kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To Pedri gra? A no tak bo dogrywka się szykuje.
1
@FCB24 Anthony,Fred, Maguire jeszcze
0
@JordiAlbion PSG tez ma sporo: Vitinha,N.Mendes,D.Pereira,Messi,Mbappe,Marquinhos,Neymar,Hakimi
0
@Deviler No Modrić dzisiaj wraca to fakt.
1
Wrócił na dobre
4
10 lat czekaliśmy na białe święta po czym rok temu w końcu się doczekaliśmy, a tutaj wszystkie znaki na niebie wskazują że i w tym roku śnieg na swięta będzie. W przyszłym tygodniu bowiem ma sypać w całej Polsce i do świąt temperatury na minusie.
2
@Rastafarnianin najbardziej wyczekiwana faza mundialu przed nami, a Tobie tęskno za emocjami. Od piątku zaczyna się zabawa. Vamos Argentina.
9
Ale ten mundial zapiernicza. Zaraz ćwierćfinały.
14
https://x.com/B24PT/status/1600210740878741509
Pewnie już ktoś o tym pisał. Ciekawa sytuacja w meczu Portugalii. Zastanawiałem się dlaczego Bernardo wrocił na boisko przy celebracji gola dla Portugalii. Ano wrócil bowiem nie bylo żadnego zawodnika Portugalii na połowie Szwajcarów. W takiej sytuacji Helweci mogli zacząć grę od środka nie czekając na rywali. Chlodna głowa Bernardo i wielkie brawa dla niego
6
Wszyscy się cieszą tylko nie Ronaldo.
0
Mógł zrobić cieszynkę i dopiero potem mogli mu cofnąć.
5
Przed Varem ktoś by przymknął oko
No jeśli chodzi o Real i Cristiano być może.
0
@BorzyKrzys mur oczywiśxie był
16
"Wiemy że Cristiano z wolnych nie strzela"
Pełka wie co mówi
0
Teraz widać ilu jest tych przebierańców na trybunach bo watpię że portugalscy kibice tak reagują na wejście Ronaldo.
0
"Kibice domagają się Cristiano Ronaldo"
Pewnie Szwajcarscy albo Ci z Kataru ubrani w koszulki Portugalii.
3
Tego oczekiwaliśmy od Lewego. Tego co teraz zrobił Embolo. Żadnej takiej akcji nie zobaczyliśmy na tych mistrzostwach.
34
Liczylem dzisiaj na Szwajcarie ale bez Ronaldo będzie ciężko.
1
To kto został z Barcelony na mundialu? Frenkie,Depay,Kounde,Dembele i Raphinha?
0
Pedri gra czy zszedł?
0
Kogo obstawiacie na karne w Hiszpanii?
Morata,Rodri,Soler,Busi i Llorente?
0
Jak nie Fati to niech wejdzie chociaż Pino za tego Olmo.
0
@Faro on na Euro jeden dobry mecz zagrał
1
Dawno Pedri nie grał dogrywki
4
Najsłabszy mecz 1/8
0
Jaki kurs na kartkę dla Gaviego w tej chwili?
0
@Mario96w A co mieli zrobić? Jak gramy jakiś mecz na wyjeździe to kibice nam kibicują?
0
Najgorsze: łzy Raphinhi
1
@KlonaZepan przecież on w pierwszej połowie był jednym z lepszych
0
Ktoś wie dlaczego Raphinha był wczoraj przygnębiony? Zagrał naprawdę świetną pierwszą połowę, być może dostał jakiś opierdziel w szatni bo ciężko doszukiwać się czegoś innego. Widać było jak Neymar go pociesza i jak go szukał w drugiej połowie.