kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po co w ogóle takie coś wrzucać tutaj
0
@Kidd piękny wieczór
XaviBall
Wybierz jedno
9
Już jutro o tej porze będziemy cieszyć oko Xavinetą zjednoczoną po grillu u Lewego
0
Xavi o dawaniu minut wychowankom "Tak to jest jedna z pozytywnych rzeczy, których szczerze mówiąc jest wiele" Olśnij mnie Trenerze i wymień te pozostałe pozytywne rzeczy których było aż tak wiele
0
Jak bierzecie białko i kreatyne? Chce kupić kreatyne w proszku ale raczej nie polecają wrzucać jej do mleka, a białko pije tylko z mlekiem po treningu. To co mogę najpierw wypić kreatyne z wodą, a potem białko z mlekiem czy to już byłaby mieszanka wybuchowa?
1
@Arden Tu jest cały czas ruch, wychodzenie na pozycję, do podania, u nas tego nie ma, tylko klepu klepu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ewidentny karny na Mbappe :D
0
@jakub1906 nie no to fejk, może za kilka lat
1
@Rhaan Dla mnie 6
1.Pena
2.Araujo
3.Cubarsi
4. Kounde
5.Cancelo
6.Frenkie
0
Ryoyu dopiero dzisiaj dojechał na MŚ
0
@SkilledHydra16 Najlepszy okres Barcelony Xaviego, teraz o takich wynikach pomarzyć
0
Pena Pena ale nie widziałem komentarza krytykującego Araujo za 4 gola, obarczyć o tą bramkę trzeba po połowie Urugwajczyka i naszego młodego bramkarza.
1
@Encore Xavi is a shame!
0
@tbas chłop wraca po kontuzji i bierze wszystko na klate, Roberto by nas uspokajał że drużyna jest zjednoczona i w następnym meczu będzie widoczna poprawa
0
Xavi po prostu lubi wyzwania, w zeszłym roku pobił rekord klubu w ilości najmniej straconych bramek w sezonie to teraz walczy o stracenie najwięcej
0
@KrychaFCB dziwnie piszesz Ter Stegen
0
Gdyby nie Ter Stegen i Dembele podobnie by to wyglądało w zeszłym sezonie
1
Xavi po meczu: "Możemy być dumni, walczyliśmy do końca"
0
"Zatopieni" Dzienniki mogą skopiować tytuły z czwartku
0
Grajmy jeszcze, ja bawię się przednio
0
Ten się w bramkarza bawi i gramy dalej
4
Jak Lewy uczestniczy w bramkach w 2024 roku
Nabity w głowę - z Las Palmas, asysta drugiego stopnia
Nabity i gol - z Bilbao
Złe przyjęcie i asysta - z Villareal
Xavi stworzył potwora
0
Ale ładnie się złożył. Szkoda że to nie wpadło
0
Urodziny już Xavi miał, mam nadzieję że jutro imienin nie ma
0
Xavi po prostu chce rzucić wszystkie siły na LM. Zaufajmy mu
0
Jak Fort sobie radzi?
4
Koeman i Valverde przy Xavim byli trenerskim Mount Everest
1
@agaFCB W Toruniu od rana leje, tragiczna pogoda
2
@LM10GOAT Tu akurat plus dla sztabu