kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W końcu Zalewski. Dawaj chłopaku.
3
Zielu jest dzisiaj fenomenalny.
1
Najgorszy fragment Polaków tym meczu, a Podoliński mówi że najlepszy. Zejdź na ziemię chlopie.
3
Nie było tutaj spalonego, ale faulu raczej też nie.
1
Ależ podanie Mbappe do Griezmanna.
0
Stanęliśmy niestety. Masa niedokładnych podań.
3
Nie no ewidentny faul Szczęsnego na Varanie.
2
"Ole" na trybunach ze strony polskich kibiców.
0
@dafik85 Brazylia z Neymarem nim jest.
1
Glik zatrzymujący Mbappe. Mogę umierać.
2
Dembele bez głowy.
3
Ale Kounde piach gra dzisiaj.
0
Theo co uderzył.
4
Nie spodziewałem sie że przy 1-0 do przerwy dla Francji będę miał nadzieję na odwrócenie losów meczu przez Polskę.
1
@njuerr od początku mundialu*
3
Ależ Lloris jest niepewny.
3
Oo La Rambla widziała lańczuszek u Kounde a sędzia nie widział.
4
Szczęsny Marinę tam widział chyba
1
Lepszej już nie bedziemy mieli.
1
Jaka sytuacja. Wielka szkoda.
0
Naprawdę na ten moment serce rośnie.
1
@agaFCB Akurst Chuameni to dzisiaj najleszy u Francuzów. Policzyłem już jego 4 odbiory.
1
Dembele jaki wkurzony.
2
Zalewski za Frania i jedziemy.
0
Dlaczego Krycha nie dał Zielka?
1
Dobry strzał Kiwior.
0
Frankowski powal go.
1
Francja w białych?
1
Szkoda że Lewy nie uderzył. Miał idealną sytuację.
1
@Oskar00 czyli bardzo dobre? Toć to było tragiczne podanie.