kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po strzale Berchiche to Kounde zatrzymał piłkę czy to była obrona Ter Stegena??
2
Jak Raphinha tak szedł tą prawą stronę to przypomniał mi sie rajd Messiego.
0
@FioletoweOczy kto jest przestępcą? XD
3
Kibice Legii klasa.
1
Raphinha zasłużył na tego gola
Najlepszy na boisku
0
Pamiętam jakby to było wczoraj jak Liverpool odpalił w neczu z United.
0
Wymienilibyście Raphinhę za Anthonyego?
4
Według mnie to koniec PSG. Mbappe do Realu, Neymar do Anglii, Messi albo Arabia albo Barca. Tak to widzę.
1
@Panpiwkarz Leo Messi
3
Ten Zaire Emiry w 15 minut zrobił więcej niż Vitinha i Ruiz przez cały mecz spędzony na boisku.
0
@_Niko_ a dla kogo ma być? Cristiano??
0
Ten mecz przypomina mi finał mundialu. Mbappe i PSG nic nie gra. To co? Dwie akcje żółwia i dogrywka?
0
Musiala porusza się jak Pedri.
1
Realizator chyba fan Ronaldo pokazał straty Messiego od początku meczu.
3
@Rewolucja123 obwiniasz Araujo za ten faul?
0
@Andi18 bezpośrednia-dwa
0
Dalej brawa dla Fatiego od Camp Nou
0
Można wymienić żeby to Kounde zszedł a nie Araujo?
0
Ciekawe czy Ferran był wyznaczany
11
Ciepliwośc Xaviego do Fatiego się chyba skończyła i wysyla Alcarona na rozgrzewkę.
9
Swoją drogą młody z Realu wczoraj super zachowanie po faulu na Ter Stegenie Wołał żeby go przeprosić. W ogóle wydaję się sympatycznym gościem. Oby mu się wiodło, sodówka nie odbiła i zrobił karierę, byle nie w Realu.
2
@JohnB wczoraj pierwszy raz zobaczyłem u niego szybkość, jak dopadł do piłki i został sfaulowany.
2
@Rl9k1nG a w co będzie grał?
5
@Aragorn33 Ale Liverpool w rewanżu nie ma czego bronić XDD Im to by się przydał Mbappe z Messim
0
I co zagra ten Vinucius w rewanżu czy nie zagra? Wiadomo coś?
P.S Tak wiem, że jak Araujo będzie to nie zagra.
1
@wasacz Zdania ekspertów są podzielone. Najwyżej dostaniemy walkowera.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Muniak chyba się dodzwonił do Kanalu Sportowego i jedzie po Kowalu.
0
To co Xavi jednak nie do kwietnia?