1

Po co w ogóle takie coś wrzucać tutaj

0

@Kidd piękny wieczór
XaviBall
Wybierz jedno

9

Już jutro o tej porze będziemy cieszyć oko Xavinetą zjednoczoną po grillu u Lewego

0

Xavi o dawaniu minut wychowankom "Tak to jest jedna z pozytywnych rzeczy, których szczerze mówiąc jest wiele" Olśnij mnie Trenerze i wymień te pozostałe pozytywne rzeczy których było aż tak wiele

0

Jak bierzecie białko i kreatyne? Chce kupić kreatyne w proszku ale raczej nie polecają wrzucać jej do mleka, a białko pije tylko z mlekiem po treningu. To co mogę najpierw wypić kreatyne z wodą, a potem białko z mlekiem czy to już byłaby mieszanka wybuchowa?

1

@Arden Tu jest cały czas ruch, wychodzenie na pozycję, do podania, u nas tego nie ma, tylko klepu klepu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ewidentny karny na Mbappe :D

0

@jakub1906 nie no to fejk, może za kilka lat

1

@Rhaan Dla mnie 6
1.Pena
2.Araujo
3.Cubarsi
4. Kounde
5.Cancelo
6.Frenkie

0

Ryoyu dopiero dzisiaj dojechał na MŚ

0

@SkilledHydra16 Najlepszy okres Barcelony Xaviego, teraz o takich wynikach pomarzyć

0

Pena Pena ale nie widziałem komentarza krytykującego Araujo za 4 gola, obarczyć o tą bramkę trzeba po połowie Urugwajczyka i naszego młodego bramkarza.

1

@Encore Xavi is a shame!

0

@tbas chłop wraca po kontuzji i bierze wszystko na klate, Roberto by nas uspokajał że drużyna jest zjednoczona i w następnym meczu będzie widoczna poprawa

0

Xavi po prostu lubi wyzwania, w zeszłym roku pobił rekord klubu w ilości najmniej straconych bramek w sezonie to teraz walczy o stracenie najwięcej

0

@KrychaFCB dziwnie piszesz Ter Stegen

0

Gdyby nie Ter Stegen i Dembele podobnie by to wyglądało w zeszłym sezonie

1

Xavi po meczu: "Możemy być dumni, walczyliśmy do końca"

0

"Zatopieni" Dzienniki mogą skopiować tytuły z czwartku

0

Grajmy jeszcze, ja bawię się przednio

0

Ten się w bramkarza bawi i gramy dalej

4

Jak Lewy uczestniczy w bramkach w 2024 roku
Nabity w głowę - z Las Palmas, asysta drugiego stopnia
Nabity i gol - z Bilbao
Złe przyjęcie i asysta - z Villareal
Xavi stworzył potwora

0

Ale ładnie się złożył. Szkoda że to nie wpadło

0

Urodziny już Xavi miał, mam nadzieję że jutro imienin nie ma

0

Xavi po prostu chce rzucić wszystkie siły na LM. Zaufajmy mu

0

Jak Fort sobie radzi?

4

Koeman i Valverde przy Xavim byli trenerskim Mount Everest

1

@agaFCB W Toruniu od rana leje, tragiczna pogoda

2

@LM10GOAT Tu akurat plus dla sztabu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?