2

@LM10GOAT Tu akurat plus dla sztabu

0

Teraz tylko czekać aż Kloop przyleci do Barcelony na wakacje

0

@Visca_barca potwierdzone?

14

Po odejściu Messiego zadałem pytanie czy wzielibyście w ciemno 2 puchary Ligi Mistrzów w ciągu następnych 10 lat. Większość odpowiedziała że nie, że z taką młodzieżą liczy na więcej. W lipcu miną 3 lata od odejścia Leo, a my jesteśmy w jeszcze gorszym miejscu niż to było kiedy Argentyńczyk odchodził.

1

@macio_944 Na instagramie dopisek jeszcze "On nie jest człowiekiem"

1

Ten tytuł mogli na niedzielę trzymać bo w sobotę mecz z Żółtą Łodzią

1

Możecie wyjaśnić jakoś dlaczego Fermin nie zagrał ani minuty?

2

Jeszcze tylko wpierdziel od Napoli i wakacje

0

@pikass14
Wędka u Xaviego? To jest niemożliwe

0

Też kiedyś obijałem drzewa jak nie miałem z kim grać, najwidoczniej obrońca Bilbao tego nie praktykował

0

Ależ to jest potwór

0

Nie no jednak Fati na początku zrobił na mnie większe wrażenie, był moment gdzie był kluczowym zawodnikiem i strzelał w każdym meczu, miejsce w 11 miał zagwarantowane. Ciekawe co by było gdyby nie ta feralna kontuzja z Betisem, ale tego juź się nie dowiemy.

2

Co się dzieje w Minnesocie. Towns rzuca z każdej pozycji, ma 41 punktów, 8/8 za trzy a jeszcze 1 połowa się nie skończyła

6

@Szmulek Ktoś to jeszcze ogląda?

0

Girono co ty robisz!?

0

Jak już biegł sam na sam to wiedziałem że będzie kończył podcinką

3

Zburzyć Bernabeu

0

Dwie najgorsze powtórki mu pokazali

2

@PatrychoO wczoraj był najbardziej depresyjny dzień? Jeśli tak to czułem to strasznie, nic mi się nie chciało, pierwszy raz od dwóch miesięcy

2

Araujo wykartkował się na ogórków.

0

@lucca87 Zawodnicy którzy przychodzą do nowego zespołu są pomału wprowadzani, pamiętam jak to było z Fabinho w Liverpoolu czy z Alvarazem w City

26

Dembele pudrował trupa

1

Nie przedłużył nic. Uff. Real będzie krzyczał o lidze Negreiry

10

Fermin włączył tryb Gaviego

0

@yoli no tak, Kounde krzyczał Araujo żeby faulował Viniciusa

1

Balde jest w takiej formie że Alonso gdyby był zdrowy posadziłby go na lawce

0

Pena kiedyś wyjdzie?

0

Araujo obniża cene

0

Frenkie dzisiaj słabiutko

1

W stylu El Pistolero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?