kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dosq to mogli razem podnieść
1
Ale ze Kroosowi nie dał podnieść Pucharu
1
No paru ściągnęło medal z BVB w tym chyba Reus
2
To Maatsen wybijał tą piłkę na rzut rożny po strzale Valverde w kartofle po którym padł pierwszy gol dla Realu?
3
Byliśmy lepsi w obu meczach ze zwycięzcą LM . Xavi pewnie szczęśliwy
0
Przed momentem powiedziałem że te różne Real ma groźne
19
Camavinga może się drzeć i denerwować na sędziego?
2
Oczekiwane bramki (xG)
BVB 1.44
Real 0.09
8
Hummels to jest profesor. Naprawia każdy błąd Ryersona, który poziomem odstaje od tego meczu.
1
Ależ trafnie o Dembele
0
Real is in trouble
0
Sabitzer do Viniego "Coś z główką masz"
Nic dodać nic ująć
0
Ależ Ryerson jest miażdżony przez Viniego.
0
@Piotr,1985 ze spalonego bramek nie uznają
0
Bylby spalony spokojnie
3
Wszyscy zaraz wbiegną
2
Ochrona TOP
.
0
Był hymn LM przez kogoś zagrany?
1
9 lat od meczu w Berlinie. Wciąż czekamy by przeżywać te emocje jakie dzisiaj doświadczają kibice BVB i Realu. Zdecydowanie za długo to trwa.
0
@Popitek12 jakiś puchar pocieszenia będę grali?
1
@Popitek12 Jokic, Doncic, Giannis
0
@bari_94 Luka jak go zmierzył, chyba mu się to nie spodobało :D
0
@mekston Fati też świetnie dryblował w tamtym sezonie, cały czas przed oczami mam jego sombrero bodajże z Valencia które zrobił na Wassie
Bramki z dystansu też strzelał, doskonałym przykładem jest tutaj bramka z Interem
Fati przed kontuzja to był prawdziwy game-changer, był Messi a to często on zdobywał bramki które dawały ważne punkty
0
@Borry dla mnie Fati
0
@Mattems czego się spodziewaliśmy? Jak widzieliśmy jego ostatnie sezony w Bayernie i City wiedzieliśmy że bierzemy gościa który w obronie jest odjeżdżany przez pierwszego lepszego grajka. Jak przychodził napisałem, że Cancelo to idealny zawodnik na ligę ale w ważnych meczach nie powinien grać bo w obronie jest po prostu słaby.
0
@Azrik nie mecz z Betisem tylko to jak grał na Euro u17, kiedy okazało się że Dembele odchodzi wiedzieliśmy że rola Yamala w pierwszej drużynie wzrośnie, Rambla uważała że pozostanie Dembele zaskodzi Jamalowi. Francuz odszedł i było wiadomo że na prawej stronie minuty będą dzielone na Raphinhe i Yamala. Kiedy Brazylijczyk doznał kontuzji wskoczył do składu młody Hiszpan i wywalczył sobie miejsce w składzie inaczej pewnie do końca sezonu to Raphinha byłby pierwszym wyborem
2
De Jong widzę sobie pyka w wolnym czasie na Garrosie. Dzisiaj ciężka przeprawa z Alcarazem. Trzymajmy kciuki za naszego zawodnika.
11
Dziwi tyle głosów na Yamala. My już poznaliśmy jego potencjał pod koniec zeszłego sezonu i spodziwaliśmy że odegra większą rolę w kolejnym sezonie. Cubarsi i Fermin to największe objawienia sezonu.
3
@Kgorecki2500 wynik pisu nie dziwi bo mają stały i żelazny elektorat któremu nie przemówisz do rozumu ale tyle procent PO po tym co odwalają od czasu przejęcia rządów jest po prostu czymś czego nie da się pojąć. Cieszy wynik konfederacji.
0
Nie widzę miejsca dla De Jonga u Flicka. U Niemca potrzeba piłkarzy z charakterem dlatego dla mnie priorytem powinien być Kimmich i sprzedaż Holendra. Pedri też musi solidnie przepracować presezon bo widać że fizycznie sporo odstaje. Nie zdziwię się jak Fermin będzie dla Flicka lepszym wyborem niż Pedri.