kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toffik 25 milionów
1
Kounde tez cos nie ufam. Cały rok zagra na prawej obronie i pójdzie za kumplem do Paryża.
0
@PatriBarca a ile spotkań opuścił w zeszłym sezonie??
2
@blazeq Dembele jest klase lepszym piłkarzem od Raphinhi no tylko te kontuzje...
3
Nie oszukujmy się. Raphinha jest dużo gorszym piłkarzem od Dembele. Po przyjściu Xaviego Francuz był naszym najlepszym skrzydłowym. Nasza siła rażenia w ataku zdecydowanie zmaleje.
0
Dlaczego połowa z 50mln do Dembele?
4
Bez Dembele to juz w ogóle nasz atak bedzie bezzębny. Oglądanie Raphinhi bez dryblingu przez cały sezon to będzie męczarnia.
4
@BarcaaVEB niech młody dołączy do naszych 2 diamentów i stworzy trio jak niegdyś Busi-Xavi-Iniesta
17
Ten mecz rozwiązał jedną kwestię. Xavi prosił jeszcze o transfery prawego obrońcy i kreatywnego pomocnika. Po dzisiejszym występie Fermina i partidazo Desta chyba znamy pozycję która powinna być priorytetem do wzmocnienia.
0
@MaziFCB Sarkazm :P
2
Nie cieszmy się tak, gdyby Real grał o coś to te strzały w poprzeczkę kończyłyby się bramkami.
1
@Gaucho Urlopy
.
7
W sumie trochę szkoda Desta. Wprowadził go Xavi na pożarcie. Najtrudniejszy z możliwych testów oblany po całości. 15 minut starczyło żeby się skompromitował. Vinicius przez te 15 minut wykonał więcej udanych driblingów niż we wszystkich klasykach w poprzednim sezonie.
2
Co Vinicius robi z Destem to jest masakra.
2
Abde i Fati dostaną 5 minut pewnie.
5
@mokrychlopiec Plecy. Z córką króla nie ma łatwo
0
@LM10GOAT Przecież Real ma nazwiska
0
Najlepszy Oriol
Pedri, Balde i Kounde też na plus.
0
@gumaz troszeczkę
1
Czyli jednak to prawda że mecz opóźniony o 6 minut. Kurdee, mogłem się wykąpać.
0
@JaroCoach Oni nie mają napastnika!
0
@Rewolucja123 Dembele, Frenkie, Gundo
0
@Gaz Gdyby nie kontuzje Pedriego to pewnie nie, ale znając to jaki Pedri jest łamliwy to tak.
0
@bartekvisca Gaviego nie ma dlatego gra
0
@kuz Kimmich no chyba że Dembele ma odejść
0
On nawet w sparingu gra 4 pomocnikami. W takim razie po co nam 6 skrzydłowych. Sprzedać Ferrana i Ansu bo i tak ogony będą grać. Kupić Bernardo, który odciąży Pedriego i lecimy.
0
Jakieś studio na Eleven jest?
0
Co to za nowe logo twittera?
0
@Cotutajsiedzieje środek mocarny. Jeszcze dojdzie do tego Fabinho i Verratti.
0
To PSG bez Mbappe i Verattiego nie wyjdzie z grupy LM.