kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Emiliano to specjalista od karnych tak?
0
Każdy inny zawodnik by to strzelił.
0
@Barwindg wszystkie po ziemi i nara
0
Montiel się na finał wykartkował
0
Jak Holandia to przegra to własne życzenie. Zamiast atakować mając dwie wieże to się cofnęli niepotrzebnie.
0
Luuka wypuścili na gaz.
0
@MesQueUnClub96 chyba przyleci
0
Widząc jak Noppert broni karne to jestem spokojny o wynik w karnych.
0
@Kuba_1 no jakby Holandia się nie cofnęła to Argentyna za burtą. Jednak Holandia frajerzy i się cofnęli nie wiem czemu.
0
Holandia zamiast dalej cisnąc to się cofnęli. Dramat.
0
Dobra ostatnia szansa.
0
Lautaro to zamknie na 3-1
0
Kto tam ma uderzyć? Luuk?
Klassen by się przydał
2
Czerwone dla Paredesa i Van Dijka i jedziemy
0
Daj mu czerwo. Lahoz możesz to zrobic.
3
"Piłkarski Bog stanął przed swoimi wyznawcami"
2
De Paul dzisiaj słaby mecz.
2
Messi dzisiaj najlepszy mecz na mundialu.
0
Weźcie mi tego Lahoza
3
Trzech Messich w tej akcji i byłoby 2-0
0
Messi ma dzisiaj dużo swobody. Holendrzy nie doskakują agresywnie do niego. To może się dla nich źle skończyć.
0
Lahoz sędziuje swój mecz.
4
Argentyna musi podwyższyć prowadzenie bo Holandia ma Luuka.
1
Holandia przycisnęła
1
Każdy kontakt z piłką Messiego to dzisiaj magia. Ależ Leo jest zmotywowany.
1
Dobrze widziałem Hernandez Hernandez na Varze?
0
@VandaI jak dzisiaj Holendrzy wygrają to mundial się skończy. Zacznie Euro.
2
No to cała nadzieja w Argentynie żeby od półfinału nie było Euro.
6
Smutno się patrzy na Neya.
0
@Encore Antoniego*