kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Robert, połowa tej bramki to twoja zasługa
0
Nawet Frenkiego nam podmienili
2
Przy tak wysoko ustawionej linii obrony przeciwnika taki Messi by miał w tej pierwszej połowie już conajmniej 5 kluczowych podań
0
@lucca87 Żyła jeszcze z 3 lata poskacze
4
@Lola120 Motywacja nie jest najważniejsza. Najważniejsza jest dyscyplina
2
@FCB24 keepthebeat
4
Piotrka po wczoraj trzyma
0
Domen zdyskwalifikowany, Piotrek jednak nie napije się w sylwestra
0
Piotrek jak na szpillach pewnie teraz czeka czy może już otwierać piwo czy jeszcze nie
0
@Majkel34 Jedna już jest, na miotle przyleciała
3
Stoch 90,2 km/h z 18 belki, Wellinger 91,9 km/h z 17 belki. Jak to w ogóle możliwe?
0
@michal26 Nawet po tej kontuzji jak wrócił było okej, dopiero następna kontuzja go złamała
1
@Encore W tym momencie top 3 do MVP
0
@LM10GOAT Ciąg dalszy nastąpi
0
@Encore Chyba Golden z Denver zapowiada się najbardziej interesująco, a i pora chyba najlepsza
1
@JordiAlbion 3 godzinna pasterka? Gdzie taka?
0
@Ls0811 Dramat to jest to że ty masz prawo wyborcze jak nie dostrzegasz tak oczywistych rzeczy
0
@Pawel13sz Myślę że nikt na świecie tak nie potrafi
5
Zawodnicy rywali chwytający się za głowy
Kibice drużyny przeciwnej z owacją na stojąco
Bramkarz wyjmujący piłkę z bramki kiwający tylko głową z podziwu
Po prostu Leo Messi
1
No to Pistons przegrywają 25 mecz z rzędu i to z rezerwowym składem Utah. Brakuje im tylko dwóch porażek do pobicia rekordu. Teraz dwa mecze z Nets.
0
@Kamiloza91 Patrząc na terminarz strata jest za dużo. Liga to będzie cud w tym sezonie
7
@Tasde no a Roberto wczoraj to jak został pozostawiony? Trochę obiektywności bo naprawdę
0
@Chaoss Niestety nie
1
@LM10GOAT Akurat mam nockę
0
@maatiixx No zobaczymy jak to teraz będzie wyglądać. Oby lepiej. Przekonamy się za 4 lata
1
@koksik2700 Odpłynałeś kolego
0
@Cotutajsiedzieje Wierzmy że będzie lepiej, mamy najlepszego premiera pod słońcem
28
No tak to wygląda właśnie..
1
Albo te zainteresowanie Bayernu tak wpłynęło na Araujo albo ta maska. Oby to drugie
1
Prawie jak Rodrygo