0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jokic jest kosmitą. Niesamowite ile on widzi

5

Kounde - solidny występ?? Oglądaliśmy ten sam mecz? To był sabotaż, ocena 3 to jest maksimum za ten występ

10

Na tą chwilę piłkarz od którego powinno zaczynać się układanie pierwszej jedenastki. Skała

5

0

@Luciano99 Najgorsze że tu praktycznie wszystkie wpisy są prawdą

0

Na plus Araujo, Cancelo i Pena
Ale reszta to tragedia, taki środek jak dzisiaj powinien dominować każdego rywala, a my mieliśmy momentami problem kilkoma podaniami przedostać się na połowę rywali, Raphinha i Felix klapki na oczach, Lewy na emeryturze, Kounde to zaliczył taki zjazd po kontuzji że się w głowie nie mieści, a Inigo dostosował się dzisiaj do poziomu Francuza. Jednym słowem dramat.

0

@kuz miał taki wkład w ten mecz że zapomniałem że w ogóle grał

0

@Damian11 bo każdy inny nie zagrał dobrego meczu, no może poza Araujo

0

Miałem dylemat kto dzisiaj gorszy Raphinha czy Kounde, ale tym ostatnim efektownym strzałem Brazylijczyk trochę podniósł swoją ocenę.

0

@wawrzyn1 tak, jakbym Lengleta widział

1

Christensen ma jakiś uraz, że Xavi trzyma Kounde na boisku?

0

Kounde zrobił coś dobrze dzisiaj

1

Araujo to jest szef totalny

1

Kounde jest do zmiany, jeśli Araujo nie zostanie cofnięty na środek obrony a Francuz zostanie na placu to stracimy jeszcze bramkę w tym meczu

0

Nie wiem co się stało z Kounde po kontuzji. Może on dalej czuję dyskomfort bo nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć

1

Gramy najlepszym możliwym składem ,a wygląda to jak wygląda. Poza długimi przerzutami nie potrafimy kilkoma podaniami wyjść z własnej połowy, atak jest pozostawiony przypadkowości.

0

Te nasze wyjścia z piłką to wołają o pomstę do nieba

3

Czyli Araujo na prawej obronie, ciekawy czy dzisiaj też będzie korekta i zmiana pozycji

1

Miło się patrzy na Araujo w roli kapitana

0

@Mixtape w zeszłym sezonie to my już w listopadzie po trzech finałach byliśmy, niestety wszystkie przegraliśmy

0


Moim marzeniem jest kiedyś pojechać na mecz na Betito Villamarin. Nie ma chyba lepszej atforsfery w Hiszpanii niż na stadionie Betisu.

2

Nic dodać nic ująć o plusach

0

@tristan87 jutro zobaczę

0

Lewy przy Bułce jak junior wygląda

0

Dużo gorzej to się mogło skończyć dla Zalewskiego

0

Ale piknik na Narodowym

1

Ależ Włosi grają piłkę

2

@LaLigaPD Tutaj ewentualna kontuzja nie będzie osłabieniem, ale i tak nie powinien grać.

5

Ta mina Gaviego wyraża więcej niż 1000 słów, człowiekowi aż chce się płakać. Wracaj do zdrowia wojowniku!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?