0

Oj Karim kontka.

1

Ledwo ledwo to strzelili.

1

Albiol jest dzisiaj genialny.

0

@Graves Griezmann - nie trzeba się cofać tak daleko

2

@takisobiektos To był niezły draft

9

Jakby ktoś chciał to Antonella tańczy u Leo na story na instagramie. Nie dziękujcie.

7

Dziennikarz L'Equipe jako jeden z argumentów ocenienia na 2 Marciniaka przedstawił brak czerwonej kartki Romero za faul na...Llorisie XD

5

Czułem że wczoraj wykituje pod koniec dogrywki. Na karne próbowałem się uspokoić i tonowałem emocje. Nie oglądałem chyba meczu, z większą dawką emocji jak ten wczorajszy. Spotkanie o którym będą mówić latami i o którym my będziemy opowiadali dzieciom i wnukom.

1

@Nano22 jest największą legendą Barcelony więc nie widzę w tym nic dziwnego

0

Ma ktoś zdjęcia z celebracji Mistrzostwa Świata z Barcelony?

0

Niby poniedziałek, a czuję się jakby był piątek. Ileż jedno wydarzenie może zmienić nastawienie człowieka.

0

Dobra faul Paredesa. Ma ktoś powtorkę bo na żywo jej nie pokazali. Jestem ciekawy czy tam były podstawy to pokazania czerwonej kartki. Francuzi ruszyli do Marciniaka jak szaleni.

1

@Barca1992 do konca sezonu już będzie w sztosie

0

@July_6_BcN faktycznie zaraz kończy 24. Caly czas myślałem że on rocznik 99

7

Mbappe 23 lat - 12 bramek na mundialu. Przypomnę że najwięcej bramek w historii Mistrzostw Świata ma Miro Klose - 16. Ależ on może wyśrubowac wynik.

0

@kamilop oo tutaj pasuje idealnie. Dobrze powiedziane.

1

Jedno mnie zastanawia. Dlaczego nie było powtorki tego faulu Paredesa? Dla mnie bardzo brutalne wejście, ale nic więcej nie mogę powiedzieć bo nie było powtórki.

7

Tak jedziecie po Lautaro, ale trzeba pamiętać że to on odwalił kawał świetnej roboty przy trzecim golu Argentyny. Świetnie zagrał piętą do Messiego, a potem uniknał spalonego i oddał groźny strzał na bramkę z ostrego kąta.

3

Kiedy dostałem w prezencie koszulkę Messiego w wieku 6 lat jeszcze nie widziałem wtedy że moim idolem zostanie najlepszy piłkarz w histroii tego sportu.

5

Co za moment.Niesamowite.

5

Piękne chwile. Wielki Leo.

0

@Kazragore najpierw nagrody

3

Żyjecie? Bo u mnie ciężko

3

Ale mam nogi ciężkie.

0

Najlepszy finał Mistrzostw Świata.

1

Goetze wejdzie i rozstrzygnie.

0

20 minut za późno te zmiany.

3

Camavinga świetna zmiana trzeba przyznać

6

W przeciwieństwie do Holandii, Francja się teraz się nie cofnie.

1

Ale się mecz zrobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?