0

Co tam się dzieje. Ale Totki weszły w mecz.

3

Ale dzisiaj Iga dostanie oklep od Sabalenki. A Wy jak myślicie?

0

@bleble123 Sprzedajesz 3 skrzydłowych i w ich miejsce sprowadzasz 3 pomocników? Mądre

0

@Pewex Frenkie-Gundogan-Pedri-Messi tak będzie wyglądać linia pomocy

0

@Faro To niedobrze, bo to co się śni zazwyczaj się nie sprawdza.

0

@Albatros no w sumie racja. Na poczatku sezonu był chory. To nie kontuzja

0

@Dalhi Zobacz jego historie kontuzji w Chelsea zrozumiesz o czym piszę.

0

@Rewolucja123 Oj na pewno nie

0

Każdy zajarany Christensenem. W tym ja żeby nie było. Ja gra zawsze jest ostoją defensywy. Ale jego kontuzjogenność może martwić. Który to jego uraz w tym sezonie? Nie lepiej sprzedać, dostać trochę pieniędzy i zwolnić pensje? Przychodzi Iniago więc jest zastępstwo.

25

@Bartula z Robertem nie może to Hiszpan pomoże

5

Ania ostatnio w podkaście u Wojewódzkiego mówiła że chciałaby "to" zrobić z Robertem na plaży. Powiedziała jednak że Lewy jest za bardzo rozpoznawalny. Może dlatego wzięła sobie na cel Hiszpana?

0

Suarez najpierw wstawił zdjęcie z Messim z tylko jedną emotką "back". Po godzinie jednak wstawił jeszcze raz to samo zdjęcie i dodał "Wspaniałe wspomnienia" a na dole jeszcze wzmianka dla pismaków i ludzi którzy zaczęli spekulować że moze Luis już wie że Leo wróci do Barcy "po prostu przypomniały mi się stare czasy". Aj ten nasz grubasek.

0

O jakie filmiki Wam chodzi? O tym jak trenuje z jakimś typem? Bo innych na insta Ani nie widzę.

0

@mekston mówię o całej wiośnie

0

Z United stało się to samo co z nami w zeszłym sezonie.

0

Skąd Sevilla tego Bade wzięła?

0

Sorry, włączyłem.

0

@JordiAlbion 77 na Fortunie

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Wymienił Ter Stegena przecież

1

Ale Laboga pojechał po Xavim.

1

To była open trójka dla Curry'ego na dogrywkę. Szkoda że nie wpadło. Walczymy dalej.

2

@Kidd No byl był, tego nie neguje. Ale wczorajszy występ Upamecano był równie tragiczny.

0

@Tomek54321 @Kidd czyli już reasumując uważacie że Pique z Interem zagrał gorszy mecz niż wczoraj Upamecano z City?

0

@Kidd ale ja nie piszę o jednej tragicznej pomyłce tylko o całym występie. Pique w meczu z Interem popełnił 4/5 błedów które narażały nas na stratę bramek. Upamecano popełnił ich wczoraj co najmniej 10.

1

@Kidd Jak uważasz że Pique zagrał jeszcze gorszy mecz niż wczoraj Upamecano to bardziej Ci polecam jeszcze raz obejrzeć ten mecz z Interem, a potem włączyć Bayern z City.

4

Tak jeszcze raz patrzę na kompilację blędów Upamecano i aż łapię się za głowę. Jak obrońca na takim poziomie w takim meczu może aż ich tyle popełnić? Śmiem twierdzić że był to najgorszy występ obrońcy w LM od kilkadziesięciu lat. Kryminał.

3

@Rewolucja123 no ale gdzie doszło do odnowienia kontuzji? Na siłowni?

4

@Rewolucja123 Nie no u niego nic nie przyspieszali. Dembele dopiero co tydzień temu wszedł na boisko. Sam Xavi mówił że nie będzie przyspieszał powrotu Dembele patrząc na jego historię z kontuzjami.

57

Kontuzja Dembele - 28 stycznia
Pierwsze informacje - dwa/trzy tygodnie przerwy
Diagnoza po badaniach - nawet do 5 tygodni przerwy
Teraz to już 10 tygodni przerwy, a już wiadomo że nie wróci na Atleti czyli co najmniej 12 tygodni pauzy.
To jest jakiś dramat.

0

@Emhyr no słyszę głosy że liga nie jest jeszcze wygrana po tym co dzisiaj zobaczyliśmy. A Real i Atleti dzielą tylko dwa punkty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?