kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tam się dzieje. Ale Totki weszły w mecz.
3
Ale dzisiaj Iga dostanie oklep od Sabalenki. A Wy jak myślicie?
0
@bleble123 Sprzedajesz 3 skrzydłowych i w ich miejsce sprowadzasz 3 pomocników? Mądre
0
@Pewex Frenkie-Gundogan-Pedri-Messi tak będzie wyglądać linia pomocy
0
@Faro To niedobrze, bo to co się śni zazwyczaj się nie sprawdza.
0
@Albatros no w sumie racja. Na poczatku sezonu był chory. To nie kontuzja
0
@Dalhi Zobacz jego historie kontuzji w Chelsea zrozumiesz o czym piszę.
0
@Rewolucja123 Oj na pewno nie
0
Każdy zajarany Christensenem. W tym ja żeby nie było. Ja gra zawsze jest ostoją defensywy. Ale jego kontuzjogenność może martwić. Który to jego uraz w tym sezonie? Nie lepiej sprzedać, dostać trochę pieniędzy i zwolnić pensje? Przychodzi Iniago więc jest zastępstwo.
25
@Bartula z Robertem nie może to Hiszpan pomoże
5
Ania ostatnio w podkaście u Wojewódzkiego mówiła że chciałaby "to" zrobić z Robertem na plaży. Powiedziała jednak że Lewy jest za bardzo rozpoznawalny. Może dlatego wzięła sobie na cel Hiszpana?
0
Suarez najpierw wstawił zdjęcie z Messim z tylko jedną emotką "back". Po godzinie jednak wstawił jeszcze raz to samo zdjęcie i dodał "Wspaniałe wspomnienia" a na dole jeszcze wzmianka dla pismaków i ludzi którzy zaczęli spekulować że moze Luis już wie że Leo wróci do Barcy "po prostu przypomniały mi się stare czasy". Aj ten nasz grubasek.
0
O jakie filmiki Wam chodzi? O tym jak trenuje z jakimś typem? Bo innych na insta Ani nie widzę.
0
@mekston mówię o całej wiośnie
0
Z United stało się to samo co z nami w zeszłym sezonie.
0
Skąd Sevilla tego Bade wzięła?
0
Sorry, włączyłem.
0
@JordiAlbion 77 na Fortunie
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Wymienił Ter Stegena przecież
1
Ale Laboga pojechał po Xavim.
1
To była open trójka dla Curry'ego na dogrywkę. Szkoda że nie wpadło. Walczymy dalej.
2
@Kidd No byl był, tego nie neguje. Ale wczorajszy występ Upamecano był równie tragiczny.
0
@Tomek54321 @Kidd czyli już reasumując uważacie że Pique z Interem zagrał gorszy mecz niż wczoraj Upamecano z City?
0
@Kidd ale ja nie piszę o jednej tragicznej pomyłce tylko o całym występie. Pique w meczu z Interem popełnił 4/5 błedów które narażały nas na stratę bramek. Upamecano popełnił ich wczoraj co najmniej 10.
1
@Kidd Jak uważasz że Pique zagrał jeszcze gorszy mecz niż wczoraj Upamecano to bardziej Ci polecam jeszcze raz obejrzeć ten mecz z Interem, a potem włączyć Bayern z City.
4
Tak jeszcze raz patrzę na kompilację blędów Upamecano i aż łapię się za głowę. Jak obrońca na takim poziomie w takim meczu może aż ich tyle popełnić? Śmiem twierdzić że był to najgorszy występ obrońcy w LM od kilkadziesięciu lat. Kryminał.
3
@Rewolucja123 no ale gdzie doszło do odnowienia kontuzji? Na siłowni?
4
@Rewolucja123 Nie no u niego nic nie przyspieszali. Dembele dopiero co tydzień temu wszedł na boisko. Sam Xavi mówił że nie będzie przyspieszał powrotu Dembele patrząc na jego historię z kontuzjami.
57
Kontuzja Dembele - 28 stycznia
Pierwsze informacje - dwa/trzy tygodnie przerwy
Diagnoza po badaniach - nawet do 5 tygodni przerwy
Teraz to już 10 tygodni przerwy, a już wiadomo że nie wróci na Atleti czyli co najmniej 12 tygodni pauzy.
To jest jakiś dramat.
0
@Emhyr no słyszę głosy że liga nie jest jeszcze wygrana po tym co dzisiaj zobaczyliśmy. A Real i Atleti dzielą tylko dwa punkty.