kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Po takich słowach powinien zakończyć już sezon
1
@Encore Boję się że oddadzą Kuminge
0
@TR3YWAY Nie no Araujo na bank będzie grał na PO
0
@michal26 Nie no ławka się stawia póki co
0
Mazzulla rzucił ręcznik po pierwszej połowie. Na drugą połowę nie wyszedł nikt z pierwszej 5. Rzadko to się zdarza w NBA
0
Ależ pierwsza kwarta w wykonaniu Bucks. Widać jak są nabuzowani i zmotywowani do tego pojedynku.
0
@RosjaninBut i Araujo
6
Ale ich zmiażdzyliśmy. Dawać ten Real
1
Jeszcze poczekajmy z tą przewagą dwóch bramek
5
"Estonia drży" :D
9
"Lewy strzela we wszyskich rozgrywkach w tym sezonie"
Prawdziwy potwór
0
Nie no nie mogą tego cofnąć
0
3-0 dla Barcy Kowala mocno zagrażone
0
Nie wiem kto gorszy Barcelona czy sędzia
0
Gościu pociągnięty lekko za ramię i się trzyma za twarz
3
Jaki aplauz dla Lamine
0
Dembele pudrował trupa w poprzednim sezonie?
1
Można mówić wiele o Raphinhi ale dzisiaj jest jedynym który coś próbuje z przodu, widać chęci i ruchliwość.
1
Według Was czerwień?
0
Ale tu jest apteka
1
@Popitek12 no jedynie pociągiem, bo autobusy i samochody ponoć zatrzymują :D
2
"Na marszach Tuska były wulgaryzmy, tutaj tych wulgaryzmów nie ma, tylko Bóg, Honor Ojczyzna" Na chwile przełączyłem z ciekawości na republikę i się nie zawiodłem.
1
Pytaliście zawsze gdzie są ci co glosowali na PIS. No to na ulicach Warszawy to właśnie osoby, których szukacie. Trochę ich jest.
1
@MarFan Jrue-White-Brown-Tatum-Porzingis to najlepsza piątka ligi. Jeśli Holiday się w końcu przebudzi i zacznie grać na miarę swoich możliwości to będą nie do zatrzymania. White i Porzingis mieli już fenomenalne mecze w tym sezonie.
4
Balde ucz się od młodego jakie piłki sie wrzuca
1
Nie do wiary Bartek na trybunach?? Co jest??
0
Smiem twierdzić że ja bym lepiej wyglądał od tego bocznego obrońcy którego Raphinha tak objeżdza
0
Sprzedać Roque póki coś wart
0
Można wyjaśnić co krzyczą, a nie powiedzieć tylko po hiszpańsku
0
Balde wszystko robi źle w drugiej połowie