7

Xg 0,33 (Bilbao) i 0,73 (Barcelony) mówi wszystko o poziomie tego widowiska. Partidazo dzisiaj na San Mames

0

Cancelo dzisiaj świetny w obronie

1

Słabiutka zmiana Fermina. Może znowu wędkę dostać i za niego wejdzie Felix

1

Włączyłem na chwilę mecz GSW z Bostonem jak było 21-21. Teraz patrzę i jest 24-53 dla Bostonu. Ależ miazga

5

Nie będzie już nic z tego chłopaka. Od dwóch lat stoi w miejscu głównie przez notoryczne kontuzje, jak gra to też za dużo nie wnosi, boiskowa inteligentność to nie wszystko. Trzeba się zastanowić co dalej z Pedrim.

1

Sprzedać i zapomnieć

0

Co tak naprawdę się z Diakhabym stało? Złamana noga?

0

@Murazor nie no mordo ale od madryciaków to mnie nie wyzywaj, nie ma większej obrazy

0

@tbas Ferran wtedy dotykał piłki, dwie inne sytuację

2

Gdyby terminarz był na korzyść Barcelony, a nie Realu to jeszcze bym miał nadzieję

0

Sędzia już zakończył mecz jak Fran był obrócony tyłem do pola karnego

0

@FcPortoFan1999 to musisz jeszcze raz zobaczyć tę sytuację

0

Chyba nie było spalonego

0

@dariooo No a te dwie minuty to za co?

0

@Sit3k nie od 15 minuty oglądam i nie było żadnej przerwy

0

5 minut za co??

0

Asystent chciał strzelać ja bym anulował

1

Co za asysta XDD

1

Komentotorzy już najlepiej chcieliby karnego Realu za faul przed polem karnym

0

Działa Wam apka PKO?

0

@Emhyr Który nie jest ich, od tego trzeba zacząć

2

@Matan_Zajcev Co za bzdury. Zejdź na ziemię człowieku

0

@MesQueUnClub96 Griemann nie był pewny Coutinho był pewny

2

Jak już City nam tego Haalanda sprzeda to może w pakiecie z Rodrim?

1

Wystarczyło że jakiś Norweg strzelił 5 bramek w jakimś pucharku pocieszenia, a już na drugi dzień jest marzeniem Laporty, a Deco spotyka się z jego agentem. Zostańmy przy tym Mbappe i już nie kombinujmy bo zaraz Francuz się rozmyśli i pójdzie do Realu.

0

Kibice krytycznie o Sochanie po dwóch ostatnich koszmarnych meczach Polaka w których zdobył łącznie... 1 punkt
"Jeśli w 2024 roku nie potrafisz skutecznie rzucać, szkodzisz drużynie - nawet jeśli grasz dobrze w obronie. Ten styl gry sprawdzał się w latach 80. i 90. Nigdy więcej.", "pozwoliłem, aby ogarnął mnie kult Sochana i zostałem oszukany. Zamieniłbym go na miskę ramenu i nawet bym nie mrugnął" - pisali.

0

Gdzie Mbappe wstawił to zdjęcie z Barcelony bo na instagramie nic nie ma?

0

Dobrze że Lewy odciągnął Araujo przed meczem z Granadą bo nie wiadomo jakim wynikiem zakończyłoby się to spotkanie gdyby nie obecność Urusa na ławce, teraz tylko czekać na jaki ważny mecz wyleci.

0

@MesQueUnClub96 Shai jest bardziej plusowym graczem, jest w tym względzie 5 zawodnikiem w lidze, (przed nim tylko Mitchell, White, Tatum i chyba Embiid) Doncic daleko z tyłu. Myślę że to też rzutuje że Luka jest tak daleko w wyścigu o NBA

5


Kolejny dzień w biurze szefa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?