0

Xavi mówi o czymś historycznym. Mając w ataku odwiedzającego co jakiś czas szpital Dembele, jednowymiarowego Raphinhę oraz bez formy Ansu i zakopanego Ferrana. Jak on chce coś ugrać w LM z tym atakiem?

1

@OskP Zdjęcie przerobionee

0

@MesQueUnClub96 i Bautistą który też lubi trawę. Dotarł na Wimbledonie przecież do półfinału już.

1

@MessiForeverTheBest Po prostu chcemy aby Iga została numerem 1

0

W Pucharze Gampera najczęściej chodzi o to żeby to Barcelona zdobyła trofeum, dlatego trzeba było znaleźć rywala który tych trofeów w ogóle nie zdobywa. Laporta to ma łeb do interesów.

3

@wasacz Pegula-Rybakina

0

Wczoraj w meczu Świątek była sytuacja w której sędzia wywołał aut, a Bencic nie miała już challengu. Była to końcówka trzeciego seta przy wyniku 5-3 na Swiątek i 15-30 dla Bencic przy serwisie Igi. Podobno ta piłka była dobra. Realizatorzy zawsze pokazywali przy piłkach spornych sokole oko, a w tej konkretnej sytuacji też pojawiło się w dolnym rogu sokole oko ale z opóźnieniem i potem musieli je przerwać w trakcie lotu piłki bo Iga juz zbierała się do kolejnego serwisu i koniec końców nie pokazano czy piłka była dobra.

8

Za dużo to się nie dowiedziałem z tego artykułu.

1

Iga nie dotknęła tej piłki nogą?

0

Kto bierze medicala w meczu Peguli i dlaczego?

0

A co z Araujo? Będzie gotowy?

1

@klopx jakby do nas przyszedł to pewnie bys pisał że droga Messiego go czeka przy dobrych wiatrach

0

Podobno dalej nie zamykają dachów, tylko czekają aż przestanie padać. Kabaret..

0

Znowu pada? To są jakieś jaja

0

Iga gra po Kasatkinie?

0

@MesQueUnClub96 o której?

0

A w Londynie... pada

0

@Kamiloza91 Fatii

1

@barcelonaLM Jutro nie ma padać więc jest nadzieja. Problem jednak w tym że cały weekend zapowiadają deszcze w Londynie. Ciekawe jak to organizatorzy rozwiążą.

0

Ciekawa sytuacja w meczu Berrettiniego z Sonego. Przez 8 pierwszych gemów tego pojedynku odbierający podanie nie zdobył ani jednego punktu. Seta po tiebreaku wygrał Sonego.

4

@kiper09 Podejrzewam że 5 pierwszych i 10 ostatnich bez niego.

0

Mecze które nie odbyły się dzisiaj? Przeniesiono na środę, a nie na jutro? Dlaczego tak?

0

@Survier ale nie w wielkim mieście

0

Co sądzicie o bezpiecznym kredycie 2%?

0

@MesQueUnClub96 Do tego meczu nie dojdzie. Hubert zatrzyma się na Lajoviciu lub Musettim.

0

@MesQueUnClub96 nie no przy finale Djoko z Fedem w 2019 roku te mecze się chowają

0

Może takiego Rakiticia by udało się ściągnąć?

0

"Coś nadchodzi, bądźcie czujni" - Przesłanie od Brozovicia na instagramie

0

@KrychaFCB Busquets to by chociaż za szmaty do ziemi powalił w tej akcji.

0

@MesQueUnClub96 miało być 36 Lewy. Haaland na pewno strzeli więcej bramek od Lewego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?