kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Prawie jak Rodrygo
1
Wydaje mi się że nawet gdyby na Monjuic przyjechało w tej chwili Fc Albatros to byśmy nie wygrali różnicą dwóch goli
2
Kurde Araujo powiedz wprost, że Bayern Cię kusi ale się nigdzie nie wybierasz. Bo takie gadanie że chce wygrywać tytuły to Neymar też tak mówił.
1
Alez powrót Moranta. 34 punkty i game winner
0
@Gaz ciaryy
0
@Gaz Najlepszy okres za kadencji Xaviego
3
@Herato Mane?
.
20
Rok temu odbył się mecz, podczas którego straciłem kilka lat mojego życia. Od momentu kiedy Mbappe strzelił bramkę kontaktową mój puls podskoczył do granic możliwości. A to co się działo podczas karnych to już w ogóle inny wymiar emocji. Klęknąłem na ziemi i tylko głęboko oddychając spooglądałem, utumaniony w ekran mojego telewizora. To niesamowite jak gość który pokonał wiele przeciwności losu, którego przez wiele lat podziwialiśmy w barwach naszej ukochanej drużyny, który dał nam tyle radości, przez którego co mecz zbieraliśmy szczękę z podłogi, wpłynął na nas do takiego stopnia, że się po prostu z nim utożsamiliśmy. Cieszmy się, że mogliśmy ten mecz oglądać, bo to spotkanie naznaczyło i zakończyło pewien cykl futbolu, zwieńczyło karierę najlepszego piłkarza w historii tego sportu. Ten mecz zapadnie w pamięci do końca życia i będziemy o nim opowiadać młodszym pokoleniom.
0
@Rl9k1nG Jakieś zmiany zauważyłeś już?
3
@Firestone to jaka jest granica pomiędzy tym "że jesteśmy w wyścigu" a tym kiedy nie będziemy w wyścigu? Jak będziemy mieli 15 punktów straty? Mamy 5 punktów do Realu, 7 punktów do Girony, a na wiosnę masa trudnych wyjazdów gdzie Real wszystkie praktycznie ma już za sobą. Mistrzostwo to będzie cud w tym sezonie i według mnie powoli się z tego wyścigu wypisujemy.
3
@AlvaroHanso Oddajmy wszystkich, Araujo, De Jonga, Gaviego i ściągnijmy Parejo, Koke czy Bernardo
1
A komu się nie marzy?
2
Valencia zapłaci rachunek
1
@Mns21 Kloop
.
0
@Ptasior Paulinho też miał być zapchajdziurą, ale transferem okazał się świetnym.
0
@MESSIah16 niby tak, ale przy naszym kryzysie każdy grosz jest ważny, taki Real i City mają budżet w normie a i tak potrafią się spiąć i wygrać mecze o pietruszkę, my mamy większy problem i nie potrafimy.
0
PO przejęło władzę i już na TVPis nie ma skrótów LM? Czy jaki jest powód?
0
@An_Pm730 Brzmi jak żart 1 kwietniowy
0
@qbuteq ale z premierem Donaldem Tuskiem
1
@Encore Nie no wystawienie tutaj piłki Lewemu to obowiązek, druga sprawa to to w którego obrońcę Lewy by strzelił
6
Mamy w składzie jednego z najlepszych obrońców na świecie, drugiego który przyszedł za 60 milionów. Jednego z najlepszych bramkarzy. Dwóch golden boy'ow. Bocznego obrońce i napastnika którzy jeszcze dwa lata temu byli topką na swoich pozycjach. Do tego gościa który rok temu zgarnał wszystko z drużyną w której był kluczowym zawodnikiem i do tego pomocnika który obecnie jest jednym z najlepszym na świecie i którego sufit jest tylko wyższy, a Xavi wychodzi na konferencję i mówi że jesteśmy w budowie XDD
7
@Uukasz_93 Gundogan hamulcowy? Jaka jest definicja w takim razie słowa hamulcowy? Hamulcowy to był Pjanic czy Andre Gomes ale nie Gundogan.
0
@Albatros To i tak dużo. Myślałem że to wygląda dużo gorzej
8
Patrząc na formę Sociedad to bardziej powinniśmy oglądać się do tyłu niż patrzeć kto jest z przodu
0
To co Xavi powie na konferencji?
A) Zasłużyliśmy na więcej
B) Gdybyśmy wykorzystali wszystkie sytuację wynik byłby zupełnie inny
C) Z Gavim ten mecz wyglądałby zupełnie inaczej
D) Girona zagrała fenomenalne spotkanie, wszystko im wychodziło
1
Z tym terminarzem, z taką stratą punktów i z taką grą mistrzostwo będzie cudem w tym sezonie
2
Może Barcelona chce puścić Girone żeby dotrzymała kroku Realowi bo sama nie jest w stanie?
0
Jeśli ktoś przed sezonem by mi powiedział że Girona po 16 kolejkach będzie miała 7 punktów więcej niż Barcelona to bym uznał za wariata.
0
@Janas11224 To żeś Ameryykę odkrył. Jeśli ktoś powiedział kiedyś że Raphinha jest lepszy to nie zna się na piłce
0
Balde na środku pomocy, tego jeszcze nie grali