2

W końcu Zalewski. Dawaj chłopaku.

3

Zielu jest dzisiaj fenomenalny.

1

Najgorszy fragment Polaków tym meczu, a Podoliński mówi że najlepszy. Zejdź na ziemię chlopie.

3

Nie było tutaj spalonego, ale faulu raczej też nie.

1

Ależ podanie Mbappe do Griezmanna.

0

Stanęliśmy niestety. Masa niedokładnych podań.

3

Nie no ewidentny faul Szczęsnego na Varanie.

2

"Ole" na trybunach ze strony polskich kibiców.

0

@dafik85 Brazylia z Neymarem nim jest.

1

Glik zatrzymujący Mbappe. Mogę umierać.

2

Dembele bez głowy.

3

Ale Kounde piach gra dzisiaj.

0

Theo co uderzył.

4

Nie spodziewałem sie że przy 1-0 do przerwy dla Francji będę miał nadzieję na odwrócenie losów meczu przez Polskę.

1

@njuerr od początku mundialu*

3

Ależ Lloris jest niepewny.

3

Oo La Rambla widziała lańczuszek u Kounde a sędzia nie widział.

4

Szczęsny Marinę tam widział chyba

1

Lepszej już nie bedziemy mieli.

1

Jaka sytuacja. Wielka szkoda.

0

Naprawdę na ten moment serce rośnie.

1

@agaFCB Akurst Chuameni to dzisiaj najleszy u Francuzów. Policzyłem już jego 4 odbiory.

1

Dembele jaki wkurzony.

2

Zalewski za Frania i jedziemy.

0

Dlaczego Krycha nie dał Zielka?

1

Dobry strzał Kiwior.

0

Frankowski powal go.

1

Francja w białych?

1

Szkoda że Lewy nie uderzył. Miał idealną sytuację.

1

@Oskar00 czyli bardzo dobre? Toć to było tragiczne podanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?