0

@Janas11224 To żeś Ameryykę odkrył. Jeśli ktoś powiedział kiedyś że Raphinha jest lepszy to nie zna się na piłce

0

Balde na środku pomocy, tego jeszcze nie grali

0

Czerwony dywan rozłożony

0

@mekston Tak dzisiaj trafi raz w bramkę

0

@KrychaFCB Kibice Betisu? Jak zwykle top

0

No to Araujo ma teraz wszystkie karty w swoich rękach. Może sobie powiedzieć, albo gram na środku obrony albo odchodzę także chyba Kounde musi się przyzwyczajać na grze na prawej obronie.

5

To już rok od meczu Holandi z Argentyną. To co najbardziej zapadło mi w pamięci to to jak Argentyna zdominowała Holandię w dogrywce. Nie wiem jakim cudem Holandia dotrwała do karnych. Dawno nie widziałem takiej dominacji w dogrywce jak w tym meczu, ostatni raz to chyba był to Real w finale LM z Atletico.

0

@BorzyKrzys Oj byĺy zjazdy, Isco, James, Coutinho

0

Przychodził żeby zmienić oblicze Barcelony, żeby był główną twarzą odbudowy klubu, a teraz że jest symbolem pogorszenia Barcelony.

4

@FCB_dimiC według mnie przede wszystkim druga osoba przy naszym boku sprawia że się uśmiechamy

11

@Emhyr 1.Suarez
2.Eto
3.Villa

3

Ta ostatnia akcja to kryminał. W młodzikach jak się takie coś zrobiło to się bało do szatni po meczu wejść.

1

Ferran na sankach wjechał na to boisko

1

Szkoda że prowadzimy tylko jedną bramką bo śmiem wątpić że zagramy równie dobrą drugą połowę, a Atleti równie słabą

2

Gundogan dzisiaj jeden z lepszych

2

Od Pedriego rozpoczęła się akcja bramkowa Panie Gazda

5

Kounde dzisiaj na tej prawej obronie wygląda o niebo lepiej niż na środku obrony z Porto

2

Kounde zasuwa na tej prawej obronie jakby chciał żeby to była jego nominalna pozycja

0

Już lepszej piłki od Raphinhi nie dostanie

3

Lewy na razie najlepszym obrońcą Atletico

3

Oo Alba na trybunach

4

Kounde jednak bliżej prawej strony. Bardzo dobrze

0

Jaka frekwencja była na meczu z Porto?

3

Pozytyw przed drugą serią od Błachuta:
"Nasi już niżej nie spadną"

0

Żarty w studiu Eurosportu się trzymają. Pokazują klasyfikację narodów, Polska w niej na 8 miejscu za nami Bułgaria, a panowie w studiu:
"Musimy uważać, bo naciska nas Bułgaria"

0

Tylko problem w tym że w tej chwili nie ma lepszego rozwiązania na prawej obronie, Balde jest bez formy więc Cancelo musi grać na lewej obronie, Kounde również pod formą , a w zeszłym sezonie na prawej obronie prezentował się gorzej niż na środku obrony, więc jedynym wyjściem jest stawianie na Urugwajczyka na tym boku, który w obronie jest skałą nie do przejścią i naprawia jak tylko może błędy kolegów ze środka obrony, w tej chwili głównie Kounde, którego Xavi powinien posadzić na ławce i zastąpić go solidnym Christensenem.

0

O dopiero zauważyłem że dzisiaj mecz na szczycie w Arabii. Al-Hilal do przerwy bezbramkowo remisuje z Al Nassr

1

@kubix05 Kobieta jakby z tego pokolenia

0

Kraft połknie Stocha i Małysza w tym sezonie?

1

@PatrykBarca Kounde też nie jest jakimś okazem zdrowia, jest w Barcelonie 1,5 roku i już miał 3 urazy w tym czasie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?