0

Dobrze że Leo jeszcze próbował dryblować bo miał idealną okazję do strzału.

2

On jest niesamowity. Brawo Wojtek.

1

Wyszumieliśmy już się chyba. Teraz w połowy nie możemy wyjść.

0

Meksyk na razie drużyną lepszą.

0

Ja bym dał wędkę Acuny. Chłop co kontakt z piłką to strata.

2

Acuna jest dzisiaj tragiczny.

0

Acuna to nie Alba panie Messi.

0

Nie będę darł się po golu z szacunku do Leo. Po awans Polsko!

0

@GeneralXavi rozczarowanie

0

Iloma bramkami nie możemy przegrać jeśli Arabia zremisuje z Meksykiem?

1

Czemu mnie nie dziwi brak kartki dla Casemiro

2

Nie no nie kończy się meczu w takiej sytuacji. Dziwna decyzja Taylora.

4


No nie wiem czy Neymar wykuruje się na 1/8. Kostka mocno spuchnięta.

0

Ależ to zwycięstwo Arabii z Argentyną skompliowało sytuację w grupie. No nic trzeba walczyć i liczyć na pozytywny wynik w meczu Arabii z Meksykiem.

2

Stary dobry Vini

7

Łoniaki coś Ty żeś zrobił.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ronaldo chyba zabolała cieszynka

0

Tylko minuta doliczona :O

1

8 minut doliczył przy 6-0 XD

0

Gavi dla mnie MVP tego meczu.

0

@maniak33333 inny mecz oglądamy

0

No to Balde wchodzi.

1

Tu z automatu doliczają chyba minimum 5 minut do 1 połowy. Tylko w naszym meczu sędzia doliczył 2 minuty

0

@Marcin91fcb to idąc twoim tokiem rozumowania, Fati też gra dobrze w kadrze.

0

Ale radość Japończyków.

0

Szkoda że bez Ansu. Tym dziwniejsze że Olmo gra.

3

Pierwsza akcja Francji i już się czuję jakbym przełączył z meczu A klasy na Premier League.

1

@Katalończyk 99 no chyba zły, jeśli z Meksykiem nie jesteśmy stanie przeprowadzić trzech składnych akcji.

0

@Colon ciekawe po jakiemu do niego mówił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?