kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kondzix2115 Mamy zgadywać o kogo chodzi? No to ja zacznę. Fati?
0
Curry jest kosmitą. Co za gość.
1
@PatrykBarca Ostatnio mówił że Polska to bardzo dobra drużyna i widzi nas w półfinale mundialu więc nie zawracałbym sobie głowy jego wypocinami.
0
@Medium Atleti gra widzę
1
@Sau_Ron Francja bez szans
0
@Koni8M a my wolny los czy jak?
2
@Medium ale gra również w weekend, a hiszpańska nie
0
My już zakończyliśmy granie przed mundialem, a wszystkie ligi grają w weekend. Dlaczego La liga gra w środku tygodnia? Od kiedy zaczynają się zgrupowania?
0
@Criss18Barca Skład 3 tygodnie przez zawodami?
34
Raphinha - zawodnik któremu można wiele zarzucić, ale fakty są takie że był decydujący w dwóch arcyważnych meczach. Najpierw fenomenalne dośrodkownie do Lewandowskiego w meczu z Valencią w doliczonym czasie gry, a wczoraj bramka na wagę 3 punktów w końcówce na trudnym terenie gdzie przez wiekszość meczu graliśmy w osłabieniu.
0
@pax dobre spotkanie, ale bez konkretów Te w spotkaniu z Almerią dał Frenkie, który posłał 5 kluczowych podań i był najbardziej aktywnym zawodnikiem w pomocy, lecz również popełnił poważny błąd co obniża notę.
0
@pax a ja się wyjątkowo z Tobą nie zgodzę. Wczorajszy występ Pedriego, jasne najlepszy od jakiegoś czasu, ale ostatnio spisywał się poniżej oczekiwań. Nie rozumiem więc stwierdzenia że Pedri "rośnie z meczu na mecz" bo w poprzednich meczach był pod formą i nie prezentował poziomu do którego nas przyzwyczaił. Wczoraj jednak mógł się podobać.
0
@Kidd nie no żadnego cudu nie będzie. Cadiz to obecnie najgorsza drużyna w La liga.
0
@Kgorecki2500 no to idąc twoim tokiem rozumowania to został nam tak naprawdę jeden ciężki wyjazd i jest nim San Mames. Atletico jest ultra słabe, Ceramica i Villamarin nam leżą bo nie straciliśmy tam punktów kolejno od czterech i pięciu sezonów no i ewentualnie Vigo zostanie.
0
@Kgorecki2500 jeden trudny wyjazd? Sosiedad,Sevilla,Valencia to jeden trudny wyjazd?
5
@WiernyKibicToJa ostatni mecz na Camp Nou
1
@SkilledHydra16 Nie tylko my lubimy tego chłopaka.
0
@Worny Dembele kapitan
0
@Kuba_1 Pożegnał się z przytupem :D
0
@Worny nie no najbardziej nas krzywdzi Hernandez Hernandez
0
@Azi a Vigo?
(15 znaków)
9
Rośnie nam kataloński Davies
3
Ponura atmosfera w studiu.
3
A z tyłu Riad który chowa głowę w dłoniach. Chyba nie może uwierzyć. Piękna chwila dla młodego.
5
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo.
0
@Bartula nie było
0
Nasza obrona w tej chwili prosi się o kłopoty
0
Pasuje nam ten remis chyba
0
@Bobo25 https://x.com/BrasilEdition/status/1589685688701968385
Bez porównania
9
To pokazuje ile znaczy dla piłkarzy udział w Mistrzostwach Świata.