0

Dembele się trochę wczoraj speszył jak prowadzący do niego podszedł.

6

Gdyby ktoś jesienią mi powiedział że Sevilla wygra LE, a my odpadniemy w tych samych rozgrywkach w 1/16 finału uznałbym go za człowieka niespełna rozumu.

3

Montiel znowu zamyka konkurs jedenastek i zdobywa puchar.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Trochę Barcelonie ubyło uroku po przez ten zakaz fontann w całym mieście. Na placu Hiszpańskim jakoś tak ponuro teraz. Byłem ostatnio raz w Barcelonie 8 lat i trzeba przyznać że robiło to robotę.

22

Co mi wczoraj najbardziej zapadło w pamięci. To staruszka mająca gdzieś około 100 lat, która ostatkiem sił wchodziła na 4 piętro Camp Nou, by zasiąć po raz ostatni na swoim miejscu socios starego stadionu. Autentycznie sie wzruszyłem.

0

@Leonardo18XII2022 nie no ogólnie mówię. Ja na pożegnaniu Camp Nou byłem.

28

Idziesz sobie na koncert Coldplay. Siadasz, a obok ciebie Leo Messi.

0

@Nazio87 pod sam sektor. Na sam dół już nie wpuścili.

24

Wracam ze stadionu. Wrażenia mega. Po meczu też piękna feta. Doping niesamowity. W przerwie meczu zszedłem pod sam sektor najzagorzalszych kibiców Barcy gdzie spędziłem całą drugą połowę i bawiłem sie świetnie. Ciary podczas pożegania Alby i Busiego.

4

Zmierzam właśnie w kierunku Camp Nou. Masa ludzi w koszulkach Lewego. Serce się raduje.

0

Na twiterze hulają jakieś plotki że Coldplay ma dzisiaj zagrać przed meczem krótki koncert w tym "Vida la Vida". Ma być to niespodzianka dla kibiców. Czy jakieś sprawdzone źródło to potwierdza czy są to tylko i wyłącznie jakieś fake newsy?

0

@alone49 Dopisała dopisała. Chociaż w czwartek jak przyleciałem to cały dzień padalo. Corner 2

0

Już dzisiaj moja pierwsze i ostatnia wizyta na Camp Nou. Oni nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i zagrali w końcu dobry mecz.

1

Jutro liczę na taki skład: MATS,Balde,Christensen,Kounde, Alba-Busi, Frenkie,Gavi-Raphinha,Lewy,Dembele

0

Do zobaczenia jutro na Camp Nou.

0

Bayern w ogóle nie ma sytuacji.

0

Fajnie by było jakby Coldplay jutro wpadli na meczyk i przed meczykiem chociaż zagrali "Vida la Vida". O 21 30 mają koncert na Olimpijskim więc spokojnie by zdążyli.

1

@pt9 byłem wczoraj w środku Sagrady, gęba mi opadła

1

@VamosRakieta Też jestem. Dzisiaj zwiedzałem Sagrade

1

Widzę że Lewy z Anią wczoraj się na Coldplay wybrali.

4

Pozdrawiam z pochmurnej od rana i deszczowej Barcelony. Teraz czas na odpoczynek i zwiedzanie, a w niedzielę pożegnanie ze starym Camp Nou i naszymi legendami.

0

Może chodzi o Mateu Lahoza?

0

@karolup Od pol roku nie da się na niego patrzeć

3

@Kapiczek Na mundialu też wyglądał jak emeryt?

0

@Fistek Ja będę za tydzień

1

Inter z City powinni rok temu grać w finale bo wtedy faktycznie mecz został opóźniony i rozpoczął się z kilkunasto-minutowym poślizgiem.

1

@malicinho Dużo większą kasę

0

@KrychaFCB Nie zgadzam się. W ostatnim sezonie już było widać że Leo nie jest goleladorem tylko bardziej skupia się na rozegraniu.

1

@Bartula Ja bym chyba jednak wolał przegrać w półfinale LM niż nie wyjść nawet z grupy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?