kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden czyli czerwoną też mógł dostać?
0
Tak w ogóle dlaczego sędzia dał Christensenowi żółta kartkę jak w tej akcji był ewidentny spalony?
1
@TheCule coo? XD
0
@Zoker Jakie efekty?
1
Te PSG w sumie nie jest złą opcją. Wydaje się że Paryżanie są najgorszą drużyną od lat i jak ich pokonać to właśnie teraz. Mbappe grający już tylko dla siebie, marna obrona. Myślę że jest szansa ich pokonać
2
@Emhyr z Interem 51-49? Nie no 60-40 na Inter
0
@Emhyr Fermin ale z Gavim to ty uważaj
0
@blakkudium Tuchel odchodzi więc Araujo nigdzie się nie rusza
0
@Fabik87 Oo Balde żyje
1
Cubarsi zasłużenie MVP, ale słowa uznania należą się też Kounde. Kapitalny występ
0
Cubarsi i Kounde najlepsi
2
Dawno nie było u nas meczu o tak wysokim ciężarze gatunkowym. Fajnie by było przejść to Napoli i zagrać w końcu po 4 latach w ćwierćfinale LM. Nie ważne w jakim stylu, ważne żeby to Barca mogła dzisiaj cieszyć się z awansu. Oby to był dla nas w końcu piękny wieczór w LM.
0
@Mezocyklon87 ale nie rzucił 30 punktów, pomału się kończy
1
@dafik85 Tam mogą być kwasy pomiędzy nimi
0
@Destroyer_of_Worlds Fakt, choroba Tito też powinna być w topce tych najczarniejszych momentów
0
@koziar Wtedy odejście Neymara bolało bardzo. Brazylijczyka był jedynym wtedy graczem na swiecie który mógł przerwać hegemonię Messiego i Cristiano, który był w genialnej dyspozycji i miał wszystko żeby stać się żywą legendą Barcelony.
0
Na tiktoku fani Barcelony wybierają od 1 do 10 najmutniejszych kibicowskich momentów: Mamy do wyboru takie momenty (W takiej kolejność jak ja to widzę)
1.Odejście Messiego
2.Odejście Iniesty
3.Przegrana w półfinale 0-4 z Liverpoolem i odpadnięcię w fatalnym stylu z LM
4.Odejście Neymara
5. Bartomeu prezydentem na kolejną kadencję
6.Porażka z Interem i bolesne odpadnięcie kiedy mieliśmy być pierwszą drużyną, która obroni LM
7.Odejście Guardioli
8. Porażka z Romą 0-3 i odpadnięcie z LM
9. Porażka z Realem 0-4 w CDR
10. 2-8 z Bayernem
Byście coś zmienili?
0
@ranger3120 Hubi jest oazą spokoju
0
@QQL5 5/10 nic więcej, jest dużo ładniejszych tenisistek
0
@MarioVeB! Kto to?
0
@MesQueUnClub96 Teraz będzie awans na 4 po fenomenalnym meczu Tatuma z Denver
6
O to nagłówek na stronie sport.pl
"Bez Lewandowskiego Barcelona nawet karnego nie strzeliła. Na szczęście Polak wszedł"
0
A Denzel dalej swoje
0
@krefi10 Zdecydowanie Lamine, bez niego atak kuleje, a środkowi obrońcy wszyscy trzymają przyzwoity poziom
1
Fatalnie wyglądało to wejście z Yamala. Widać było że czuł po nim pewien dyskomfort. Oby tylko był gotowy na Napoli
0
W końcu Gundogan odpocznie
0
Trzeba przyznać że świetny występ Lato przeciwko Yamalowi
0
Gundo bramkarz już rozgrzany. Rozgrzałeś go przy karnym
0
Cancelo przedryblował przeciwnika i siebie
0
Brawo Fermin. Ważne są dla niego te pierwsze dobre kontakty z piłką po ostatnim słabszym meczu