kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Casado trochę Gaviego przypomina posturą
0
Dawać Roque za Felixa
0
No Cubarsi teraz wielbłąd z tą oceną, dobrze że Araujo asekurowal
0
@Szmulek kto za niego?
1
@blakkudium Ale piła od Eriksena
0
Gdzie podpisać?
0
@MesQueUnClub96 nie no szanujmy się, PSG jest zdecydowanym faworytem, widać że mecz z Napoli trochę zmydlił oczy co niektórym, po Getafe też już na Rambli były głosy że mistrzostwo jeszcze nie jest niemożliwe, po czym mecze z Bilbao i Mallorca sprowadziły nas na ziemię
6
Karnego Argetynie podarował. Teraz jeszcze tylko kilka zmarnowanych setek przeciwko Barcelonie i "kapitan" się spłaci
0
Wszystko wskazuje na to że Marquinhos będzie gotowy na Barce, więc prawdopodobnie tak będzie wyglądała linia obrony PSG w 1 meczu Zaire-Emery-Marquinhos-L.Hernandez-Mendes
0
@Emhyr Iniesta był jedyny w swoim rodzaju, tak jak Leo, takiego drugiego już nie będzie. Obok Messiego mój ulubiony piłkarz
2
Najgorsze jak przejdziemy PSG i zesramy się metr przed kiblem przegrywając z Atleti/BVB
5
Jak my zrobimy w tym roku finał z tą mistyczną Xavinetą po 9 latach posuchy to idę pieszo do Częstochowy.
2
PSG ma trzech podstawowych środkowych obrońców kontuzjowanych. Na ten moment na tej pozycji gra 20 letni Beraldo, o którym pierwszy raz słyszę i defensywny pomocnik Pereira. Ktoś się orientuję czy któryś ze środkowych obrońców zdąży się wykurować na dwumecz z Barcą?
0
Jak sytuacja zdrowotna PSG wygląda??
0
Skriniar gra w PSG
4
Kounde obok Cubarsiego nasz najlepszy zawodnik, a tutaj 4 zawodników ma wyższą ocenę od niego, Gundogan który zagrał słabą pierwszą połowę, Raphinha który był fatalny w drugiej, Fermin który grał mecz imienia Rikiego Pucza, wszędzie go było pełno i był strasznie elektryczny czasami i Cancelo który popełniał wielbłądy w obronie. Porównując grę Cancelo i Kounde w obronie to było niebo a ziemia.
1
@Arden czyli czerwoną też mógł dostać?
0
Tak w ogóle dlaczego sędzia dał Christensenowi żółta kartkę jak w tej akcji był ewidentny spalony?
1
@TheCule coo? XD
0
@Zoker Jakie efekty?
1
Te PSG w sumie nie jest złą opcją. Wydaje się że Paryżanie są najgorszą drużyną od lat i jak ich pokonać to właśnie teraz. Mbappe grający już tylko dla siebie, marna obrona. Myślę że jest szansa ich pokonać
2
@Emhyr z Interem 51-49? Nie no 60-40 na Inter
0
@Emhyr Fermin ale z Gavim to ty uważaj
0
@blakkudium Tuchel odchodzi więc Araujo nigdzie się nie rusza
0
@Fabik87 Oo Balde żyje
1
Cubarsi zasłużenie MVP, ale słowa uznania należą się też Kounde. Kapitalny występ
0
Cubarsi i Kounde najlepsi
2
Dawno nie było u nas meczu o tak wysokim ciężarze gatunkowym. Fajnie by było przejść to Napoli i zagrać w końcu po 4 latach w ćwierćfinale LM. Nie ważne w jakim stylu, ważne żeby to Barca mogła dzisiaj cieszyć się z awansu. Oby to był dla nas w końcu piękny wieczór w LM.
0
@Mezocyklon87 ale nie rzucił 30 punktów, pomału się kończy
1
@dafik85 Tam mogą być kwasy pomiędzy nimi