0

Ferran jest gorszy od Fatiego. A to już sztuka.

1

Pisałem właśnie negatywny komentarz o Lewym. Musiałem cofnąć moje wypociny.

0

Dlaczego Araujo na dupie tego nie zablokował?

0

Ferran mógł sobie tam fajkę zapalić tyle miejsca miał, a Raphinha czeka nie wiem na co.

0

Komentatorzy dzisiaj tragiczni.

0

Jeszcze niech Alonso z Garcią wejdą i zmiany TOP

0

Za dużo brazyliany dzisiaj u Lewego. Brakuje w jego grze prostych środków.

0

Oho Dembele schodzi. To już za dużo z przodu nie będzie się działo.

6

Czemu oni to spowolnili? Ktoś leżał?

7

Gdzie tu był faul? Czysty odbiór Pedriego

1

@GeneralXavi dokładnie o niego pytam

1

Jak prezenteje się dzisiaj generał, wódz, marszałek?

10

Munuera Montero kolejny raz potwierdza że jest jednym z najlepszych, jak nie najlepszym sędzią w Hiszpanii.

1

Kto by wygrał na 100 metrów? Kessie czy Busi?

5

Cieszy to że Dembele wygląda o wiele lepiej niż na mundialu.

0

Jakbyśmy mieli takie coś gwizdać to co chwilę byłyby faule.

0

@Kondziubarca Co zrobił na razie źle w tym meczu?

0

Gavi głowa do góry. Bo już przegapiłeś dwa razy świetnie wychodzących kolegów.

16

Nie rozumiem dlaczego nie gra Raphinha. Ostatnio w najlepszej formie z naszych ofensywnych zawodników.

1

Fajdek: Może ja przestanę wygrywać, bo im więcej wygrywam tym jestem niżej w rankingu"
Według mnie powinien być w top 5

5

Fajdek aż się zaśmiał z 9 miejsca. Śmieszny plebiscyt.

0

Uwielbiam Parejo. Genialny piłkarz.

0

@Striker tylko że to raczej kibice Realu nie?

1

Czytelnicy Marki uważają że nie powinno być karnego dla Realu.

1

Swoją drogą Foyth dzisiaj fatalny. Dobrze że nie dołączył do Barcy.

0

Hiszpan wchodzi.

1

@Traba727 gdzie zmieniła? podanie do Viniciusa było idealnie tam gdzie chciał Tchuma.

0

Piłka nie zmiania lotu i karny?

0

No bez przesady.

0

Mi się też wydawało z tego pierwszego ujęcia że ręka. Druga powtórka rozwiała wątpliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?