kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO akurat Kaczor inteligencją wszystkich chowa do kieszeni z tej debaty
0
@IrekPOL Donaldzio najlepszy. Ma mój głos
0
@MesQueUnClub96 jakie 8, 10
1
@Encore prześcieradła?
0
Fati wchodzi w 89 minucie.
3
Fati widzę nawet w Brighton ogony.
1
Jutro Kuba wygrywa za trzy z Iranem, Włochy 3-2 z Brazylią i Niemcy i Kuba jadą na igrzyska, a Brazylia i Włochy liczą na ranking. Byłoby zabawnie.
1
Lepiej nie. Wyobraźcie sobie, jesteśmy liderem La Ligi, przychodzi Messi, przegrywamy kilka meczy spadamy z fotelu lidera i na dodatek odpadamy z Ligi Mistrzów. Ale byłaby nagonka na Leo i na zarząd. Lepiej jeden mecz pożegnalny i wszystko.
16
Gavi: Robert do cholery, nie możesz faulować w tym momencie. Cholera! Człowieku
Też Gavi faulujący w końcówce arcyważnego meczu z Porto gdzie wynik jest na styku mając na koncie żółtą kartkę.
1
@JohnDeere Zawsze będzie ktoś kontuzjowany. Tak będziemy się tłumaczyć jak odpadniemy na wiosnę z Arsenalem czy innym United z Ligi Mistrzów? Że kogoś nie było?
0
@tbas a mi się nadal nie podoba, miał jakieś celne dośrodkowanie?
0
@FcPortoFan1999 Zasłużone prowadzenie? Obie drużyny grają kaszane ale to Porto miało więcej konkretów przed golem dla Barcelony.
0
@Ghostface a ja mam mieszane uczucia, może i więcej jest go z przodu ale dokładność i ostatnie podanie strasznie kuleje.
0
@Danqoo napędza ataki podaniami do przodu, a to już coś. Dwa razy świetnie znalazł Felixa, raz Jamala. No i na koniec asysta do Ferrana.
0
Pozytywny wynik niech nie przykrywa tego że gra jest tragiczna. Porto znacznie lepiej gra w piłkę. U nas oprócz Gundogana nie ma gracza którego można wyróżnić.
1
Najlepszy zawodnik 1 połowy potwierdza to asystą.
1
@Arkon Celtics-Bucks tu raczej finał nie może być inny. A na za zachodzie obstawiam Lakers z Nuggets. Nie widzę finału dla Suns z Nurkiciem pod koszem, no i coś tam mi się wydaje nie zagra, tak jak nie zagrało w Nets swego czasu.
Zwycięzca Wschodu oczywiście bierze finał.
0
Gra ktoś z Was w EA FC na Xboxie One ?
2
@budel17 U nas tylko Frenkie jest zdolny do tego typu rajdów
0
@Barcasub Oj prawda, ale pieniążki muszą się zgadzać.
0
W NBA najlepsze jest to że nie ma żadnych plotek. Nic się nie dzieje, nikt o niczym nie mówi, a tu nagle cyk bomba. No kto by się spodziewał Lillarda w Bucks.
0
W nowym EA FC widzę że w Rivals zaczynamy od 10 ligi. Sprawia to chyba, że na początku bardziej opłaca się grać w Skład Battles niż Rivalsy. Tym bardziej że gramy tylko po 4 minuty połowa. W Battlesach już od elity są fajne nagrody, a w Rivals gdzieś od 5 ligi są jakieś sensowniejsze nagrody, a żeby tam się teraz dostać to trzeba być naprawdę dobrym graczem. A Wy gracie Battlesy czy jednak pykacie Rivalsy na początku gry?
3
4 minuty - Var
2,5 minuty - zmiany
1 minuta - bramka
+ kradnięcie czasu przez graczy Mallorci
Doliczone 7 minut
Ja to jednak słaby z matmy jestem.
0
Najgorsze jest to że możemy dokonać tylko pięciu zmian bo po pierwszej połowie to co najmniej siedmiu naszych jest do zmiany.
0
Gavi na duży i Gundo z Raphinhą na mały plus, reszta tragedia.
0
W końcu zobaczyłem szybkość u Raphinhi. Chyba że ten obrońca taki wolny.
1
Gavi świetna forma. Dzisiaj najlepszy.
10
Inigo jest do zmiany
0
O której nagrody za squad battles?
1
@Geble gdybyś sprzedał strój i herb to byś miał 1,5 tysięcy na handel