dzisiaj jakoś mocniej świeci, szef jakiś milszy, ludzie się jakoś dziwnie do ciebie uśmiechają, ogólnie bardzo przyjemny ten czwarteczek.
5
@Michael24 oj wczoraj to miał, parę razy wrzucił na minę kolegów i zaliczył kilka niedokładnych podań, mając na uwadze że druga bramka trochę na jego barki to na pewno nie był to występ doskonały, Araujo wczoraj lepszy mecz
0
@abram3k świetny mecz choć zaczął troszkę słabiej, dwa razy objechany przez Mendesa i raz przez Mbappe ale potem było już tylko lepiej
0
@TR3YWAY ale tapety na twarzy
7
Raphinha z Lewym dzisiaj klasa, Yamal niestety same złe decyzje ale miejmy nadzieję że druga połowa będzie lepsza w jego wykonaniu
2
Zawodnicy Bostonu dzisiejszej nocy nie stawali ani razu na linii rzutów wolnych, w całym spotkaniu tylko Giannis wykonywał dwa rzuty wolne. Niebywałe
0
@KrychaFCB Fermin jest za elektryczny na taki pojedynek, potrzebujemy spokoju w środku pola przy braku Pedriego
2
Co tu się odwaliło :o
LAC bez Hardena i Leonarda i z Westbrookiem w 1 piątce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Matt_i1992 KDB chory, dzisiaj niedostępny do gry
2
Doku i Alvarez na ławce, a Guardiola nie zmienia
0
@Emhyr Fake Mbappe już wtedy nie będzie na boisku
0
@kolomen2 tylko zara
6
@DonAndrzejos No tak PSG w 1/4 bo w 1/2 będzie Barcelona
3
Frenkie by się przydał , pomoc Christensen-Gundo-Frenkie wygląda zdecydowanie lepiej
0
@KrychaFCB Jaka to pozycja?