1

Prawie jak Rodrygo

1

Wydaje mi się że nawet gdyby na Monjuic przyjechało w tej chwili Fc Albatros to byśmy nie wygrali różnicą dwóch goli

2

Kurde Araujo powiedz wprost, że Bayern Cię kusi ale się nigdzie nie wybierasz. Bo takie gadanie że chce wygrywać tytuły to Neymar też tak mówił.

1

Alez powrót Moranta. 34 punkty i game winner

0

@Gaz ciaryy

0

@Gaz Najlepszy okres za kadencji Xaviego

3

@Herato Mane?
.

20

Rok temu odbył się mecz, podczas którego straciłem kilka lat mojego życia. Od momentu kiedy Mbappe strzelił bramkę kontaktową mój puls podskoczył do granic możliwości. A to co się działo podczas karnych to już w ogóle inny wymiar emocji. Klęknąłem na ziemi i tylko głęboko oddychając spooglądałem, utumaniony w ekran mojego telewizora. To niesamowite jak gość który pokonał wiele przeciwności losu, którego przez wiele lat podziwialiśmy w barwach naszej ukochanej drużyny, który dał nam tyle radości, przez którego co mecz zbieraliśmy szczękę z podłogi, wpłynął na nas do takiego stopnia, że się po prostu z nim utożsamiliśmy. Cieszmy się, że mogliśmy ten mecz oglądać, bo to spotkanie naznaczyło i zakończyło pewien cykl futbolu, zwieńczyło karierę najlepszego piłkarza w historii tego sportu. Ten mecz zapadnie w pamięci do końca życia i będziemy o nim opowiadać młodszym pokoleniom.

0

@Rl9k1nG Jakieś zmiany zauważyłeś już?

3

@Firestone to jaka jest granica pomiędzy tym "że jesteśmy w wyścigu" a tym kiedy nie będziemy w wyścigu? Jak będziemy mieli 15 punktów straty? Mamy 5 punktów do Realu, 7 punktów do Girony, a na wiosnę masa trudnych wyjazdów gdzie Real wszystkie praktycznie ma już za sobą. Mistrzostwo to będzie cud w tym sezonie i według mnie powoli się z tego wyścigu wypisujemy.

3

@AlvaroHanso Oddajmy wszystkich, Araujo, De Jonga, Gaviego i ściągnijmy Parejo, Koke czy Bernardo

1

A komu się nie marzy?

2

Valencia zapłaci rachunek

1

@Mns21 Kloop
.

0

@Ptasior Paulinho też miał być zapchajdziurą, ale transferem okazał się świetnym.

0

@MESSIah16 niby tak, ale przy naszym kryzysie każdy grosz jest ważny, taki Real i City mają budżet w normie a i tak potrafią się spiąć i wygrać mecze o pietruszkę, my mamy większy problem i nie potrafimy.

0

PO przejęło władzę i już na TVPis nie ma skrótów LM? Czy jaki jest powód?

0

@An_Pm730 Brzmi jak żart 1 kwietniowy

0

@qbuteq ale z premierem Donaldem Tuskiem

1

@Encore Nie no wystawienie tutaj piłki Lewemu to obowiązek, druga sprawa to to w którego obrońcę Lewy by strzelił

6

Mamy w składzie jednego z najlepszych obrońców na świecie, drugiego który przyszedł za 60 milionów. Jednego z najlepszych bramkarzy. Dwóch golden boy'ow. Bocznego obrońce i napastnika którzy jeszcze dwa lata temu byli topką na swoich pozycjach. Do tego gościa który rok temu zgarnał wszystko z drużyną w której był kluczowym zawodnikiem i do tego pomocnika który obecnie jest jednym z najlepszym na świecie i którego sufit jest tylko wyższy, a Xavi wychodzi na konferencję i mówi że jesteśmy w budowie XDD

7

@Uukasz_93 Gundogan hamulcowy? Jaka jest definicja w takim razie słowa hamulcowy? Hamulcowy to był Pjanic czy Andre Gomes ale nie Gundogan.

0

@Albatros To i tak dużo. Myślałem że to wygląda dużo gorzej

8

Patrząc na formę Sociedad to bardziej powinniśmy oglądać się do tyłu niż patrzeć kto jest z przodu

0

To co Xavi powie na konferencji?
A) Zasłużyliśmy na więcej
B) Gdybyśmy wykorzystali wszystkie sytuację wynik byłby zupełnie inny
C) Z Gavim ten mecz wyglądałby zupełnie inaczej
D) Girona zagrała fenomenalne spotkanie, wszystko im wychodziło

1

Z tym terminarzem, z taką stratą punktów i z taką grą mistrzostwo będzie cudem w tym sezonie

2

Może Barcelona chce puścić Girone żeby dotrzymała kroku Realowi bo sama nie jest w stanie?

0

Jeśli ktoś przed sezonem by mi powiedział że Girona po 16 kolejkach będzie miała 7 punktów więcej niż Barcelona to bym uznał za wariata.

0

@Janas11224 To żeś Ameryykę odkrył. Jeśli ktoś powiedział kiedyś że Raphinha jest lepszy to nie zna się na piłce

0

Balde na środku pomocy, tego jeszcze nie grali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?