1

Brawo Robert, połowa tej bramki to twoja zasługa

0

Nawet Frenkiego nam podmienili

2

Przy tak wysoko ustawionej linii obrony przeciwnika taki Messi by miał w tej pierwszej połowie już conajmniej 5 kluczowych podań

0

@lucca87 Żyła jeszcze z 3 lata poskacze

4

@Lola120 Motywacja nie jest najważniejsza. Najważniejsza jest dyscyplina

2

@FCB24 keepthebeat

4

Piotrka po wczoraj trzyma

0

Domen zdyskwalifikowany, Piotrek jednak nie napije się w sylwestra

0

Piotrek jak na szpillach pewnie teraz czeka czy może już otwierać piwo czy jeszcze nie

0

@Majkel34 Jedna już jest, na miotle przyleciała

3

Stoch 90,2 km/h z 18 belki, Wellinger 91,9 km/h z 17 belki. Jak to w ogóle możliwe?

0

@michal26 Nawet po tej kontuzji jak wrócił było okej, dopiero następna kontuzja go złamała

1

@Encore W tym momencie top 3 do MVP

0

@LM10GOAT Ciąg dalszy nastąpi

0

@Encore Chyba Golden z Denver zapowiada się najbardziej interesująco, a i pora chyba najlepsza

1

@JordiAlbion 3 godzinna pasterka? Gdzie taka?

0

@Ls0811 Dramat to jest to że ty masz prawo wyborcze jak nie dostrzegasz tak oczywistych rzeczy

0

@Pawel13sz Myślę że nikt na świecie tak nie potrafi

5

Zawodnicy rywali chwytający się za głowy
Kibice drużyny przeciwnej z owacją na stojąco
Bramkarz wyjmujący piłkę z bramki kiwający tylko głową z podziwu
Po prostu Leo Messi


1

No to Pistons przegrywają 25 mecz z rzędu i to z rezerwowym składem Utah. Brakuje im tylko dwóch porażek do pobicia rekordu. Teraz dwa mecze z Nets.

0

@Kamiloza91 Patrząc na terminarz strata jest za dużo. Liga to będzie cud w tym sezonie

7

@Tasde no a Roberto wczoraj to jak został pozostawiony? Trochę obiektywności bo naprawdę

0

@Chaoss Niestety nie

1

@LM10GOAT Akurat mam nockę

0

@maatiixx No zobaczymy jak to teraz będzie wyglądać. Oby lepiej. Przekonamy się za 4 lata

1

@koksik2700 Odpłynałeś kolego

0

@Cotutajsiedzieje Wierzmy że będzie lepiej, mamy najlepszego premiera pod słońcem

28


No tak to wygląda właśnie..

1

Albo te zainteresowanie Bayernu tak wpłynęło na Araujo albo ta maska. Oby to drugie

1

Prawie jak Rodrygo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?