1

@ventriloquist1 dla mnie Kounde

0

Lewy w prime w tej ostatniej akcji zabiera się z piłką i mając przed sobą tylko Mereta ładuje nie do obrony..

2

To jeden z naszych lepszych meczów w Europie" Szkoda tylko że poprzeczka nie była wysoko postawiona

3

Ależ czuję niedosyt. Najlepsza Barca w tym roku tylko remisuje z przesłabym Napoli. Naprawdę Włosi byli o klasę gorszym zespołem niż taka Celta w sobotę.

0

@P33ck Jeśli oni nie będą razem nie wierzę w miłość

1

Ciekawe gdzie teraz Tuchel będzie przekonywał Araujo do przyjścia do jego drużyny. Może Leverkusen.

0

@gumaz ja stosowałem itozek i już to gówno nie wróciło

0

@Rl9k1nG niee, mistrzostwo odjechało po kompromitacji z Villareal i Granadą. Nie ma się co łudzić nawet, bo po Atleti-Real też na Rambli odżyły nadzieję po czym zdarzył się taki mecz jak z Granadą

1

@Kengo Pep Gurdiola

0

Tuchel dzisiaj out?

7

Zaraz północ, a na Balaidos Guaita podobno cały czas próbuje zostać na linii po 101 karnym Lewego

0

@Derean @Pawel13sz gdzie Wy wszyscy widzicie że napisałem "słaby sezon Messiego"?

0

@GeneralXavi Przedostatni sezon w Barcelonie i nie napisałem że był słaby tylko zdarzały się słabsze mecze w których i tak był decydujący

0

Yamal słabszy mecz, a i tak był decydujący. Coś jak Messi w jednym z ostatnich sezonów w Barcelonie

7

Legenda głosi że Guita po 10 karnym Lewego dalej stoi przed linią

0

Myślałem że to było padolino Lamine, ale powtórki rozwiały wątpliwości

0

Po co Fermin? Zamiast spokojnie odprowadzać obrońcę do linii to on wślizgiem wybija piłkę tracąc cenne sekundy

0

@Visca_barca nie no gdzie Celcie do LM

0

Niebieska kartka dla Duńczyka

0

Frenkie najlepszy na placu na ten moment

16

@Kozinho. Tylko że wtedy mieliśmy drużyną która miała trenera, najlepszego zawodnika na świecie i najlepszą pomoc na świecie

3

Sędzia w meczu Interu nie przedłużył nic do drugiej połowy i taka naszła mnie rozkmina jak kiedyś denerwowało mnie kiedy czekało się na mecz Barcelony, człowiek czerpał przyjemność z oglądania każdej minuty spotkania, chciał żeby mecz trwał jak najdłużej, a sędzia przy wysokim wyniku nie doliczał nic albo marne 2 minuty. Teraz człowiek zasypia na meczach Barcelony i najczęściej marnuje 2 godziny swojego życia, żeby zobaczyć jak gromimy Almerię czy inny Alaves jedną bramką. Ahh wróciłoby się do tamtych czasów Leo i Guardioli.

0

@Albatros Wystarczy że napiszesz że Ferran jest lepszy od Mbappe

1

0

@macio_944 którego być nie powinno

1

@NeroTFP1 Największy steal tego draftu

6

@MESSIah16 Kiełpin - sławny tiktoker
Grabara gra w 1/8 LM
Źle się zestarzało

1

Od postu z formą na lato Danny'ego do kolejnego komentarza minęło 14 minut, wszyscy chyba chcieli żeby pozostał on na samej górze.

1

@BartqRKO 29 minut to i tak dużo jak niego w tym sezonie. Często grał mniej 25 minut bo go Pop oszczędzał

0

@Tom0VeB Zobacz sobie podcasty Przemka Górczyka z Robertem Rutkowskim. On tam bardzo dużo opowiada o tym jak alkohol wpływa na człowieka i przytacza badania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?