0

Cavs robią wszystko żeby tego meczu z Hornets nie wygrać i wpaść na Indianę w pierwszej rundzie a nie na Miami czy Phile

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie ma szans zamykam

0

@LM10GOAT Ja jednak obstawiam że Fermin zagra zamiast Pedriego

0


Będzie eskalacja

0

@szkudi7 jutro dopiero się zacznie ruch na stacjach

0

To benzyna zaraz po 8 złotych. Polecam zatankować samochody.

2

Iran rozpoczyna atak na Izrael. Cały twitter już o tym trąbi. Drony lecą w kierunku Izraela.

4

Ale fajne położenie stadionu Cadizu, piękny widok na morze

0

@draxidox dla mnie starcie z Zawiszą w 5 lidze przy pełnych trybunach było jednym z najlepszych wspomnień zabawy z piłką.

0

@Encore Suns to zagrali głównie dla siebie bo wciąż liczą na 6 seed

0

@Emhyr Nie da się gościa nie lubić

2

@FCB_dimiC przypominam że w tym sezonie miał okres gdzie chyba 5 razy z rzędu zostawał najlepszym meczu w szeregach Barcelony i ciężko było wyobrazić sobie nasz środek bez niego

0

@MesQueUnClub96 ciekawe kto uniknie playnow czy Pelicans czy Suns

3

Słoneczko dzisiaj jakoś mocniej świeci, szef jakiś milszy, ludzie się jakoś dziwnie do ciebie uśmiechają, ogólnie bardzo przyjemny ten czwarteczek.

5

@Michael24 oj wczoraj to miał, parę razy wrzucił na minę kolegów i zaliczył kilka niedokładnych podań, mając na uwadze że druga bramka trochę na jego barki to na pewno nie był to występ doskonały, Araujo wczoraj lepszy mecz

0

@abram3k świetny mecz choć zaczął troszkę słabiej, dwa razy objechany przez Mendesa i raz przez Mbappe ale potem było już tylko lepiej

0

@TR3YWAY ale tapety na twarzy

7

Raphinha z Lewym dzisiaj klasa, Yamal niestety same złe decyzje ale miejmy nadzieję że druga połowa będzie lepsza w jego wykonaniu

2


Zawodnicy Bostonu dzisiejszej nocy nie stawali ani razu na linii rzutów wolnych, w całym spotkaniu tylko Giannis wykonywał dwa rzuty wolne. Niebywałe

0

@KrychaFCB Fermin jest za elektryczny na taki pojedynek, potrzebujemy spokoju w środku pola przy braku Pedriego

2

Co tu się odwaliło :o


LAC bez Hardena i Leonarda i z Westbrookiem w 1 piątce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Matt_i1992 KDB chory, dzisiaj niedostępny do gry

2

Doku i Alvarez na ławce, a Guardiola nie zmienia

0

@Emhyr Fake Mbappe już wtedy nie będzie na boisku

0

@kolomen2 tylko zara

6

@DonAndrzejos No tak PSG w 1/4 bo w 1/2 będzie Barcelona

3

Frenkie by się przydał , pomoc Christensen-Gundo-Frenkie wygląda zdecydowanie lepiej

0

@KrychaFCB Jaka to pozycja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?