kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 To żeś Ameryykę odkrył. Jeśli ktoś powiedział kiedyś że Raphinha jest lepszy to nie zna się na piłce
0
Balde na środku pomocy, tego jeszcze nie grali
0
Czerwony dywan rozłożony
0
@mekston Tak dzisiaj trafi raz w bramkę
0
@KrychaFCB Kibice Betisu? Jak zwykle top
0
No to Araujo ma teraz wszystkie karty w swoich rękach. Może sobie powiedzieć, albo gram na środku obrony albo odchodzę także chyba Kounde musi się przyzwyczajać na grze na prawej obronie.
5
To już rok od meczu Holandi z Argentyną. To co najbardziej zapadło mi w pamięci to to jak Argentyna zdominowała Holandię w dogrywce. Nie wiem jakim cudem Holandia dotrwała do karnych. Dawno nie widziałem takiej dominacji w dogrywce jak w tym meczu, ostatni raz to chyba był to Real w finale LM z Atletico.
0
@BorzyKrzys Oj byĺy zjazdy, Isco, James, Coutinho
0
Przychodził żeby zmienić oblicze Barcelony, żeby był główną twarzą odbudowy klubu, a teraz że jest symbolem pogorszenia Barcelony.
4
@FCB_dimiC według mnie przede wszystkim druga osoba przy naszym boku sprawia że się uśmiechamy
11
@Emhyr 1.Suarez
2.Eto
3.Villa
3
Ta ostatnia akcja to kryminał. W młodzikach jak się takie coś zrobiło to się bało do szatni po meczu wejść.
1
Ferran na sankach wjechał na to boisko
1
Szkoda że prowadzimy tylko jedną bramką bo śmiem wątpić że zagramy równie dobrą drugą połowę, a Atleti równie słabą
2
Gundogan dzisiaj jeden z lepszych
2
Od Pedriego rozpoczęła się akcja bramkowa Panie Gazda
5
Kounde dzisiaj na tej prawej obronie wygląda o niebo lepiej niż na środku obrony z Porto
2
Kounde zasuwa na tej prawej obronie jakby chciał żeby to była jego nominalna pozycja
0
Już lepszej piłki od Raphinhi nie dostanie
3
Lewy na razie najlepszym obrońcą Atletico
3
Oo Alba na trybunach
4
Kounde jednak bliżej prawej strony. Bardzo dobrze
0
Jaka frekwencja była na meczu z Porto?
3
Pozytyw przed drugą serią od Błachuta:
"Nasi już niżej nie spadną"
0
Żarty w studiu Eurosportu się trzymają. Pokazują klasyfikację narodów, Polska w niej na 8 miejscu za nami Bułgaria, a panowie w studiu:
"Musimy uważać, bo naciska nas Bułgaria"
0
Tylko problem w tym że w tej chwili nie ma lepszego rozwiązania na prawej obronie, Balde jest bez formy więc Cancelo musi grać na lewej obronie, Kounde również pod formą , a w zeszłym sezonie na prawej obronie prezentował się gorzej niż na środku obrony, więc jedynym wyjściem jest stawianie na Urugwajczyka na tym boku, który w obronie jest skałą nie do przejścią i naprawia jak tylko może błędy kolegów ze środka obrony, w tej chwili głównie Kounde, którego Xavi powinien posadzić na ławce i zastąpić go solidnym Christensenem.
0
O dopiero zauważyłem że dzisiaj mecz na szczycie w Arabii. Al-Hilal do przerwy bezbramkowo remisuje z Al Nassr
1
@kubix05 Kobieta jakby z tego pokolenia
0
Kraft połknie Stocha i Małysza w tym sezonie?
1
@PatrykBarca Kounde też nie jest jakimś okazem zdrowia, jest w Barcelonie 1,5 roku i już miał 3 urazy w tym czasie