0

To Pedri gra? A no tak bo dogrywka się szykuje.

1

@FCB24 Anthony,Fred, Maguire jeszcze

0

@JordiAlbion PSG tez ma sporo: Vitinha,N.Mendes,D.Pereira,Messi,Mbappe,Marquinhos,Neymar,Hakimi

0

@Deviler No Modrić dzisiaj wraca to fakt.

1


Wrócił na dobre

4

10 lat czekaliśmy na białe święta po czym rok temu w końcu się doczekaliśmy, a tutaj wszystkie znaki na niebie wskazują że i w tym roku śnieg na swięta będzie. W przyszłym tygodniu bowiem ma sypać w całej Polsce i do świąt temperatury na minusie.

2

@Rastafarnianin najbardziej wyczekiwana faza mundialu przed nami, a Tobie tęskno za emocjami. Od piątku zaczyna się zabawa. Vamos Argentina.

9

Ale ten mundial zapiernicza. Zaraz ćwierćfinały.

14

https://x.com/B24PT/status/1600210740878741509
Pewnie już ktoś o tym pisał. Ciekawa sytuacja w meczu Portugalii. Zastanawiałem się dlaczego Bernardo wrocił na boisko przy celebracji gola dla Portugalii. Ano wrócil bowiem nie bylo żadnego zawodnika Portugalii na połowie Szwajcarów. W takiej sytuacji Helweci mogli zacząć grę od środka nie czekając na rywali. Chlodna głowa Bernardo i wielkie brawa dla niego

6

Wszyscy się cieszą tylko nie Ronaldo.

0

Mógł zrobić cieszynkę i dopiero potem mogli mu cofnąć.

5

Przed Varem ktoś by przymknął oko
No jeśli chodzi o Real i Cristiano być może.

0

@BorzyKrzys mur oczywiśxie był

16

"Wiemy że Cristiano z wolnych nie strzela"
Pełka wie co mówi

0

Teraz widać ilu jest tych przebierańców na trybunach bo watpię że portugalscy kibice tak reagują na wejście Ronaldo.

0

"Kibice domagają się Cristiano Ronaldo"
Pewnie Szwajcarscy albo Ci z Kataru ubrani w koszulki Portugalii.

3

Tego oczekiwaliśmy od Lewego. Tego co teraz zrobił Embolo. Żadnej takiej akcji nie zobaczyliśmy na tych mistrzostwach.

34

Liczylem dzisiaj na Szwajcarie ale bez Ronaldo będzie ciężko.

1

To kto został z Barcelony na mundialu? Frenkie,Depay,Kounde,Dembele i Raphinha?

0

Pedri gra czy zszedł?

0

Kogo obstawiacie na karne w Hiszpanii?
Morata,Rodri,Soler,Busi i Llorente?

0

Jak nie Fati to niech wejdzie chociaż Pino za tego Olmo.

0

@Faro on na Euro jeden dobry mecz zagrał

1

Dawno Pedri nie grał dogrywki

4

Najsłabszy mecz 1/8

0

Jaki kurs na kartkę dla Gaviego w tej chwili?

0

@Mario96w A co mieli zrobić? Jak gramy jakiś mecz na wyjeździe to kibice nam kibicują?

0

Najgorsze: łzy Raphinhi

1

@KlonaZepan przecież on w pierwszej połowie był jednym z lepszych

0

Ktoś wie dlaczego Raphinha był wczoraj przygnębiony? Zagrał naprawdę świetną pierwszą połowę, być może dostał jakiś opierdziel w szatni bo ciężko doszukiwać się czegoś innego. Widać było jak Neymar go pociesza i jak go szukał w drugiej połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?