0

@PatrychoO akurat Kaczor inteligencją wszystkich chowa do kieszeni z tej debaty

0

@IrekPOL Donaldzio najlepszy. Ma mój głos

0

@MesQueUnClub96 jakie 8, 10

1

@Encore prześcieradła?

0

Fati wchodzi w 89 minucie.

3

Fati widzę nawet w Brighton ogony.

1

Jutro Kuba wygrywa za trzy z Iranem, Włochy 3-2 z Brazylią i Niemcy i Kuba jadą na igrzyska, a Brazylia i Włochy liczą na ranking. Byłoby zabawnie.

1

Lepiej nie. Wyobraźcie sobie, jesteśmy liderem La Ligi, przychodzi Messi, przegrywamy kilka meczy spadamy z fotelu lidera i na dodatek odpadamy z Ligi Mistrzów. Ale byłaby nagonka na Leo i na zarząd. Lepiej jeden mecz pożegnalny i wszystko.

16

Gavi: Robert do cholery, nie możesz faulować w tym momencie. Cholera! Człowieku
Też Gavi faulujący w końcówce arcyważnego meczu z Porto gdzie wynik jest na styku mając na koncie żółtą kartkę.

1

@JohnDeere Zawsze będzie ktoś kontuzjowany. Tak będziemy się tłumaczyć jak odpadniemy na wiosnę z Arsenalem czy innym United z Ligi Mistrzów? Że kogoś nie było?

0

@tbas a mi się nadal nie podoba, miał jakieś celne dośrodkowanie?

0

@FcPortoFan1999 Zasłużone prowadzenie? Obie drużyny grają kaszane ale to Porto miało więcej konkretów przed golem dla Barcelony.

0

@Ghostface a ja mam mieszane uczucia, może i więcej jest go z przodu ale dokładność i ostatnie podanie strasznie kuleje.

0

@Danqoo napędza ataki podaniami do przodu, a to już coś. Dwa razy świetnie znalazł Felixa, raz Jamala. No i na koniec asysta do Ferrana.

0

Pozytywny wynik niech nie przykrywa tego że gra jest tragiczna. Porto znacznie lepiej gra w piłkę. U nas oprócz Gundogana nie ma gracza którego można wyróżnić.

1

Najlepszy zawodnik 1 połowy potwierdza to asystą.

1

@Arkon Celtics-Bucks tu raczej finał nie może być inny. A na za zachodzie obstawiam Lakers z Nuggets. Nie widzę finału dla Suns z Nurkiciem pod koszem, no i coś tam mi się wydaje nie zagra, tak jak nie zagrało w Nets swego czasu.
Zwycięzca Wschodu oczywiście bierze finał.

0

Gra ktoś z Was w EA FC na Xboxie One ?

2

@budel17 U nas tylko Frenkie jest zdolny do tego typu rajdów

0

@Barcasub Oj prawda, ale pieniążki muszą się zgadzać.

0

W NBA najlepsze jest to że nie ma żadnych plotek. Nic się nie dzieje, nikt o niczym nie mówi, a tu nagle cyk bomba. No kto by się spodziewał Lillarda w Bucks.

0

W nowym EA FC widzę że w Rivals zaczynamy od 10 ligi. Sprawia to chyba, że na początku bardziej opłaca się grać w Skład Battles niż Rivalsy. Tym bardziej że gramy tylko po 4 minuty połowa. W Battlesach już od elity są fajne nagrody, a w Rivals gdzieś od 5 ligi są jakieś sensowniejsze nagrody, a żeby tam się teraz dostać to trzeba być naprawdę dobrym graczem. A Wy gracie Battlesy czy jednak pykacie Rivalsy na początku gry?

3

4 minuty - Var
2,5 minuty - zmiany
1 minuta - bramka
+ kradnięcie czasu przez graczy Mallorci
Doliczone 7 minut
Ja to jednak słaby z matmy jestem.

0

Najgorsze jest to że możemy dokonać tylko pięciu zmian bo po pierwszej połowie to co najmniej siedmiu naszych jest do zmiany.

0

Gavi na duży i Gundo z Raphinhą na mały plus, reszta tragedia.

0

W końcu zobaczyłem szybkość u Raphinhi. Chyba że ten obrońca taki wolny.

1

Gavi świetna forma. Dzisiaj najlepszy.

10

Inigo jest do zmiany

0

O której nagrody za squad battles?

1

@Geble gdybyś sprzedał strój i herb to byś miał 1,5 tysięcy na handel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?