1

@Arden czyli czerwoną też mógł dostać?

0

Tak w ogóle dlaczego sędzia dał Christensenowi żółta kartkę jak w tej akcji był ewidentny spalony?

1

@TheCule coo? XD

0

@Zoker Jakie efekty?

1

Te PSG w sumie nie jest złą opcją. Wydaje się że Paryżanie są najgorszą drużyną od lat i jak ich pokonać to właśnie teraz. Mbappe grający już tylko dla siebie, marna obrona. Myślę że jest szansa ich pokonać

2

@Emhyr z Interem 51-49? Nie no 60-40 na Inter

0

@Emhyr Fermin ale z Gavim to ty uważaj

0

@blakkudium Tuchel odchodzi więc Araujo nigdzie się nie rusza

0

@Fabik87 Oo Balde żyje

1

Cubarsi zasłużenie MVP, ale słowa uznania należą się też Kounde. Kapitalny występ

0

Cubarsi i Kounde najlepsi

2

Dawno nie było u nas meczu o tak wysokim ciężarze gatunkowym. Fajnie by było przejść to Napoli i zagrać w końcu po 4 latach w ćwierćfinale LM. Nie ważne w jakim stylu, ważne żeby to Barca mogła dzisiaj cieszyć się z awansu. Oby to był dla nas w końcu piękny wieczór w LM.

0

@Mezocyklon87 ale nie rzucił 30 punktów, pomału się kończy

1

@dafik85 Tam mogą być kwasy pomiędzy nimi

0

@Destroyer_of_Worlds Fakt, choroba Tito też powinna być w topce tych najczarniejszych momentów

0

@koziar Wtedy odejście Neymara bolało bardzo. Brazylijczyka był jedynym wtedy graczem na swiecie który mógł przerwać hegemonię Messiego i Cristiano, który był w genialnej dyspozycji i miał wszystko żeby stać się żywą legendą Barcelony.

0

Na tiktoku fani Barcelony wybierają od 1 do 10 najmutniejszych kibicowskich momentów: Mamy do wyboru takie momenty (W takiej kolejność jak ja to widzę)
1.Odejście Messiego
2.Odejście Iniesty
3.Przegrana w półfinale 0-4 z Liverpoolem i odpadnięcię w fatalnym stylu z LM
4.Odejście Neymara
5. Bartomeu prezydentem na kolejną kadencję
6.Porażka z Interem i bolesne odpadnięcie kiedy mieliśmy być pierwszą drużyną, która obroni LM
7.Odejście Guardioli
8. Porażka z Romą 0-3 i odpadnięcie z LM
9. Porażka z Realem 0-4 w CDR
10. 2-8 z Bayernem

Byście coś zmienili?

0

@ranger3120 Hubi jest oazą spokoju

0

@QQL5 5/10 nic więcej, jest dużo ładniejszych tenisistek

0

@MarioVeB! Kto to?

0

@MesQueUnClub96 Teraz będzie awans na 4 po fenomenalnym meczu Tatuma z Denver

6

O to nagłówek na stronie sport.pl
"Bez Lewandowskiego Barcelona nawet karnego nie strzeliła. Na szczęście Polak wszedł"

0

A Denzel dalej swoje

0

@krefi10 Zdecydowanie Lamine, bez niego atak kuleje, a środkowi obrońcy wszyscy trzymają przyzwoity poziom

1

Fatalnie wyglądało to wejście z Yamala. Widać było że czuł po nim pewien dyskomfort. Oby tylko był gotowy na Napoli

0

W końcu Gundogan odpocznie

0

Trzeba przyznać że świetny występ Lato przeciwko Yamalowi

0

Gundo bramkarz już rozgrzany. Rozgrzałeś go przy karnym

0

Cancelo przedryblował przeciwnika i siebie

0

Brawo Fermin. Ważne są dla niego te pierwsze dobre kontakty z piłką po ostatnim słabszym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?