0

@Encore Świetny ruch Knicks, szkoda tylko Grimesa, ale za takiego zawodnika trzeba było oddać kogoś wartościowego

1

@esem91 Przecież to było wiadomo że jak zagłosujesz na trzecią drogę to jakbyś głosował na KO, bo będzie koalicja, a Hołownia będzie tylko pionkiem Tuska

0

Jakie historyczne daty powinien znać każdy Polak? Powiedzmy 5 najważniejszych

5

@Michu94 Biorę w ciemno jeśli będzie tak dobry jak Neymar, nie musi być lepszy

1

Bramkarz Bilbao ma obie strzelą na kuponie

2

Roque mógł wjechać wyprostowaną nogą w kolano przeciwnika to wtedy by cofnęli kartkę. No szkoda że nie pomyślał. Następnym razem będzie już wiedział.

0

@Deviler Ale cringe XD

1

@kejdzi Widząc ostatnie popisy Kounde przy Zaragozie nie byłbym tego taki pewny.

0

Foden czy Pedri?

13

Halo Spurs, gdzie go mam zostawić?

0

Brahim zakończył karierę Hermoso

0

Dziwne że nie było karnego na Lucasie

0

@VamosRakieta Dziwne że Lunin nie protestował

3

Madryciaki nawet się nie spodziewali, że to mogą cofnąć, nikt nie protestował, ale sędzia i tak coś wynalazł.

3

Jeśli chcecie oglądać Real to pamiętajcie że karny jest jak Real gra, a nie jak sędzia gwiźnie. Tak tylko przypominam żeby później nie było zdziwienia.

4

@Gall No na ostatniej debacie było widać jak sobie radził. Mój premier

0

Stanowski się nie nadaje do tego wywiadu

1

@MesQueUnClub96 wydaje mi się się robili z Tobą live na gali ZP i myślę że przesadzasz, wielu chłopaków chciałoby tak wyglądać jak Ty, więc trochę głupie gadanie, potem czytają to ludzie wyglądający dużo gorzej i dopiero oni popadają w kompleksy, nie rób z siebie ofiary bo inni chcieliby być na Twoim miejscu

1

Jak to Laporta mówi że gdyby trenerem nie był Xavi to by go zwolnił. Przecież Xavi jest zadowolony z pracy którą wykonuje, mówi że widzi wiele pozytywnych rzeczy, że zatęsknimy za nim jeszcze, to jak Laporta śmie mówić takie rzeczy. Oj czuję, że Xavi się zagotował po tym wywiadzie.

3

@Omoziu Jeszcze będzie pięknie, musimy w to wierzyć

0

Dużo mówi się o zachowaniu Cancelo po bramce Roque. Zgadzam się że z tym, że to pokazuje oddanie dla tej koszulki. Pasję zawodnika, który jest w tym klubie dopiero pół roku. Zgadzam się również z tym, że takich zawodników za wszelką cenę trzeba zatrzymać, tym bardziej że w naszym zespole brakuje chłopaków z takim, charakterem. Jest Gavi, Ter Stegen, którzy są kontuzjowani myślę że także Gundogan i Araujo. Jest Raphinha, który przejawia dużo chęci i walki, ale u niego co innego jest problemem. Są młodzi Fermin i Yamal, który wczoraj pobudzał trybuny. Tego właśnie brakuje, zawodnika który rozbudzi trochę trybuny, pobudzi i zmotywuje kolegów do walki, pojedzie na dupie, skoczy w obronę kolegi. Brakuje zaangażowania i właśnie tej ambicjonalnej walki, której nie widzę przede wszystkim u Roberta, Pedriego, Frenkiego, Kounde, czyli praktycznie kluczowych graczy. W środku jest po prostu za miękko, jest dużo jakości, ale widać gołym okiem brak walczak, który rzuci się przeciwnikowi do gardła i pokaże że łatwo skóry nie sprzeda, takim zawodnikiem jest niewątpliwie Gavi i widać jak bardzo go teraz brakuje.

2

@szymonekk Jak dla mnie ten gest był skierowany do Roque tak jakby pokazać mu "To jest Barca, chłopaku to jest twoja pierwsza bramka w klubie Twoich marzeń, ciesz się tym"

7

@bsk Za Xavinete się płaci, to nie są tanie rzeczy

1

@karoleq992 Pewnie brakowało im rajdów, gdyż Mojica był dzisiaj dobrze dysponowany i trzymał krótko Yamala. Jednak trzeba przyznać że nasza perełka i tak wykreowała parę sytuacji kolegom

0

Jak myślicie kto będzie tymi głównymi osobami obok Stanowskiego w kanale 0. Dzisiaj ma być ogłoszenie. Macie jakieś typy?

0

@Ribery_sc Orłowski akurat jest kibicem Barcelony więc jego o stronniczość bym nie podejrzewał

1

Gość ma żółtą kartkę i trzyma chłopa wychodzącego na pozycję za szyję i się dziwi za co ta żółta kartka

0

@Lordzi Najlepszy, wymień lepszego

1

Najlepszy zawodnik w zespole dostaje wędkę. Tego jeszcze nie grali

2

Fermina chyba nie było na grillu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?