0

@kondzix2115 Mamy zgadywać o kogo chodzi? No to ja zacznę. Fati?

0

Curry jest kosmitą. Co za gość.

1

@PatrykBarca Ostatnio mówił że Polska to bardzo dobra drużyna i widzi nas w półfinale mundialu więc nie zawracałbym sobie głowy jego wypocinami.

0

@Medium Atleti gra widzę

1

@Sau_Ron Francja bez szans

0

@Koni8M a my wolny los czy jak?

2

@Medium ale gra również w weekend, a hiszpańska nie

0

My już zakończyliśmy granie przed mundialem, a wszystkie ligi grają w weekend. Dlaczego La liga gra w środku tygodnia? Od kiedy zaczynają się zgrupowania?

0

@Criss18Barca Skład 3 tygodnie przez zawodami?

34

Raphinha - zawodnik któremu można wiele zarzucić, ale fakty są takie że był decydujący w dwóch arcyważnych meczach. Najpierw fenomenalne dośrodkownie do Lewandowskiego w meczu z Valencią w doliczonym czasie gry, a wczoraj bramka na wagę 3 punktów w końcówce na trudnym terenie gdzie przez wiekszość meczu graliśmy w osłabieniu.

0

@pax dobre spotkanie, ale bez konkretów Te w spotkaniu z Almerią dał Frenkie, który posłał 5 kluczowych podań i był najbardziej aktywnym zawodnikiem w pomocy, lecz również popełnił poważny błąd co obniża notę.

0

@pax a ja się wyjątkowo z Tobą nie zgodzę. Wczorajszy występ Pedriego, jasne najlepszy od jakiegoś czasu, ale ostatnio spisywał się poniżej oczekiwań. Nie rozumiem więc stwierdzenia że Pedri "rośnie z meczu na mecz" bo w poprzednich meczach był pod formą i nie prezentował poziomu do którego nas przyzwyczaił. Wczoraj jednak mógł się podobać.

0

@Kidd nie no żadnego cudu nie będzie. Cadiz to obecnie najgorsza drużyna w La liga.

0

@Kgorecki2500 no to idąc twoim tokiem rozumowania to został nam tak naprawdę jeden ciężki wyjazd i jest nim San Mames. Atletico jest ultra słabe, Ceramica i Villamarin nam leżą bo nie straciliśmy tam punktów kolejno od czterech i pięciu sezonów no i ewentualnie Vigo zostanie.

0

@Kgorecki2500 jeden trudny wyjazd? Sosiedad,Sevilla,Valencia to jeden trudny wyjazd?

5

@WiernyKibicToJa ostatni mecz na Camp Nou

1

@SkilledHydra16 Nie tylko my lubimy tego chłopaka.

0

@Worny Dembele kapitan

0

@Kuba_1 Pożegnał się z przytupem :D

0

@Worny nie no najbardziej nas krzywdzi Hernandez Hernandez

0

@Azi a Vigo?
(15 znaków)

9

Rośnie nam kataloński Davies

3

Ponura atmosfera w studiu.

3

A z tyłu Riad który chowa głowę w dłoniach. Chyba nie może uwierzyć. Piękna chwila dla młodego.

5

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo.

0

@Bartula nie było

0

Nasza obrona w tej chwili prosi się o kłopoty

0

Pasuje nam ten remis chyba

0

9


To pokazuje ile znaczy dla piłkarzy udział w Mistrzostwach Świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?