0

Emiliano to specjalista od karnych tak?

0

Każdy inny zawodnik by to strzelił.

0

@Barwindg wszystkie po ziemi i nara

0

Montiel się na finał wykartkował

0

Jak Holandia to przegra to własne życzenie. Zamiast atakować mając dwie wieże to się cofnęli niepotrzebnie.

0

Luuka wypuścili na gaz.

0

@MesQueUnClub96 chyba przyleci

0

Widząc jak Noppert broni karne to jestem spokojny o wynik w karnych.

0

@Kuba_1 no jakby Holandia się nie cofnęła to Argentyna za burtą. Jednak Holandia frajerzy i się cofnęli nie wiem czemu.

0

Holandia zamiast dalej cisnąc to się cofnęli. Dramat.

0

Dobra ostatnia szansa.

0

Lautaro to zamknie na 3-1

0

Kto tam ma uderzyć? Luuk?
Klassen by się przydał

2

Czerwone dla Paredesa i Van Dijka i jedziemy

0

Daj mu czerwo. Lahoz możesz to zrobic.

3

"Piłkarski Bog stanął przed swoimi wyznawcami"

2

De Paul dzisiaj słaby mecz.

2

Messi dzisiaj najlepszy mecz na mundialu.

0

Weźcie mi tego Lahoza

3

Trzech Messich w tej akcji i byłoby 2-0

0

Messi ma dzisiaj dużo swobody. Holendrzy nie doskakują agresywnie do niego. To może się dla nich źle skończyć.

0

Lahoz sędziuje swój mecz.

4

Argentyna musi podwyższyć prowadzenie bo Holandia ma Luuka.

1

Holandia przycisnęła

1

Każdy kontakt z piłką Messiego to dzisiaj magia. Ależ Leo jest zmotywowany.

1

Dobrze widziałem Hernandez Hernandez na Varze?

0

@VandaI jak dzisiaj Holendrzy wygrają to mundial się skończy. Zacznie Euro.

2

No to cała nadzieja w Argentynie żeby od półfinału nie było Euro.

6

Smutno się patrzy na Neya.

0

@Encore Antoniego*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?