kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ventriloquist1 dla mnie Kounde
0
Lewy w prime w tej ostatniej akcji zabiera się z piłką i mając przed sobą tylko Mereta ładuje nie do obrony..
2
To jeden z naszych lepszych meczów w Europie" Szkoda tylko że poprzeczka nie była wysoko postawiona
3
Ależ czuję niedosyt. Najlepsza Barca w tym roku tylko remisuje z przesłabym Napoli. Naprawdę Włosi byli o klasę gorszym zespołem niż taka Celta w sobotę.
0
@P33ck Jeśli oni nie będą razem nie wierzę w miłość
1
Ciekawe gdzie teraz Tuchel będzie przekonywał Araujo do przyjścia do jego drużyny. Może Leverkusen.
0
@gumaz ja stosowałem itozek i już to gówno nie wróciło
0
@Rl9k1nG niee, mistrzostwo odjechało po kompromitacji z Villareal i Granadą. Nie ma się co łudzić nawet, bo po Atleti-Real też na Rambli odżyły nadzieję po czym zdarzył się taki mecz jak z Granadą
1
@Kengo Pep Gurdiola
0
Tuchel dzisiaj out?
7
Zaraz północ, a na Balaidos Guaita podobno cały czas próbuje zostać na linii po 101 karnym Lewego
0
@Derean @Pawel13sz gdzie Wy wszyscy widzicie że napisałem "słaby sezon Messiego"?
0
@GeneralXavi Przedostatni sezon w Barcelonie i nie napisałem że był słaby tylko zdarzały się słabsze mecze w których i tak był decydujący
0
Yamal słabszy mecz, a i tak był decydujący. Coś jak Messi w jednym z ostatnich sezonów w Barcelonie
7
Legenda głosi że Guita po 10 karnym Lewego dalej stoi przed linią
0
Myślałem że to było padolino Lamine, ale powtórki rozwiały wątpliwości
0
Po co Fermin? Zamiast spokojnie odprowadzać obrońcę do linii to on wślizgiem wybija piłkę tracąc cenne sekundy
0
@Visca_barca nie no gdzie Celcie do LM
0
Niebieska kartka dla Duńczyka
0
Frenkie najlepszy na placu na ten moment
16
@Kozinho. Tylko że wtedy mieliśmy drużyną która miała trenera, najlepszego zawodnika na świecie i najlepszą pomoc na świecie
3
Sędzia w meczu Interu nie przedłużył nic do drugiej połowy i taka naszła mnie rozkmina jak kiedyś denerwowało mnie kiedy czekało się na mecz Barcelony, człowiek czerpał przyjemność z oglądania każdej minuty spotkania, chciał żeby mecz trwał jak najdłużej, a sędzia przy wysokim wyniku nie doliczał nic albo marne 2 minuty. Teraz człowiek zasypia na meczach Barcelony i najczęściej marnuje 2 godziny swojego życia, żeby zobaczyć jak gromimy Almerię czy inny Alaves jedną bramką. Ahh wróciłoby się do tamtych czasów Leo i Guardioli.
0
@Albatros Wystarczy że napiszesz że Ferran jest lepszy od Mbappe
1
@Danny Gaucho https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13992041#comment-13992041
Tak żeby potwierdzić, że to bait
0
@macio_944 którego być nie powinno
1
@NeroTFP1 Największy steal tego draftu
6
@MESSIah16 Kiełpin - sławny tiktoker
Grabara gra w 1/8 LM
Źle się zestarzało
1
Od postu z formą na lato Danny'ego do kolejnego komentarza minęło 14 minut, wszyscy chyba chcieli żeby pozostał on na samej górze.
1
@BartqRKO 29 minut to i tak dużo jak niego w tym sezonie. Często grał mniej 25 minut bo go Pop oszczędzał
0
@Tom0VeB Zobacz sobie podcasty Przemka Górczyka z Robertem Rutkowskim. On tam bardzo dużo opowiada o tym jak alkohol wpływa na człowieka i przytacza badania