0

@Toffik 25 milionów

1

Kounde tez cos nie ufam. Cały rok zagra na prawej obronie i pójdzie za kumplem do Paryża.

0

@PatriBarca a ile spotkań opuścił w zeszłym sezonie??

2

@blazeq Dembele jest klase lepszym piłkarzem od Raphinhi no tylko te kontuzje...

3

Nie oszukujmy się. Raphinha jest dużo gorszym piłkarzem od Dembele. Po przyjściu Xaviego Francuz był naszym najlepszym skrzydłowym. Nasza siła rażenia w ataku zdecydowanie zmaleje.

0

Dlaczego połowa z 50mln do Dembele?

4

Bez Dembele to juz w ogóle nasz atak bedzie bezzębny. Oglądanie Raphinhi bez dryblingu przez cały sezon to będzie męczarnia.

4

@BarcaaVEB niech młody dołączy do naszych 2 diamentów i stworzy trio jak niegdyś Busi-Xavi-Iniesta

17

Ten mecz rozwiązał jedną kwestię. Xavi prosił jeszcze o transfery prawego obrońcy i kreatywnego pomocnika. Po dzisiejszym występie Fermina i partidazo Desta chyba znamy pozycję która powinna być priorytetem do wzmocnienia.

0

@MaziFCB Sarkazm :P

2

Nie cieszmy się tak, gdyby Real grał o coś to te strzały w poprzeczkę kończyłyby się bramkami.

1

@Gaucho Urlopy
.

7

W sumie trochę szkoda Desta. Wprowadził go Xavi na pożarcie. Najtrudniejszy z możliwych testów oblany po całości. 15 minut starczyło żeby się skompromitował. Vinicius przez te 15 minut wykonał więcej udanych driblingów niż we wszystkich klasykach w poprzednim sezonie.

2

Co Vinicius robi z Destem to jest masakra.

2

Abde i Fati dostaną 5 minut pewnie.

5

@mokrychlopiec Plecy. Z córką króla nie ma łatwo

0

@LM10GOAT Przecież Real ma nazwiska

0

Najlepszy Oriol
Pedri, Balde i Kounde też na plus.

0

@gumaz troszeczkę

1

Czyli jednak to prawda że mecz opóźniony o 6 minut. Kurdee, mogłem się wykąpać.

0

@JaroCoach Oni nie mają napastnika!

0

@Rewolucja123 Dembele, Frenkie, Gundo

0

@Gaz Gdyby nie kontuzje Pedriego to pewnie nie, ale znając to jaki Pedri jest łamliwy to tak.

0

@bartekvisca Gaviego nie ma dlatego gra

0

@kuz Kimmich no chyba że Dembele ma odejść

0

On nawet w sparingu gra 4 pomocnikami. W takim razie po co nam 6 skrzydłowych. Sprzedać Ferrana i Ansu bo i tak ogony będą grać. Kupić Bernardo, który odciąży Pedriego i lecimy.

0

Jakieś studio na Eleven jest?

0

Co to za nowe logo twittera?

0

@Cotutajsiedzieje środek mocarny. Jeszcze dojdzie do tego Fabinho i Verratti.

0

To PSG bez Mbappe i Verattiego nie wyjdzie z grupy LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?