kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi mówi o czymś historycznym. Mając w ataku odwiedzającego co jakiś czas szpital Dembele, jednowymiarowego Raphinhę oraz bez formy Ansu i zakopanego Ferrana. Jak on chce coś ugrać w LM z tym atakiem?
1
@OskP Zdjęcie przerobionee
0
@MesQueUnClub96 i Bautistą który też lubi trawę. Dotarł na Wimbledonie przecież do półfinału już.
1
@MessiForeverTheBest Po prostu chcemy aby Iga została numerem 1
0
W Pucharze Gampera najczęściej chodzi o to żeby to Barcelona zdobyła trofeum, dlatego trzeba było znaleźć rywala który tych trofeów w ogóle nie zdobywa. Laporta to ma łeb do interesów.
3
@wasacz Pegula-Rybakina
0
Wczoraj w meczu Świątek była sytuacja w której sędzia wywołał aut, a Bencic nie miała już challengu. Była to końcówka trzeciego seta przy wyniku 5-3 na Swiątek i 15-30 dla Bencic przy serwisie Igi. Podobno ta piłka była dobra. Realizatorzy zawsze pokazywali przy piłkach spornych sokole oko, a w tej konkretnej sytuacji też pojawiło się w dolnym rogu sokole oko ale z opóźnieniem i potem musieli je przerwać w trakcie lotu piłki bo Iga juz zbierała się do kolejnego serwisu i koniec końców nie pokazano czy piłka była dobra.
8
Za dużo to się nie dowiedziałem z tego artykułu.
1
Iga nie dotknęła tej piłki nogą?
0
Kto bierze medicala w meczu Peguli i dlaczego?
0
A co z Araujo? Będzie gotowy?
1
@klopx jakby do nas przyszedł to pewnie bys pisał że droga Messiego go czeka przy dobrych wiatrach
0
Podobno dalej nie zamykają dachów, tylko czekają aż przestanie padać. Kabaret..
0
Znowu pada? To są jakieś jaja
0
Iga gra po Kasatkinie?
0
@MesQueUnClub96 o której?
0
A w Londynie... pada
0
@Kamiloza91 Fatii
1
@barcelonaLM Jutro nie ma padać więc jest nadzieja. Problem jednak w tym że cały weekend zapowiadają deszcze w Londynie. Ciekawe jak to organizatorzy rozwiążą.
0
Ciekawa sytuacja w meczu Berrettiniego z Sonego. Przez 8 pierwszych gemów tego pojedynku odbierający podanie nie zdobył ani jednego punktu. Seta po tiebreaku wygrał Sonego.
4
@kiper09 Podejrzewam że 5 pierwszych i 10 ostatnich bez niego.
0
Mecze które nie odbyły się dzisiaj? Przeniesiono na środę, a nie na jutro? Dlaczego tak?
0
@Survier ale nie w wielkim mieście
0
Co sądzicie o bezpiecznym kredycie 2%?
0
@MesQueUnClub96 Do tego meczu nie dojdzie. Hubert zatrzyma się na Lajoviciu lub Musettim.
0
@MesQueUnClub96 nie no przy finale Djoko z Fedem w 2019 roku te mecze się chowają
0
Może takiego Rakiticia by udało się ściągnąć?
0
"Coś nadchodzi, bądźcie czujni" - Przesłanie od Brozovicia na instagramie
0
@KrychaFCB Busquets to by chociaż za szmaty do ziemi powalił w tej akcji.
0
@MesQueUnClub96 miało być 36 Lewy. Haaland na pewno strzeli więcej bramek od Lewego.