36

Zabawne jest to, że Lewandowski ostatnio odciągał Araujo od sędziego żeby nie dostał 5 żółtej kartki, a dzisiaj Urugwajczyk cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

0

Czy Xavi powiedział, że liga uciekła i została już tylko walka o 1 trofeum czy jeszcze się łudzi?

3

Ale co na Rambli odżyły nadzieję po remisie Realu z Atletico (z Atletico powtórzę, nie z Granadą czy inną Mallorcą) to jej

0

Granada gwarantuje emocje?? Przecież sam Ćwiąkala powiedział że oni nie strzelają nikomu oprócz Barcelonie ostatnio

0

Śmiem twierdzić że Xavi z taką Gironą walczyłby o utrzymanie

0

Pedri jest do zmiany

2

Samobój Ter Stegena

0

Meczycho na Monjuic

0

To co Felix i Roque na ratunek?
A nie czekaj..

1

No to teraz ruszymy. Obejrzymy 10 minut dobrej Barcelony

0

@esem91 a co mają chwalić?

0

Najgorsze jest, że na ławce nie ma ani Felixa ani Roque, a "ratować" wejdzie Raphinha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Xavi ma w chyba w kontrakcie, że za każdym razem musi palnąć jakieś głupstwo na konferencji

2

@vangoor No tak sprzedanie najbardziej perspektywicznego obrońcy na świecie, który ma dwa miesiące gorszej gry to jest najlepsze wyjście

2

@pacior95 A jak w piłce ręcznej dostanie karę dwóch minut w 59 minucie to w następnym meczu wchodzi dopiero w 2 minucie?

0

Miał być basket office na Canal+ a jakiś tenis pokazują. Ktoś coś wie dlaczego nie ma?

0

@MESSIah16 to chyba nawiązanie do tego filmiku z tą Ukrainką który krąży teraz po sieci

0

@Encore Świetny ruch Knicks, szkoda tylko Grimesa, ale za takiego zawodnika trzeba było oddać kogoś wartościowego

1

@esem91 Przecież to było wiadomo że jak zagłosujesz na trzecią drogę to jakbyś głosował na KO, bo będzie koalicja, a Hołownia będzie tylko pionkiem Tuska

0

Jakie historyczne daty powinien znać każdy Polak? Powiedzmy 5 najważniejszych

5

@Michu94 Biorę w ciemno jeśli będzie tak dobry jak Neymar, nie musi być lepszy

1

Bramkarz Bilbao ma obie strzelą na kuponie

2

Roque mógł wjechać wyprostowaną nogą w kolano przeciwnika to wtedy by cofnęli kartkę. No szkoda że nie pomyślał. Następnym razem będzie już wiedział.

0

@Deviler Ale cringe XD

1

@kejdzi Widząc ostatnie popisy Kounde przy Zaragozie nie byłbym tego taki pewny.

0

Foden czy Pedri?

13

Halo Spurs, gdzie go mam zostawić?

0

Brahim zakończył karierę Hermoso

0

Dziwne że nie było karnego na Lucasie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?