1

@MesQueUnClub96 Suns z Pelicans dobry

13

@Gaz Troszkę do boku i Lloris bez szans

0

@Rl9k1nG Zjem coś przed siłownią i po i to wszystko

0

Witacie się z kobietami na siłowni przez podanie dłoni czy tylko rzucacie "cześć"?

12


To tak żeby było do porannej kawy

0

@Gaz no napisałem przy Mbappe i Tchua to

1

Mateusz Borek w czerwcu
Francja to przeszłośc part 3
Popatrzmy na papier
Maignan - no nie żartujmy gdzie on gra w Milanie, w tym Milanie co traci 15 punktów do lidera w Seria A i odpadł juz w fazie grupowej LM no ludzie..
Kounde - widzieliscie jego mecze w tym sezonie w Barcelonie, masa błędów wystarczy nacisnąc i się chłop gubi
Konate - no niby silny, coś tam gra w tym Liverpoolu, ale Świder nie z takimi sobie radził
Upamecono - przecież to tykająca bomba, tyle farfocli co ten chłop zrobił w ostatnich sezonach to się w głowie nie mieści, Bednarek to przy nim profesor
Theo - dobry grajek no ale gdzie mu do Lizarazu, Frankowski parę razy go przewiezie i ode chce mu się grać
Camavinga - no Camavinga powiedzmy sobie szczerze, chłop w Realu co najwyżej grywa na lewej obronie bo w środku pola przegrywa rywalizację z dziadkami i gra ogony
Tchoumaeni - no on jest niezły, ale przecież ten Piotrowski to go zajedzie, zniszczy go fizycznie, mentalnie, wybije mu piłkę z głowy, nie ma się czego bać
Kto tam jeszcze Griezmann
- no grał dobry sezon trzeba przyznać, ale ostatnio więcej czasu się leczy niż gra, Dawidowicz mu się raz zamelduje i poprosi o zmianę
No i trójka z przodu
- Mbappe no on jest dobry na niego trzeba uważać, ale on teraz zajęty jest sprawami przenosin do Realu i ewentualnymi igrzyskami w Paryżu a nie jakimś śmiesznym Euro
Kolo-Mauni - kolejny rezerwowy, tak patrzę na tą drużynę to większość rezerweiros w poważnych klubach Europejskich
Dembele - no fajny piłkarz, ale do Calcetto jak mawiał Zbigniew Boniek, pokiwać się na podwórku, założyć parę kanałów bo za dużo konkretów i finalizacji akcji to u niego nie ma
Szczerze ja tu nic nie widzę, niby Wicemistrzowie Świata ale jak to mawiał trener Engel to jest ta sama drużyną, ale już nie ta sama drużyna. Zanotujcie, zarejestrujcie aktualna Francja to już przeszłość part 3

7

No to czekamy na aktualizacje Borowiska i analizy składu Francji


0

Frankowski,Lewy,Szymański, Piątek kto 5??

0

Jak tam nasz Jamalek gra?

1

Półtora tysięcy Polaków na trybunach a doping lepszy niż na Narodowym w czwartek gdzie było 54 tysiące kibiców.

8

@Emhyr Po prostu jakiś fan chciał sobie zrobić zdjęcie z Yamalem. A że jest miły to nie chciał odmówić

0

Co takie pustki w Miami?

6

W studiu Eurosportu krótko i na temat
- A czy trener ma autorytet u starszych skoczków?
- (Korościel) Nie ma, a teraz kolejna kwestia

0

@Criss18Barca Owszem ale teraz bez Szarana i Rudzinskiego to już w ogóle będzie dramat. Komentarz Babiarza czy innego Snopka to będzie istna katorga. Ciekawe kto dołączy do Błachuta

0

Dziwnie będzie się oglądać skoki bez komentarza Rudzińskiego

6

"Przyjechałem do Planicy z myślą żeby iść pełnym ogniem, wiadomo że wczoraj to szłem tym ogniem gdzie indziej, ale efekt jest"
Myślę że nawet nie trzeba przytaczać autora tych słów. Jedyny w swoim rodzaju.

0

@Wilku05 Jak to możliwe że Koalicja ma 35%?

3

Wnioskuję żeby konkursy w Planicy były przynajmniej dwa razy w sezonie. Ten klimat tutaj jest niesamowity. Można nie oglądać skoków cały sezon ale zakończenie Pucharu Świata w Planicy to jest absolutny "must have"

1

Niemożliwy jest Huber. Padłby tu dzisiaj rekord świata gdyby skakał z tego samego rozbiegu co wszyscy.

5

Ciary na całym ciele. Ależ atmosfera. Wielkie brawa dla Pero. Wielki sportowiec

2

Marzeniem jest kiedyś pojechać do Planicy na finał Pucharu Świata. Atmosfera nieporównywalna do reszty konkursów w sezonie.

0

@michal26 serio? to już Cirstea dwa razy ładniejsza

0

@Pedri16Future Niezły piknik dzisiaj był

39

Felix wrzucił na swoje story na ig bramkę którą strzelił wczoraj, z komentarzem Święcickiego. Chyba Lewy mu pokazał

1

@VamosRakieta Jest, nie dał odpocząć Gundoganowi

8

@tristan87 Od paru meczy klasa

34

Nie za wcześnie ta forma przyszła? Finał Ligi Mistrzów dopiero 1 czerwca

1

@BARCA1899Messi Dorzuciłbym Araujo

5

Leciała w bramkę, dobre wykonanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?