0

Czy na Xboxie można już pobrać EA FC na 10 godzin z EA play?

1

@Kuba_1 Kiedyś my byliśmy najlepszą..

0

@Davvd to dopiero dwa mecze spokojnie, przed meczem z Betisem niektórzy chieli go sprzedawać

0

@Deviler Skąd info? A coś wiadomo czy zaawansowane SBC będą z paczkami wymiennymi?

1

@lucca87 też bym wolał Felixa, ale Xavi pewnie postawi na 4 pomocników mając w głowie że z Realem to w poprzednim sezonie wypaliło. Teraz jednak gra tą formacją kompletnie zawodzi przez co nie stwarzamy sobie sytuacji grając 4 pomocnikami. Mam nadzieję że Xavi to w końcu zrozumie, ale patrząc na to jak jakościowych pomocników posiadamy to wątpie że kogoś posadzi, tym bardziej jak wróci Pedri.

1

@lucca87 według mnie z takim Bayernem, City czy Realem to Xavi wystawi Araujo lub Kounde na prawej obronie zamiast Cancelo. Portugalczyk ma pewne braki w defensywie co mocniejsi rywale mogą wykorzystać. A to że nie dali Pedriego to trochę dziwne bo powinni być uwzględnieni wszyscy gracze, no ale może to faktycznie przez kontuzje. Araujo pewnie jest gdyż może wrócić już na jutrzejszy mecz (dzisiaj trenuje normalnie), a Pedri to pewnie jeszcze 2 miesiące pauzy.

4

@lucca87 w sumie realne, w LM na mocnego rywala to ustawienie i ten skład będzie odpowiedni

1

@Kamiloza91 Biali teraz Atletico mają, to czemu liczyć na Girone?

0

@19Riki20 ja nie kupię tej gry za 300 zł tym bardziej że mam zwykłego xboxa. Dla posiadaczy zwykłego ONE cena powinna być niższa.

7

No to Madryciaki będą o tym trąbić przez tydzień. Oczywiście o karnym nie ma mowy.

0

Co ten Kubo. Co za występ jak do tej pory

1

Kubo jest niesamowity

0

Takiego Varu szybkiego jeszcze nie widziałem.

4

@AlexDark00 sam na sam to nie pustak, jak chcesz zobaczyć sobie bramki na pustaka to sobie komplikacje goli Ronaldo pooglądaj

1

Dobra Jurgen w Liverpoolu już wypalona formuła, zapraszamy do Barcelony od przyszłego sezonu."

0

@matirix20 no i jest

0

Też czekacie na skład żeby zdecydowac na co dzisiaj zwrócić większą uwagę czy na Barce czy na finał ME? Jeśli mamy grać znowu z 4 pomocnikami, Gavim na skrzydle i Lewym z przodu to chyba wybieram Polaków.

0

Neymar razem z Mbappe przestali się obserwować na instagramie. Ciekawe co tam się tak naprawdę wydarzyło. Dwaj najlepsi przyjaciele kiedy Neymar przybył do Paryża, a teraz taki kwas. Może kiedyś opowiedzą w swoich biografiach o zerwaniu tej przyjaźni.

0

@tomcias10 a jakie główne zmiany wprowadzili bo tak za bardzo się nie wgłębiałem?

1

@4drian0 ale będzie jeszcze większy śmietnik w klubie, większość tych kart będzie niegrywalna, a już jakaś karta będzie spoko to dziwnie ją wstawić do składu bo psuje to cała zabawę na moje

0

@FcPortoFan1999 jest jeszcze Żyła i Kaczmarek

1

Też tak macie że gdyby nie ten chory pomysł z kobietami kupilibyście EA FC 24? Strasznie mnie to odpycha.

0

@Rewolucja123 byłem pewny wchodząc w ten link że zobaczę Inieste i Modricia. Zawiodłem się

3

Dzisiaj święto Katalonii. Akurat jestem w Barcelonie. Katalończycy mają dzisiaj wolne, sklepy są normalnie otwarte?

0

Jestem dzisiaj w Barcelonie. Sklepy są normalnie otwarte?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Neymar podobno kontuzjowany do końca września miał nie grać, a tutaj patrzę i w kadrze normalnie gra. Cudownie ozdrowiał?

1

@JarekS Yamal rok wytrzyma, potem się zacznie

2

@PatrykBarca To nam nie grozi

2

Dlaczego Cash cały mecz na ławce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?