kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro Taki mecz na pewno był z Sevillą kiedy strzelil fenomenalną bramką i rozegrał fantastyczny mecz. Ale to fakt takich spotkań można policzyć na palcach jednej ręki.
0
Ale psycha Hurkaczowi siada w kluczowych momentach. Beret dwa lata temu i Djokovic w tym roku na Wimbledonie i teraz Alcaraz.
2
Jak Świątek już Gauff ogrywa to nie jest najlepiej z formą Igi. Ale rok temu też nie było. Nie mam nic przeciwko powtórki sprzed roku.
1
Coutinho to chyba faktycznie był kontuzjowany przecież bo nie trenował od początku pobytu w Barcelonie.
0
@Hawajski89 przecież to jest wypożyczenie
0
Dembele z 10 w PSG :D
2
@FCBMati10 na głownej stronie jest. W artykule ze Soto Grado schowany do lodówki.
2
Van der Brom powiedział że kocha Barcelonę?
Można stawiać pieniądze na Spartak w takim razie.
0
@pioz123 myślałem że idzie się domyśleć bo El Nesyri z nogi nie strzelił
0
@vangoor Christensen który co pare meczy ma drobne urazy + Iniago które nie grał przez kontuzję prawie rok i zaraz może się okazać że jedynymi naszymi zdrowymi środkowymi obrońcami będą Kounde i Garcia a na prawej obronie grał Roberto. Faktycznie biedy nie ma.
0
@VeB 1899 2 to co najmniej. Może w listopadzie wróci
0
Szybko poszło. Oby nie wrócił jak Dembele i Pedri w zeszlym sezonie
1
Nie dał kartki za to. Hit.
0
@pioz123 nie no ale napisałem właśnie że TAKICH bramek się oczekuje.
0
@pioz123 bym musiał przeanalizować ile bramek Lewy u nas bramek głową strzelił. Chyba na palcach jednej ręki można policzyć.
1
Takich bramek właśnie oczekuje się w Barcelonie od Lewego. Nic więcej. Gdyby to robił nie byłoby żadnego narzekania.
1
@Arkadio90 Idiotyczny komentarz dnia znany. Gratulacje
0
@Medium przecież on się łapał za lewą nogę w pierwszej połowie
0
@626 Oczywiście że wyjdzie, jeszcze przy pauzie Raphinhi jest to pewnik.
0
W tej sytuacji Timber doznał zerwania ACL. Zwykły bieg do tyłu. Ogromny pech. U Militao było od razu widać że ACL poszło w sytuacji Holendra niekoniecznie.
5
Ma dryk do gry kombinacyjnej, ma wykończenie, ma ostatnie podanie co nie raz pokazywał w zeszłym sezonie. Brakuje tylko dryblingu i szybkosci, które go charakteryzowały przed kontuzją. Jeśli to wróci może być jednym z najlepszych skrzydłowych. A Xavi: Sprzedamy Ansu, wypożyczymy Felixa będzie kaska, a na skrzydle wystawimy Gaviego lub Gundogana. Co może pójść nie tak presesie?
0
@Kamiloza91 Tragiczniee to wygląda. Real bez napastnika będzie miał lepszy atak od nas
0
Fati po kontuzji tak naprawdę dostał jedną szansę na pokazanie się. Chodzi mi tutaj o serie meczów w podstawowym składzie. Był to styczeń zeszłego roku kiedy Lewy otrzymał czerwoną kartkę. Fati zajął wtedy jego miejsce w ataku na 4 spotkania. Nie były to najlepsze występy, ale jak dobrze wiemy Ansu preferuję rolę skrzydłowego i na tej pozycji przeżywał swój najlepszy okres w Barcelonie. Oprócz tej szansy praktycznie Ansu zawsze grał ogony, a Xavi nie dawał mu nawet większych minut w meczach przedsezonowych czy w meczach o pietruszkę. Dla mnie największym zaskoczenien była liczba minut w tym presezonie bo jak łapał już wchodził na boisko to wyglądał przyzwoicie.
1
Jak Fati odejdzie to już tylko tylko na Jamalu i Balde będzie można oko zawiesić. No i czasami Pedri coś niekonwencjalnego zrobi jak nie będzie kontuzjowany. Nie zmierza to ku dobremu niestety..
0
@Transu96 Po co LS mamy Gaviego
0
@gumaz a kiedy ostatni raz się połamał? Z tego co wiem w zeszłym sezonie ani jednej kontuzji, Pedri to już z trzy razy w tym czasie pauzował.
0
Za dwa lata już na pewno.
0
@cules100pro jakie kontuzje w City?
0
@jakub1906 Jesscze wróci do Barcelomy to szansa na złotą piłkę będzie
2
@RonnieVEB Pedri wygląda lepiej niż dwa lata temu w okresie od stycznia do maja? Wtedy kiedy rozgrywał fenomenalny dwumecz z Napoli, kiedy w pojedynkę dał nam zwycięstwo z Sevillą, zagrał partidazo z Realem i strzelił bardzo ważną bramkę z Levante w lidze czy z Galatą? Ja oceniam tamten okres jako jego najlepszy. Od tamtego momentu jest niestety tylko gorzej. Co chwile jakieś urazy, mało efektywności, liczby też powinny być lepsze.