kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co Leszek pojechał po Ferranie
1
Jakby Ferran z tego strzelił to byłby hit.
0
Zamiast Balde rzucić to on wolnego De Jonga rzuca.
0
@Pogba chodzi glownie o gre w obronie dwa razy został objechany jak junior, przed chwilą groźnie podawał do Ter Stegena.
0
Ale Balde słabiutkia druga połowa
3
Widać u Fatiego że coś drgnęło. Może podbije cene.
10
@Pogba Grającą w 10
0
Raphinha gra takie badziewie a w minutę mógł mieć 2 asysty.
0
Ale Raphinha jest mierny
0
@Ibarbo69 Ostatnio też z Betisem wyrównał wprowadzając Fatiego?
0
Fati za Gaviego.
3
Które to już kluczowe podanie Frenkiego w dzisiejszym meczu? 4?
1
De Jong co piły dzisiaj daje.
0
Fati chyba za Gaviego.
0
Balde robi fenomenalną akcję dogrywa idealnie do Pedriego który fatalnie pudłuje a z trybun "Pedri, Pedri"
0
@masq Uraz 15
1
Zawodnicy Osasuny widzą tejpy na długłowym u Araujo i wjeżdzają w niego niemiłosiernie.
0
Czysto teoretycznie. Ansu wraca do formy sprzed kontuzji na te 6 ostatnich kolejek. Dajecie mu jeszcze szansę czy sprzedajecie za 70 mln?
1
@EKSBOKS Denver za mocni
3
Stefek dzisiaj bez wsparcia. Sam tego meczu nie wygra.
1
@abram3k Iniesta zjada De Bruyne. Belg nie na do Andresa podjazdu.
1
Messi wróci to może w końcu rozjedziemy to Rayo 1-0.
0
@Peciak przecież skończył mecz w 96:30 sekundzie. Po co mieszać sędziego, gdy sami zagraliśmy taki piach że szok.
4
W zeszłym sezonie - 0 punktów z Rayo
W tym - 1 punkt
Widać progres, ale jak widać kibicom Barcelony nie dogodzisz.
0
Raphinha chłopie. Mam nadzieję że po sezonie cie juz tu nie będzie.
0
@Adamski69 debiut się pamieta całe życie. Chciałbyś depiutować w druzynie swoich marzeń w przegranym meczu na wyjeździe po tak kiepskiej grze? Na debiut przyjdzie jeszcze czas i mam nadzieję że bedzie on na wypełnionym po brzegi Camp Nou.
0
Wy w tym piętnastoletnim Jamalu który nie rozegrał meczu w barwach Barcelony upatrujecie kogoś, kto by zmienił oblicze meczu tak się go prosicie.
1
@misteriosoVEB No jak nikt? Kessie w 70 pewniak
0
Nowy sposób krycia rożnych zawodnicy Rayo opantetowali. Jak tak można to czemu tego nie robić?
3
@GeneralXavi Wstawiasz zdjęcie Messiego żeby dzień był lepszy, a obok Vinicius. Trochę to nie współgra