0

Co Leszek pojechał po Ferranie

1

Jakby Ferran z tego strzelił to byłby hit.

0

Zamiast Balde rzucić to on wolnego De Jonga rzuca.

0

@Pogba chodzi glownie o gre w obronie dwa razy został objechany jak junior, przed chwilą groźnie podawał do Ter Stegena.

0

Ale Balde słabiutkia druga połowa

3

Widać u Fatiego że coś drgnęło. Może podbije cene.

10

@Pogba Grającą w 10

0

Raphinha gra takie badziewie a w minutę mógł mieć 2 asysty.

0

Ale Raphinha jest mierny

0

@Ibarbo69 Ostatnio też z Betisem wyrównał wprowadzając Fatiego?

0

Fati za Gaviego.

3

Które to już kluczowe podanie Frenkiego w dzisiejszym meczu? 4?

1

De Jong co piły dzisiaj daje.

0

Fati chyba za Gaviego.

0

Balde robi fenomenalną akcję dogrywa idealnie do Pedriego który fatalnie pudłuje a z trybun "Pedri, Pedri"

0

@masq Uraz 15

1

Zawodnicy Osasuny widzą tejpy na długłowym u Araujo i wjeżdzają w niego niemiłosiernie.

0

Czysto teoretycznie. Ansu wraca do formy sprzed kontuzji na te 6 ostatnich kolejek. Dajecie mu jeszcze szansę czy sprzedajecie za 70 mln?

1

@EKSBOKS Denver za mocni

3

Stefek dzisiaj bez wsparcia. Sam tego meczu nie wygra.

1

@abram3k Iniesta zjada De Bruyne. Belg nie na do Andresa podjazdu.

1

Messi wróci to może w końcu rozjedziemy to Rayo 1-0.

0

@Peciak przecież skończył mecz w 96:30 sekundzie. Po co mieszać sędziego, gdy sami zagraliśmy taki piach że szok.

4

W zeszłym sezonie - 0 punktów z Rayo
W tym - 1 punkt
Widać progres, ale jak widać kibicom Barcelony nie dogodzisz.

0

Raphinha chłopie. Mam nadzieję że po sezonie cie juz tu nie będzie.

0

@Adamski69 debiut się pamieta całe życie. Chciałbyś depiutować w druzynie swoich marzeń w przegranym meczu na wyjeździe po tak kiepskiej grze? Na debiut przyjdzie jeszcze czas i mam nadzieję że bedzie on na wypełnionym po brzegi Camp Nou.

0

Wy w tym piętnastoletnim Jamalu który nie rozegrał meczu w barwach Barcelony upatrujecie kogoś, kto by zmienił oblicze meczu tak się go prosicie.

1

@misteriosoVEB No jak nikt? Kessie w 70 pewniak

0

Nowy sposób krycia rożnych zawodnicy Rayo opantetowali. Jak tak można to czemu tego nie robić?

3

@GeneralXavi Wstawiasz zdjęcie Messiego żeby dzień był lepszy, a obok Vinicius. Trochę to nie współgra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?