kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze że Leo jeszcze próbował dryblować bo miał idealną okazję do strzału.
2
On jest niesamowity. Brawo Wojtek.
1
Wyszumieliśmy już się chyba. Teraz w połowy nie możemy wyjść.
0
Meksyk na razie drużyną lepszą.
0
Ja bym dał wędkę Acuny. Chłop co kontakt z piłką to strata.
2
Acuna jest dzisiaj tragiczny.
0
Acuna to nie Alba panie Messi.
0
Nie będę darł się po golu z szacunku do Leo. Po awans Polsko!
0
@GeneralXavi rozczarowanie
0
Iloma bramkami nie możemy przegrać jeśli Arabia zremisuje z Meksykiem?
1
Czemu mnie nie dziwi brak kartki dla Casemiro
2
Nie no nie kończy się meczu w takiej sytuacji. Dziwna decyzja Taylora.
4
No nie wiem czy Neymar wykuruje się na 1/8. Kostka mocno spuchnięta.
0
Ależ to zwycięstwo Arabii z Argentyną skompliowało sytuację w grupie. No nic trzeba walczyć i liczyć na pozytywny wynik w meczu Arabii z Meksykiem.
2
Stary dobry Vini
7
Łoniaki coś Ty żeś zrobił.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ronaldo chyba zabolała cieszynka
0
Tylko minuta doliczona :O
1
8 minut doliczył przy 6-0 XD
0
Gavi dla mnie MVP tego meczu.
0
@maniak33333 inny mecz oglądamy
0
No to Balde wchodzi.
1
Tu z automatu doliczają chyba minimum 5 minut do 1 połowy. Tylko w naszym meczu sędzia doliczył 2 minuty
0
@Marcin91fcb to idąc twoim tokiem rozumowania, Fati też gra dobrze w kadrze.
0
Ale radość Japończyków.
0
Szkoda że bez Ansu. Tym dziwniejsze że Olmo gra.
3
Pierwsza akcja Francji i już się czuję jakbym przełączył z meczu A klasy na Premier League.
1
@Katalończyk 99 no chyba zły, jeśli z Meksykiem nie jesteśmy stanie przeprowadzić trzech składnych akcji.
0
@Colon ciekawe po jakiemu do niego mówił