1

Casado trochę Gaviego przypomina posturą

0

Dawać Roque za Felixa

0

No Cubarsi teraz wielbłąd z tą oceną, dobrze że Araujo asekurowal

0

@Szmulek kto za niego?

1

@blakkudium Ale piła od Eriksena

0

Gdzie podpisać?

0

@MesQueUnClub96 nie no szanujmy się, PSG jest zdecydowanym faworytem, widać że mecz z Napoli trochę zmydlił oczy co niektórym, po Getafe też już na Rambli były głosy że mistrzostwo jeszcze nie jest niemożliwe, po czym mecze z Bilbao i Mallorca sprowadziły nas na ziemię

6


Karnego Argetynie podarował. Teraz jeszcze tylko kilka zmarnowanych setek przeciwko Barcelonie i "kapitan" się spłaci

0

Wszystko wskazuje na to że Marquinhos będzie gotowy na Barce, więc prawdopodobnie tak będzie wyglądała linia obrony PSG w 1 meczu Zaire-Emery-Marquinhos-L.Hernandez-Mendes

0

@Emhyr Iniesta był jedyny w swoim rodzaju, tak jak Leo, takiego drugiego już nie będzie. Obok Messiego mój ulubiony piłkarz

2

Najgorsze jak przejdziemy PSG i zesramy się metr przed kiblem przegrywając z Atleti/BVB

5

Jak my zrobimy w tym roku finał z tą mistyczną Xavinetą po 9 latach posuchy to idę pieszo do Częstochowy.

2

PSG ma trzech podstawowych środkowych obrońców kontuzjowanych. Na ten moment na tej pozycji gra 20 letni Beraldo, o którym pierwszy raz słyszę i defensywny pomocnik Pereira. Ktoś się orientuję czy któryś ze środkowych obrońców zdąży się wykurować na dwumecz z Barcą?

0

Jak sytuacja zdrowotna PSG wygląda??

0

Skriniar gra w PSG

4

Kounde obok Cubarsiego nasz najlepszy zawodnik, a tutaj 4 zawodników ma wyższą ocenę od niego, Gundogan który zagrał słabą pierwszą połowę, Raphinha który był fatalny w drugiej, Fermin który grał mecz imienia Rikiego Pucza, wszędzie go było pełno i był strasznie elektryczny czasami i Cancelo który popełniał wielbłądy w obronie. Porównując grę Cancelo i Kounde w obronie to było niebo a ziemia.

1

@Arden czyli czerwoną też mógł dostać?

0

Tak w ogóle dlaczego sędzia dał Christensenowi żółta kartkę jak w tej akcji był ewidentny spalony?

1

@TheCule coo? XD

0

@Zoker Jakie efekty?

1

Te PSG w sumie nie jest złą opcją. Wydaje się że Paryżanie są najgorszą drużyną od lat i jak ich pokonać to właśnie teraz. Mbappe grający już tylko dla siebie, marna obrona. Myślę że jest szansa ich pokonać

2

@Emhyr z Interem 51-49? Nie no 60-40 na Inter

0

@Emhyr Fermin ale z Gavim to ty uważaj

0

@blakkudium Tuchel odchodzi więc Araujo nigdzie się nie rusza

0

@Fabik87 Oo Balde żyje

1

Cubarsi zasłużenie MVP, ale słowa uznania należą się też Kounde. Kapitalny występ

0

Cubarsi i Kounde najlepsi

2

Dawno nie było u nas meczu o tak wysokim ciężarze gatunkowym. Fajnie by było przejść to Napoli i zagrać w końcu po 4 latach w ćwierćfinale LM. Nie ważne w jakim stylu, ważne żeby to Barca mogła dzisiaj cieszyć się z awansu. Oby to był dla nas w końcu piękny wieczór w LM.

0

@Mezocyklon87 ale nie rzucił 30 punktów, pomału się kończy

1

@dafik85 Tam mogą być kwasy pomiędzy nimi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?